Forum Żeglarskie

Zarejestruj | Zaloguj

Teraz jest 20 kwi 2024, o 05:09




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 131 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 maja 2013, o 09:02 

Dołączył(a): 16 lis 2010, o 16:17
Posty: 10463
Podziękował : 1300
Otrzymał podziękowań: 4173
Uprawnienia żeglarskie: pływam sobie gdzie chcę
Chcialbym otwarcie spytac adminow: czy posty uzytkownika hornetodziez pochodza z tego samego hostu, z ktorego pisali nowi uzytkownicy na poczatku tej dyskusji?



Za ten post autor plitkin otrzymał podziękowania - 2: Były user, Jaromir
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 6 maja 2013, o 10:53 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 kwi 2006, o 11:31
Posty: 17300
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 2168
Otrzymał podziękowań: 3591
Uprawnienia żeglarskie: ***** ***
plitkin napisał(a):
Chcialbym otwarcie spytac adminow: czy posty uzytkownika hornetodziez pochodza z tego samego hostu, z ktorego pisali nowi uzytkownicy na poczatku tej dyskusji?
Nie, nie pochodzą.
Co więcej - geograficznie są to miejsca bardzo od siebie odległe a sieci, w których znajdowały się komputery autorów nie były sieciami operatorów komórkowych (czyt. są to w pełni identyfikowalne sieci lokalnych dostawców internetu).

_________________
Pozdrawiam,
Marek Grzywa



Za ten post autor Maar otrzymał podziękowania - 2: JarekM, plitkin
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 6 maja 2013, o 14:30 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2012, o 21:51
Posty: 17
Podziękował : 3
Otrzymał podziękowań: 4
Uprawnienia żeglarskie: jachtowy sternik morski
Witam,
Dyskusja zatacza coraz szersze kręgi :)

Pojawiają się nawet nowe wątki - szczególnie ciekawa krytyka Hobbystyl czyli konkurencji. Wszedłem do nich na stronkę i już rozumiem - są co najmniej 2 razy drożsi :-P

Ciekawe czepianie się plitkina węszącego sztormiakowy spisek :lol: :lol: :lol:

No i wypowiedź pierdupierdu który krytykuje ale jak sam mówi nie wie co :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja sprawdziłem - mam 2 sztuki stary i nowy wzór i w przeciwieństwie do innych nie wiedzących o czym piszą ja sobie oba bardzo chwalę. Jak by co to mogę oba zademonstrować osobie chętnej pofatygować się do Warszawy lub do jej zachodnich okolic - mieszkam w Brwinowie - zapraszam niedowiarków na małe złociste i na oglądanie :D :D :D

A krytykantom szczególnie takim co to nawet nie wiedzą co krytykują to .............. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Pozdrawiam
Grzegorz


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 6 maja 2013, o 17:34 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sie 2009, o 01:45
Posty: 9992
Podziękował : 2979
Otrzymał podziękowań: 3355
Uprawnienia żeglarskie: różne....
GregSad napisał(a):
No i wypowiedź pierdupierdu który krytykuje ale jak sam mówi nie wie co

Przepraszam - ale może byłbyś tak miły i zacytował ten fragment, w którym jakoby coś "krytykuję"?, hę???
Poza tym serdecznie proszę - zacytuj też proszę (może być na rurzowo) - w którym miejscu jakoby "sam mówię, że nie wiem co" krytykuję?

Jeżeli nie znajdziesz odpowiedniego cytatu (szukać nie będzie Ci trudno - moje jedyna wypowiedź "w temacie" liczy sobie raptem cztery zdania...) - to chyba wiesz co powinieneś zrobić...
Przynajmniej mam taką nadzieję - i wciąż liczę na to, że nie jest to płonna nadzieja, Drogi Grzegorzu...

_________________
Jaromir Rowiński aka pierdupierdu
Jeżeli masz ochotę komentować takie poglądy, których co prawda nigdy nie wyraziłem, ale które kompletnie bez sensu i z sobie tylko znanej przyczyny usiłujesz mi przypisać - droga wolna. Śmiesznych nigdy dość...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 6 maja 2013, o 20:09 

Dołączył(a): 17 gru 2008, o 21:48
Posty: 111
Lokalizacja: Suchy Las k.Poznania
Podziękował : 16
Otrzymał podziękowań: 23
Uprawnienia żeglarskie: nie podano
GregSad napisał(a):
Witam,
Dyskusja ................................................ krytykują to ..............

Grzegorzu - przeczytaj mój post z uwagą i zastanowieniem.
- Nie mam nic do szycia sztormiaków Hornet i nigdzie nic złego na ich temat nie napisałem.
- Uważam tylko że używanie marki OnDeck było i jest nieuprawnione i nieuczciwe
Natomiast kwestia jakości, ceny, tkaniny itp to każdy sam oceni jak będzie mógł zrobić porównania. Samochody też są tanie, średnie i drogie... mało tego wszystkie mają opony :-)
Grzegorzu czy teraz sprawa jest jasna ?
Pozdrówki
Adam

_________________
Pozdrawiam serdecznie
Adam
sklep żeglarski: http://www.sztormiaki.pl
Szkutnia: www .adamboats.pl
Amatorskie remonty i budowy łodzi i jachtów: www. szkutnikamator.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 6 maja 2013, o 22:26 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2009, o 04:47
Posty: 12944
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 2912
Otrzymał podziękowań: 2585
Uprawnienia żeglarskie: młodszy marynarz śródlądowy
Hobbystyl napisał(a):
używanie marki OnDeck było i jest nieuprawnione i nieuczciwe
Jeżeli nie jesteś właścicielem tej marki, to masz marne podstawy, żeby się wypowiadać. Chyba, że masz dostęp do umowy, na podstawie której ten znak jest używany w rozliczeniu.

_________________
Pozdrawiam
Wojtek
https://www.wojtekzientara.pl/
m/y „Wymówka”, POL000KA6
SPG5479, MMSI 261003664


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 6 maja 2013, o 22:50 

Dołączył(a): 17 gru 2008, o 21:48
Posty: 111
Lokalizacja: Suchy Las k.Poznania
Podziękował : 16
Otrzymał podziękowań: 23
Uprawnienia żeglarskie: nie podano
Wojtek - jestem przedstawicielem właściciela tej marki i nie było żadnej umowy o rozliczeniach które dawałyby jakieś prawa Hornetowi.

_________________
Pozdrawiam serdecznie
Adam
sklep żeglarski: http://www.sztormiaki.pl
Szkutnia: www .adamboats.pl
Amatorskie remonty i budowy łodzi i jachtów: www. szkutnikamator.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 6 maja 2013, o 22:54 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2009, o 04:47
Posty: 12944
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 2912
Otrzymał podziękowań: 2585
Uprawnienia żeglarskie: młodszy marynarz śródlądowy
Hobbystyl napisał(a):
nie było żadnej umowy o rozliczeniach które dawałyby jakieś prawa Hornetowi.
To rozumiem, że pozew już w sądzie.

_________________
Pozdrawiam
Wojtek
https://www.wojtekzientara.pl/
m/y „Wymówka”, POL000KA6
SPG5479, MMSI 261003664


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 6 maja 2013, o 22:58 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2012, o 21:51
Posty: 17
Podziękował : 3
Otrzymał podziękowań: 4
Uprawnienia żeglarskie: jachtowy sternik morski
Więc tak:
pierdupierdu - takie wrażenie odniosłem (jednoznaczne) czytając Twój post. Pokazałem go osobie niezaangażowanej w dyskusję i to wrażenie zostało potwierdzone. Sugestie dotyczące nieuprawnionych działań, stanowisko że nie będę kupował itd...
Twój post jest czytelny - popierasz wyroby konkurencji ( i nie każ przytaczać konkretnych słów - intencje są aż nadto czytelne). Tak że przepraszać nie ma za co :) A tak na RÓŻOWO pisząc wypowiadasz się negatywnie (nie zaprzeczaj) o czymś czego jak piszesz nawet byś nie kupił Tak więc proponuję dwa oddechy bo w niczym Cię nie obraziłem :D

Hobbystyl napisał(a):
- Uważam tylko że używanie marki OnDeck było i jest nieuprawnione i nieuczciwe

A skąd o tym wiesz???? - Odrobina zaufania - firma wypowiedziała się jednoznacznie - ma prawo. Przyjmij to za wyjaśnienie i nie twórz teorii spiskowych. :lol: :lol: :lol:
Twój ostatni post jest dziwny - sprawdzałeś u właściciela marki czy tylko Ci się wydaje ??? Rozumiem że jest tak jak napisał Wojtek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Dla złagodzenia - nie chciałem nikogo urazić wyrażam tylko swoje poglądy

_________________
Pozdrawiam
Grzegorz


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 7 maja 2013, o 01:29 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sie 2009, o 01:45
Posty: 9992
Podziękował : 2979
Otrzymał podziękowań: 3355
Uprawnienia żeglarskie: różne....
GregSad napisał(a):
Więc tak:
pierdupierdu - takie wrażenie odniosłem (jednoznaczne) czytając Twój post. Pokazałem go osobie niezaangażowanej w dyskusję i to wrażenie zostało potwierdzone. Sugestie dotyczące nieuprawnionych działań, stanowisko że nie będę kupował itd...
Twój post jest czytelny - popierasz wyroby konkurencji ( i nie każ przytaczać konkretnych słów - intencje są aż nadto czytelne). Tak że przepraszać nie ma za co :) A tak na RÓŻOWO pisząc wypowiadasz się negatywnie (nie zaprzeczaj) o czymś czego jak piszesz nawet byś nie kupił Tak więc proponuję dwa oddechy bo w niczym Cię nie obraziłem :D

Nieodmiennie - nie proszę o opis twojego "wrażenia", tylko o cytaty, jakie mi przypisujesz:
1. Gdzie jakoby cokolwiek "krytykuję"?
2. Gdzie jakoby "sam stwierdzam ze nie wiem co" krytykuję?
Wobec powyżej cytowanej wypowiedzi:
3. W którym miejscu jakoby dokonuję sugestii dotyczącej "nieuprawnionych działań"?
4. W którym miejscu wyrażam "stanowisko, że nie będę kupował", gdzie "sam piszę, że nawet bym nie kupił"?
5. Gdzie "wyrażam się negatywnie"?
6. W którym miejscu jakoby "popieram wyroby konkurencji"?

GregSad napisał(a):
Dla złagodzenia - nie chciałem nikogo urazić wyrażam tylko swoje poglądy

Nie czuję się załagodzony.
Widzę, że uparłeś się kontynuować tu swoje nieuprawnione, nie znajdujące śladu pokrycia w moich słowach konfabulacje - mnożąc kłamstwa na temat tego co jakoby napisałem.
To nie jest twoje "wrażenie" - to twoje prymitywne kłamstwa.

Przypisałeś mi wprost słowa, jakich nigdy nie napisałem.
Zacytować ich jednak nie potrafisz - bo przecież nie ma z czego...
Zamiast tego rozwijasz "temat", brnąc w żałosne impertynencje - tylko dlatego, że po pierwszej porcji kłamstw nie było cię stać na proste "przepraszam".

Grzegorzu - kimkolwiek jesteś - jesteś malutkim, żenującym człowieczkiem.

_________________
Jaromir Rowiński aka pierdupierdu
Jeżeli masz ochotę komentować takie poglądy, których co prawda nigdy nie wyraziłem, ale które kompletnie bez sensu i z sobie tylko znanej przyczyny usiłujesz mi przypisać - droga wolna. Śmiesznych nigdy dość...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 7 maja 2013, o 07:24 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2012, o 21:51
Posty: 17
Podziękował : 3
Otrzymał podziękowań: 4
Uprawnienia żeglarskie: jachtowy sternik morski
No cóż zabolało :lol: i to chyba nawet bardzo skoro tak się czepiasz :)

Ale to już Twój problem nieznajomy Jaromirze - przepraszać Cię nie będę i dalej uczestniczyć w tej żenującej dyskusji dzielenia włosa na czworo też nie zamierzam.
Tak że pozostawiam Cię samego w Twoich dewagacjach :mrgreen:

Poczytaj co piszesz może to Cię czymś natchnie :-P

_________________
Pozdrawiam
Grzegorz


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 7 maja 2013, o 18:00 

Dołączył(a): 7 lut 2013, o 18:08
Posty: 507
Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 13
Uprawnienia żeglarskie: Funka 1965
Maar napisał(a):
plitkin napisał(a):
Chcialbym otwarcie spytac adminow: czy posty uzytkownika hornetodziez pochodza z tego samego hostu, z ktorego pisali nowi uzytkownicy na poczatku tej dyskusji?
Nie, nie pochodzą.
Co więcej - geograficznie są to miejsca bardzo od siebie odległe a sieci, w których znajdowały się komputery autorów nie były sieciami operatorów komórkowych (czyt. są to w pełni identyfikowalne sieci lokalnych dostawców internetu).


My jestemy z Bydgoszczy lub w Bydgoszczy, gdy nas nie wyniesie w obce ziemie i morza.
Nasza kolezanka z Wrocka.

Pzdr

Andrzej JKC

Drzewo WAS uzdrowi


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 12 maja 2013, o 19:32 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 mar 2013, o 18:24
Posty: 43
Podziękował : 5
Otrzymał podziękowań: 18
Uprawnienia żeglarskie: żeglarz jachtowy, MIŻ
A ja z Białegostoku i okolic i patrzę, że chyba swoim postem wetknęłam kij w mrowisko trochę. Najpierw czepialstwo co do wiarygodności piszących teraz co do samych sztormiaków. Bardziej liczyłam na konstruktywną opinię na temat marki, bo jest tania a nie każdy chce wydawać fortunę na sztormiak (ja ją wolę wydać na rejs:P)

Co do samego sztormiaka też chetnie zademonstruje jak wyglada. W najblizszy weekend zagoszczę w Gdyni, na Boże Ciało prawdopodobnie także wiec jakby coś proszę o info na priv.

Pozdrawiam i apeluję o więcej luzu:)

_________________
"Musimy zachęcać ludzi wokół nas, zwłaszcza młodych, do spełniania marzeń i wspierać ich w tym, a zaczną się dziać wielkie rzeczy"

Zagłosuj i spraw, że będziemy żeglować bezpiecznie! -> http://todlamniewazne.pl/inicjatywa,157 ... ygoda.html



Za ten post autor hannahd otrzymał podziękowanie od: M@rek
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 5 cze 2013, o 17:42 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 cze 2013, o 17:21
Posty: 7
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 1
Otrzymał podziękowań: 1
Uprawnienia żeglarskie: Sternik Jachtowy
Witam serdecznie,

Dyskusja zeszła na boczne tory a ja chciałbym poprosić, żeby jednak wypowiedział się ktoś kto użył sztormiaka firmy Hornet przynajmniej na kilku (lub więcej :D ) rejsach i może ocenić jego jakość po czasie. Opinie po jednym, dwóch użyciach są jednak mało satysfakcjonujące.

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 5 cze 2013, o 21:14 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2012, o 21:51
Posty: 17
Podziękował : 3
Otrzymał podziękowań: 4
Uprawnienia żeglarskie: jachtowy sternik morski
W niedzielę wróciłem po 5 dniowym rejsie Darłówko - Bornholm - Darłówko na Wojewodzie Koszalińskim. Było chłodno i deszczowo.
Sztormiak spisał się jak zwykle na medal (używam go już ponad rok) i pływałem w nim zarówno po Bałtyku jak i po Śródziemnym.

Chcesz więcej info - pisz na Prw to pogadamy :) opowiem swoje wrażenia.

Pozdrawiam
Grzegorz

_________________
Pozdrawiam
Grzegorz



Za ten post autor GregSad otrzymał podziękowania - 2: adames, wlodek_242
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 7 cze 2013, o 17:41 

Dołączył(a): 19 kwi 2013, o 17:52
Posty: 9
Podziękował : 1
Otrzymał podziękowań: 1
Uprawnienia żeglarskie: st.j.
Witam, dorzucę swoją opinię. Sztormiak kupiłem w zeszłym roku w lipcu.
1. Potrzebowałem sztormiaka "na wczoraj", bo zamówiłem go tuż przed dłuższym wyjazdem na mazury, wysłałem wymiary i po 2-3dniach miałem go w domu - duży plus!
2. Używam go głównie na mazurach, bo tam pracuję w wakacje - nie było problemów z przeciekaniem przy dużych, ale krótkich ulewach (max 1godz.), jeszcze nie miałem okazji postać w nim w deszczu przez kilka dni.
3. Oddychalność w porządku - koszulka termoaktywna + polar i jest pełen komfort.
4. Ochrona przed wiatrem również bez zastrzeżeń - sprawdziłem wiosną na Bałtyku.
5. Plus za kołnierz "wyższy niż w Musto", w którym mieści mi się prawie cała głowa ; )
Nie wiem co jeszcze napisać, nie chcę go przechwalić, bo niedługo zacznie się jego drugi sezon, zobaczymy jak z trwałością materiału itd., postaram się po sezonie zdać kolejny raport. Ciekaw jestem czy można go prać i jeśli tak to w jaki sposób? Jak na razie ograniczyłem się do umieszczenia go pod prysznicem na wieszaku, żeby zmyć sól + pranie ręczne kołnierza polarowego w jakimś płynie. Może w tym temacie mógłby zabrać głos producent?
pozdrawiam, Mateusz


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 14 cze 2013, o 09:35 

Dołączył(a): 29 mar 2013, o 13:04
Posty: 367
Lokalizacja: Czeladź
Podziękował : 28
Otrzymał podziękowań: 32
Uprawnienia żeglarskie: licencja na ciągnięcie narciarza wodnego
Posty: 1 ?

Kto zaczyna swoją przygodę z forum od reklamy?

_________________
Jarek Madejski


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 14 cze 2013, o 09:44 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 mar 2013, o 18:24
Posty: 43
Podziękował : 5
Otrzymał podziękowań: 18
Uprawnienia żeglarskie: żeglarz jachtowy, MIŻ
Nie rozumiem trochę tego czepialstwa. Ja założyłam tutaj konto w konkretnym celu bo potrzebowałam odpowiedzi na pytanie, niektórzy zakładają po prostu bo chcą poczytać pogadać, każdy ma swój powód. Mamy chyba swój rozum i potrafimy ocenić wiarygodność piszącego. Chetnie zamiast 15 oskarżeń o brak wiarygodności postów poczytałabym merytoryczną treść wątku. Mały apel. Zostawmy dla siebie te oskarżenia, niech każdy sam oceni czy chce w to wierzyć czy nie.

_________________
"Musimy zachęcać ludzi wokół nas, zwłaszcza młodych, do spełniania marzeń i wspierać ich w tym, a zaczną się dziać wielkie rzeczy"

Zagłosuj i spraw, że będziemy żeglować bezpiecznie! -> http://todlamniewazne.pl/inicjatywa,157 ... ygoda.html


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 14 cze 2013, o 10:05 

Dołączył(a): 29 mar 2013, o 13:04
Posty: 367
Lokalizacja: Czeladź
Podziękował : 28
Otrzymał podziękowań: 32
Uprawnienia żeglarskie: licencja na ciągnięcie narciarza wodnego
Ja nie chce nikogo oskarżać, może naprawdę ktoś poczuł potrzebę podzielenia się swoimi odczuciami i z tego powodu założył konto.

Jednak jeśli ktoś zakłada konto tylko po to aby pochwalić jakiś produkt, a potem przestaje się udzielać lub wykorzystuje swoje konto tylko do pisania w jakimś konkretnym temacie to wygląda podejrzanie.


PS: Uderz w stół, a nożyce się otworzą.

_________________
Jarek Madejski


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 14 cze 2013, o 10:19 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 mar 2013, o 18:24
Posty: 43
Podziękował : 5
Otrzymał podziękowań: 18
Uprawnienia żeglarskie: żeglarz jachtowy, MIŻ
Otworzą nie otworzą, odezwą nie odezwą, denerwuje mnie takie oskarżanie. Każdy kiedyś swoją przygodę z forum zaczynał, w tym wątku wykazuję aktywność, bo mnie on interesuje, w innych mogę czytać, ale się nie odzywać, bo może nie mam nic ciekawego do powiedzenia, albo zwyczajnie się nie znam i czytam by się czegoś dowiedzieć.
Podejrzanie nie podejrzanie, odechciewa się używania forum kiedy 50% wątków to oskarżenia, że ktoś jest nowy i nie powinien się udzielać. A na pewno odstrasza to młodych użytkowników, którzy myślą "a po cholerę mi to pisanie, żeby zaraz ludzie mnie oskarżali o to tylko, że robię reklamę". Napstrykanie sobie postów to żaden problem, wystarczy napisać kilka zdań jak te w różnych wątkach i już. I to znaczy, że jestem wiarygodna?
Forum ma nam pomagać w nurtujących nas sprawach. Padały oskarżenia o pracowanie dla producenta i robienie mu reklamy. Wypowiedział się sam producent, nie pomogło? Naprawdę tak ciężko uwierzyć że ktoś może być z czegoś zadowolony? Czy aż tak bardzo zakorzeniliśmy w sobie wieczne narzekanie?
Ponieważ jak pisałam wyżej irytują mnie posty niezwiązane z tematem, powiedziałam co chciałam i więcej na ten temat pisać nie zamierzam.

_________________
"Musimy zachęcać ludzi wokół nas, zwłaszcza młodych, do spełniania marzeń i wspierać ich w tym, a zaczną się dziać wielkie rzeczy"

Zagłosuj i spraw, że będziemy żeglować bezpiecznie! -> http://todlamniewazne.pl/inicjatywa,157 ... ygoda.html



Za ten post autor hannahd otrzymał podziękowania - 6: Gienek, marchew, mateusz4130, Ryś, SQ6GIT, Szpiszpak
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 14 cze 2013, o 17:11 

Dołączył(a): 12 kwi 2013, o 18:20
Posty: 8018
Podziękował : 1870
Otrzymał podziękowań: 2413
Uprawnienia żeglarskie: -
Nie przejmuj się; komu zęby wypadły to choć ozorem ostrem koli :-P
Jak ma być reklama to mów wyraźnie. Ja tam nic przeciw reklamie nie mam, bom też nietutejszy; a czytam by się coś dowiedzieć od innych.
Pewnie masa ludzi czyta takoż by się coś dowiedzieć, nie uczestnicząc w forum; niech mają.

Każda informacja dobra. Masz to się podziel. Po to jest net.
Komentatorzy też reklamują - siebie...
Zaś ocenić sam może każden z czytelników - a liczba ich milijon... :rotfl:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 15 cze 2013, o 16:14 

Dołączył(a): 29 mar 2013, o 13:55
Posty: 1
Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0
Uprawnienia żeglarskie: ż.j.
JarekM napisał(a):
Z


To jest mój pierwszy post... Też możesz powiedzieć że jestem tu nowy, moge robić reklame, spamować, robić mogę 'prawie' co zechce. To że ktoś nowy napisał swój pierwszy post od niewiadomo kiedy od momentu założenia konta nie znaczy że robi reklame... Zaczyna mnie to troche irytowac na tym forum... śledzę go nabierząco od momentu założenia konta, a nawet dłużej, chcialem się dowiedzieć czegoś o żeglarstwie, a tu co? Ciągłe wypominanie o reklamę nowych (szczególnie ten wątek). Fakt, coś w tym jest, ale nie chodzi o to żeby to komuś wypominać. Jeśli nie masz konkretnego zdania na ten temat to się nie wypowiadaj. Możesz teraz mnie krytykować, mam to gdzieś. Każdy ma rozum i może sobie ocenić czy jest to reklama czy nie. Może i jestem laikiem w sprawach żeglarstwa, ale nie jestem totalnie zielony w sprawach 'życiowych'... Popieram calkowicie hannahd, chciała się czegoś dowiedzieć, OK, powiedzcie jej coś co jej pomoże. Krytyka bezpodstawna innych na pewno jej nie pomoże.
RyśM
Cytuj:
Pewnie masa ludzi czyta takoż by się coś dowiedzieć, nie uczestnicząc w forum; niech mają.

Każda informacja dobra. Masz to się podziel. Po to jest net.
Komentatorzy też reklamują - siebie...


Ktoś to wreszcie powiedział... Jestem jednym z nich...jednym z tysięcy takich. Jestem jednym z wielu zwykłych użytkowników tego forum którzy chcą się czegoś dowiedzieć. Może trzeba uświadomić niektórym osobom że nie sa jakimiś 'guru', według mnie niektórzy tak się zachowują.

hannahd
Cytuj:
Czy aż tak bardzo zakorzeniliśmy w sobie wieczne narzekanie?


TAAAAK, bez wątpienia, Polacy są w tym mistrzami :D
Pozdrawiam wszystkich żeglarzy i ... nurków ;) (te 2 sporty w połączeniu są najpiękniejszą rzeczą na świecie... ;) )

dobra, moje żale zostały wylane... jeśli kogoś uraziłem, zapraszam do nowego wątku 'kłotnie' :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 16 cze 2013, o 21:01 

Dołączył(a): 19 kwi 2013, o 17:52
Posty: 9
Podziękował : 1
Otrzymał podziękowań: 1
Uprawnienia żeglarskie: st.j.
JarekM napisał(a):
Posty: 1 ?

Kto zaczyna swoją przygodę z forum od reklamy?


Ehh, forum czytam od 3 lat, ale nie czułem do tej pory potrzeby wypowiadania się, chciałem cos napisać o tym sztormiaku, bo jak go kupowałem rok temu, to nie mogłem znaleźć żadnych opini o nim i trzeba było brać trochę w ciemno. Poza tym chciałem się dowiedzieć jak się pierze ten sztormiak, żeby nie zaczął przeciekać, ale lepiej będzie napisać do producenta. Trochę głupio zaczynać pisanie na forum od tłumaczenia się, tym bardziej, że napisałem, że wcale za ten sztormiak nie ręczę, bo dopiero w tym roku będzie mocno eksploatowany w pracy i bardziej wartościową opinię wydam tu w październiku, pozdrawiam : )


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 16 cze 2013, o 21:19 

Dołączył(a): 2 mar 2008, o 22:03
Posty: 9898
Podziękował : 370
Otrzymał podziękowań: 1279
kolega też poleca, sprawdził się w wiosennym deszczowym rejsie

_________________
pozdrowienia piotr


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 17 cze 2013, o 19:23 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 cze 2013, o 17:21
Posty: 7
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 1
Otrzymał podziękowań: 1
Uprawnienia żeglarskie: Sternik Jachtowy
Dziękuję za merytoryczne odpowiedzi związane z tematem postu.

Sporo pozytywnych opinii co paradoksalnie nie ułatwia mi podjęcia decyzji :roll:
Problem w tym, że raz już kiedyś zdecydowałem się na sztormiak w dobrej cenie i szybko pożałowałem, chociaż też miał być dobry. Dlatego teraz mam dylemat czy wziąć tego Horneta czy może rzucić się i kupić już coś znanego, sprawdzonego, bardzo dobrego jakościowo jak np. Musto MPX :mrgreen: , ewentualnie BR2, czy może jakiś z modeli Gilla np. OS1 :mrgreen: lub OS2. Tylko, że nie lubię bez sensu wydawać zarobionych pieniędzy, skoro mogłoby się okazać, że Hornet spełniłby moje oczekiwania. Staram się kierować dewizą, że nie stać mnie na tanie rzeczy, bo jak wiadomo zwykle kosztują nas więcej niż jeden porządny zakup. Najbardziej boję się jak długo wytrzyma tkania i jak długo zachowa swoje parametry, a w szczególności wodoodporność.

Co myślicie?

_________________
Pozdrawiam
Włodek


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 17 cze 2013, o 19:37 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 mar 2013, o 18:24
Posty: 43
Podziękował : 5
Otrzymał podziękowań: 18
Uprawnienia żeglarskie: żeglarz jachtowy, MIŻ
Ja zaryzykowałam, ale odpowiedź dam dopiero w październiku po przeżyciu z nim dość intensywnego sezonu:) Ciężko niezmiernie znaleźć kogoś kto już go dłużej poużywał.

_________________
"Musimy zachęcać ludzi wokół nas, zwłaszcza młodych, do spełniania marzeń i wspierać ich w tym, a zaczną się dziać wielkie rzeczy"

Zagłosuj i spraw, że będziemy żeglować bezpiecznie! -> http://todlamniewazne.pl/inicjatywa,157 ... ygoda.html


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 17 cze 2013, o 19:41 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 cze 2013, o 17:21
Posty: 7
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 1
Otrzymał podziękowań: 1
Uprawnienia żeglarskie: Sternik Jachtowy
W tym czasie może już sam będę mógł wystawić opinię bo muszę się pomału decydować... rejsy się zbliżają :)

_________________
Pozdrawiam
Włodek


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 17 cze 2013, o 19:43 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 mar 2013, o 18:24
Posty: 43
Podziękował : 5
Otrzymał podziękowań: 18
Uprawnienia żeglarskie: żeglarz jachtowy, MIŻ
Może pomożemy komuś w przyszłym sezonie:)

_________________
"Musimy zachęcać ludzi wokół nas, zwłaszcza młodych, do spełniania marzeń i wspierać ich w tym, a zaczną się dziać wielkie rzeczy"

Zagłosuj i spraw, że będziemy żeglować bezpiecznie! -> http://todlamniewazne.pl/inicjatywa,157 ... ygoda.html


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 17 cze 2013, o 19:46 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 cze 2013, o 17:21
Posty: 7
Lokalizacja: Łódź
Podziękował : 1
Otrzymał podziękowań: 1
Uprawnienia żeglarskie: Sternik Jachtowy
"Pomożecie??? POMOŻEMY!!!" ;)

_________________
Pozdrawiam
Włodek


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 18 cze 2013, o 02:07 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2009, o 04:47
Posty: 12944
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 2912
Otrzymał podziękowań: 2585
Uprawnienia żeglarskie: młodszy marynarz śródlądowy
Odpowiem szczerze. Mam Fladena.

Jest całkiem nieoddychający, ale ja głównie stoję w bezruchu, więc w oddychającym bym zmarzł. :)

Szczerze?
Sztormiaków jest setki, a ich zastosowań parę setek... trudno połączyć. :rotfl:

_________________
Pozdrawiam
Wojtek
https://www.wojtekzientara.pl/
m/y „Wymówka”, POL000KA6
SPG5479, MMSI 261003664


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 131 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 82 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
[ Index Sitemap ]
Łódź motorowa | Frezowanie modeli 3D | Stocznia jachtowa | Nexo yachts | Łodzie wędkarskie Barti | Szkolenia żeglarskie i rejsy NATANGO
Olej do drewna | SAJ | Wypadki jachtów | Marek Tereszewski dookoła świata | Projektowanie graficzne


Wszystkie prawa zastrzeżone. Żaden fragment serwisu "forum.zegluj.net" ani jego archiwum
nie może być wykorzystany w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody właściciela forum.żegluj.net
Copyright © by forum.żegluj.net


Nasze forum wykorzystuje ciasteczka do przechowywania informacji o logowaniu. Ciasteczka umożliwiają automatyczne zalogowanie.
Jeżeli nie chcesz korzystać z cookies, wyłącz je w swojej przeglądarce.



POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL