Forum Żeglarskie

Zarejestruj | Zaloguj

Teraz jest 28 mar 2024, o 13:30




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 sie 2013, o 12:43 

Dołączył(a): 28 sie 2013, o 12:36
Posty: 6
Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0
Uprawnienia żeglarskie: brak
Witam, niedługo przenoszę się na studia do Gdyni i planuję ukończyć tam szkolenie na sternika jachtowego, co zawsze było moim marzeniem. Chciałbym wybrać odpowiednie szkolenie, bo kieszeń, że tak powiem chuda i pieniędzy nie zamierzam wyrzucać ;) Wyszukałem takie szkolenie http://www.4winds.pl/ Czy ktoś kojarzy organizatora i mógłby powiedzieć kilka słów o tym kursie? Ewentualnie polećcie jakieś szkolenie na terenie 3-miasta (najlepiej w Gdyni). Z góry dzięki za zainteresowanie tematem ;)

[Narjess] podmieniłam linka, ze względu na zbyt częste reklamowanie serwisu sprzedażowego, na link bezpośrednio do firmy szkolącej


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 28 sie 2013, o 13:27 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sie 2009, o 01:45
Posty: 9992
Podziękował : 2979
Otrzymał podziękowań: 3355
Uprawnienia żeglarskie: różne....
Firma zbierała dotąd niezłe noty, ale ja tam podchodziłbym ostrożnie do organizatora / konkretnej osoby - jeżeli ogłasza się ze szkoleniami "na sternika jachtowego".
Zacytowane ogłoszenie umieszczono w 9 miesięcy zmianach w prawie które zaowocowały likwidacją stopnia/patentu sternika jachtowego.
I w 3 miesiące po ostatecznym ustaleniu nowego systemu kwalifikacji, który możliwości otrzymania takiego stopnia/patentu nie przewiduje...

_________________
Jaromir Rowiński aka pierdupierdu
Jeżeli masz ochotę komentować takie poglądy, których co prawda nigdy nie wyraziłem, ale które kompletnie bez sensu i z sobie tylko znanej przyczyny usiłujesz mi przypisać - droga wolna. Śmiesznych nigdy dość...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 28 sie 2013, o 17:41 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 maja 2008, o 17:06
Posty: 221
Lokalizacja: Zakopane / Gdynia
Podziękował : 6
Otrzymał podziękowań: 10
Uprawnienia żeglarskie: jachtowy sternik morski
Jak będziesz mieszkał w Gdyni to dobrą opcją jest tzw. "kurs mobilny" (taką ofertę możesz znaleźć np. w 4 winds). Natomiast kurs stacjonarny w ich wypadku odradzam. Postawili sobie ambitny cel wyszkolić żeglarzy w tydzień. Zdecydowanie za mało czasu. Z innymi organizatorami nie miałam do czynienia wiec nic na ten temat nie mogę powiedzieć.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 28 sie 2013, o 19:53 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 gru 2012, o 16:48
Posty: 4446
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował : 753
Otrzymał podziękowań: 1514
Uprawnienia żeglarskie: wystarczające
peter-gie napisał(a):
planuję ukończyć tam szkolenie na sternika jachtowego

To Ci się nie uda. Nie ma już takiego stopnia (do "zrobienia", bo ci co mają to mają).
http://pl.wikipedia.org/wiki/Patent_%C5%BCeglarski

_________________

***********************************************
* Gdyby wszyscy byli bogaci nikt nie chciałby wiosłować *
***********************************************


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 29 sie 2013, o 17:15 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 sie 2013, o 13:23
Posty: 14
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował : 2
Otrzymał podziękowań: 6
Uprawnienia żeglarskie: sternik jachtowy
Ja robiłem w Gdyni ubiegłego roku z firmą PUNT, szkolenie prowadził Bartek Czarciński i było super. W tym roku na sternika morskiego prowadzi kurs Krzysztof Barzdo, z którym pływałem w tym roku tydzień po Bałtyku i również muszę powiedzieć, że bardzo kompetentny gość. A czy cena będzie odpowiadała tego nie wiem, mnie pasowało wszystko. Pozdrawiam!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 2 wrz 2013, o 19:25 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lis 2009, o 23:40
Posty: 337
Lokalizacja: warszawa
Podziękował : 15
Otrzymał podziękowań: 28
Uprawnienia żeglarskie: plastikowy kapitan lipcowy :))
Znam 4winds i polecam w pełni! Pływałem z ludźmi, którzy u nich się szkolili, a w tym roku będąc w Gdyni widziałem ich kurs na własne oczy. Profeska.

_________________
Pozdrawiam, Krzysztof Kusiel-Moroz
_____________________________________________________
navigare... i wystarczy


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 2 wrz 2013, o 22:54 

Dołączył(a): 23 sty 2013, o 14:27
Posty: 246
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował : 34
Otrzymał podziękowań: 45
Uprawnienia żeglarskie: jsm, msm
Witam
bercia16 napisał(a):
Natomiast kurs stacjonarny w ich wypadku odradzam. Postawili sobie ambitny cel wyszkolić żeglarzy w tydzień. Zdecydowanie za mało czasu.

Jeśli się przymierzasz do takiego kursu to najlepiej już wcześniej zacznij uczyć się teorii i jak czegoś nie będziesz rozumiał to się dopytuj. To taka moja rada. Ja w tamtym roku robiłem kurs na sternika jachtowego i motorowodnego. Co prawda zdałem oba egzaminy ale jakoś nie czułem się specjalnie wyuczony, inni zresztą nie mieli tyle szczęścia. Ale to nie wina szkoły, tylko jak wracałem ze szkolenia, to już nie miałem sił uczyć się samemu.

_________________
Pozdrawiam
Krzysztof Wasilewski
http://wasyl.gda.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 10 wrz 2013, o 22:40 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 cze 2013, o 17:49
Posty: 14
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 4
Otrzymał podziękowań: 0
Uprawnienia żeglarskie: żeglarz morski
Velvetik napisał(a):
Ja robiłem w Gdyni ubiegłego roku z firmą PUNT, szkolenie prowadził Bartek Czarciński i było super. W tym roku na sternika morskiego prowadzi kurs Krzysztof Barzdo, z którym pływałem w tym roku tydzień po Bałtyku i również muszę powiedzieć, że bardzo kompetentny gość. A czy cena będzie odpowiadała tego nie wiem, mnie pasowało wszystko. Pozdrawiam!

U Krzyśka byłem w tym roku na kursie. Rzeczowy, metodyczny gość. Z czystym sumieniem mogę polecić. Skutecznie uzupełnił braki w wiedzy i umiejętnościach - egzamin zdałem :)

Pozdrawiam
Czesiu


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 12 wrz 2013, o 11:36 

Dołączył(a): 28 sie 2013, o 12:36
Posty: 6
Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0
Uprawnienia żeglarskie: brak
Dzięki za wszystkie odpowiedzi, dużo przydatnych informacji :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 129 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
[ Index Sitemap ]
Łódź motorowa | Frezowanie modeli 3D | Stocznia jachtowa | Nexo yachts | Łodzie wędkarskie Barti | Szkolenia żeglarskie i rejsy NATANGO
Olej do drewna | SAJ | Wypadki jachtów | Marek Tereszewski dookoła świata | Projektowanie graficzne


Wszystkie prawa zastrzeżone. Żaden fragment serwisu "forum.zegluj.net" ani jego archiwum
nie może być wykorzystany w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody właściciela forum.żegluj.net
Copyright © by forum.żegluj.net


Nasze forum wykorzystuje ciasteczka do przechowywania informacji o logowaniu. Ciasteczka umożliwiają automatyczne zalogowanie.
Jeżeli nie chcesz korzystać z cookies, wyłącz je w swojej przeglądarce.



POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL