Forum żeglarskie
https://forum.zegluj.net/

Ogłoszenia - czartery, koje.
https://forum.zegluj.net/viewtopic.php?f=6&t=11123
Strona 1 z 1

Autor:  Maar [ 13 mar 2012, o 16:02 ]
Tytuł:  Ogłoszenia - czartery, koje.

Mam takie pytanie do stałych bywalców naszego forum - czy nie powinno się jakoś ucywilizować działów reklamowych?

Chodzi mi w zasadzie tylko o działy: "Oferty czarterów, miejsc na jachtach..." oraz "Szukam: rejsu, koi, skippera, jachtu...".
Czy nie lepiej byłoby połączyć te działy? Łatwiej wówczas oznaczyć "jako przeczytane" i/lub ewentualnie ignorować.

Jeśli ktoś chciałby napisać coś o tym, że szuka koi, to w tytule wątku mógłby napisać [SZUKAM] jeżeli oferuje to by napisał coś innego :-) (co?)

Wbrew temu co powiadają annały :-) czym mniej działów, tym łatwiejsza nawigacja!

Autor:  Katrine [ 13 mar 2012, o 16:07 ]
Tytuł:  Re: Ogłoszenia - czartery, koje.

Jestem za.

Autor:  Sąsiad [ 13 mar 2012, o 16:16 ]
Tytuł:  Re: Ogłoszenia - czartery, koje.

Tych akurat działów bym nie łączył. Na szczęście przypadków takich jak ostatni nie jest dużo. A oznaczyć jako przeczyczane selektywnie przecież nie można, ostatnio to testowałeś.

Autor:  Maar [ 13 mar 2012, o 16:20 ]
Tytuł:  Re: Ogłoszenia - czartery, koje.

Sąsiad napisał(a):
A oznaczyć jako przeczyczane selektywnie przecież nie można, ostatnio to testowałeś.
Chodzi mi o oznaczenie za pomocą linku "Oznacz wątki jako przeczytane" widocznego w widoku "Lista watków w dziale".

Podobnie działa "Oznacz jako przeczytane" na dole strony "Pokaż nieprzeczytane" z tym, że wówczas trzeba sprawdzać, czy na pewno nieinteresujące watki to tylko reklamy.

Autor:  Magister [ 13 mar 2012, o 17:17 ]
Tytuł:  Re: Ogłoszenia - czartery, koje.

Nie robi mi to za bardzo ale wolał bym żeby zostało tak jak jest, po prostu się przyzwyczaiłem ;)

Autor:  Roman K [ 13 mar 2012, o 20:02 ]
Tytuł:  Re: Ogłoszenia - czartery, koje.

Maarku.
Uważam że mam do zaoferowania i szukam robi znaczną różnicę. :-(

Autor:  Wąski [ 13 mar 2012, o 20:15 ]
Tytuł:  Re: Ogłoszenia - czartery, koje.

Roman K napisał(a):
Uważam że mam do zaoferowania i szukam robi znaczną różnicę. :-(
Też tak mi się wydawało. Już nawet posta napisałem, ale potem przyszła refleksja. Jeśli ktoś napisze np. szukam rejsu wokół Islandii, i w odpowiedzi dowie się że są wolne 4 koje... to może jeszcze ktoś inny skorzysta? A ten inny, szukając wyłącznie w "mam do zaoferowania" niekoniecznie na to trafi. Zwłaszcza jeśli szuka rejsu, i jeszcze nie jest zdecydowany gdzie chce popłynąć. :roll:

I jeszcze jedno. Uważam, że to zależy od ilości ofert. Jeśli będzie tego bardzo dużo, podział mógłby być wskazany. Niech zainteresowane strony piszą tu, a zaglądają tam... ;)

Autor:  Banan [ 15 mar 2012, o 21:52 ]
Tytuł:  Re: Ogłoszenia - czartery, koje.

Uważam, że niech tak zostanie jak jest. Nikomu nie będzie się chciało pilnować by w jego temacie było SZUKAM czy co innego i stanie się degręgolada.

Autor:  Jaromir [ 15 mar 2012, o 23:07 ]
Tytuł:  Re: Ogłoszenia - czartery, koje.

Banan napisał(a):
degręgolada.

PAC!

Autor:  Catz [ 15 mar 2012, o 23:27 ]
Tytuł:  Re: Ogłoszenia - czartery, koje.

Grengrolujesz znowu....
Catz Grengtroll

Autor:  Jaromir [ 15 mar 2012, o 23:43 ]
Tytuł:  Re: Ogłoszenia - czartery, koje.

Ino pacam...

Autor:  Catz [ 15 mar 2012, o 23:58 ]
Tytuł:  Re: Ogłoszenia - czartery, koje.

pierdupierdu napisał(a):
Ino pacam...

Ino trolluje.... Tyle ze modniej: w stylu grenglo!
Catz Niepacykarz

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/