Forum Żeglarskie

Zarejestruj | Zaloguj

Teraz jest 19 kwi 2024, o 06:47




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 lut 2013, o 10:17 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lip 2011, o 19:12
Posty: 1
Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0
Uprawnienia żeglarskie: st,jachtowy
Witam serdecznie !
Wybacz, że piszę prawie 5 lat po Twoim ogłoszeniu, ale pewne mysli i pomysły pojawiają się czasem niezależnie od naszej woli. Jestem żeglarzem od 43 lat i to czynnym, aczkolwiek głównie "szuwarowym", bo to lubię i taki jest mój wybór i coraz częsciej planuję budowę jakiegoś jachtu, by w najbliższej i dalszej przyszłości zrealizować wreszcie swoje marzenia - włóczęgi z mpartnerką po polskich jeziorach i rzekach. Stąd ten jacht musi być na tyle duży, zeby był wygodny i na tyle małym żeby można go było w miarę łatwo przetransportować na inny akwen. Od lat jestem fanem i fanatykiem jachtów sklejkowych, czy szerzej drewnianych, takze jako stolarz i szkutnik amator. Mam też swój zbiór paru dokumentacji ulubionych jachtów sklejkowych, na których pływałem lub chciałbym popływać, a na pewno kiedyś zbudować samemu, lub pomagać komuś przy budowie. Póki co staram się nie tracić kontaktu z jeziorammi i prawie co roku odwiedzać na parę dni jakis akwen. Mieszkam w Katowicach, stąd dodarcie do wielkich akwenów jest trochę utrudnione, ale nie ustaję. Mimo, że ostatnio bieżące życie odwraca moją uwagę od szkutnictwa, zdecydowanie planuję powrót do tych marzeń i planów w najbliższej przyszłości. Między innym zainteresowany jestem kupnem, nabyciem, lub wejściem w jakikolwiek, byle uczciwy sposó (!), w posiadanie planów jachtów SIMPLE I SZYPEREK ( Boczne miecze i mozliwość pływania m.in. po rzekach, co mnie też coraz bardziej interesuje). Jeżeli jeszcze Twoja propozycja jest aktualna i masz ku temu mozliwosci, to ,prosiłbym o kontakt ze mną. Podaję wieć swoje namiary : 667 209 442, e-mail:b.malas@wp.eu. Może uda się nam nawiązać współpracę , a moze nie tylko. Pozdrawim i pozostaję z szacunkiem i żeglarskim pozdrowieniem - Bartek11055. Do przedczytania lub usłyszenia !


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 19 lut 2013, o 23:17 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2006, o 13:57
Posty: 3996
Podziękował : 657
Otrzymał podziękowań: 613
Uprawnienia żeglarskie: szkutnik drewkarz,motorówkarz
Bartek11055 napisał(a):
zainteresowany jestem kupnem, nabyciem, lub wejściem w jakikolwiek, byle uczciwy

Szukaj kontaktu z Jarkiem. Dostaniesz płytkę z planami, w formacie umożliwiającym wydruk nawet na A0 oraz licencję na budowę. Plany Simple są (sam posiadam - oryginalne ) Szyperek nie wiem czy się zachował
Musisz Sobie trochę trudu zadać bo Jarek tu raczej nie zagląda
Pozdrawiam

_________________
Zbyszek


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 20 lut 2013, o 13:21 

Dołączył(a): 27 cze 2010, o 16:33
Posty: 873
Podziękował : 87
Otrzymał podziękowań: 136
Uprawnienia żeglarskie: sternik jachtowy
boSmann napisał(a):
Musisz Sobie trochę trudu zadać

A po cholerę się męczyć ? Wystarczy napisać ;)
jaroslaw.przybylski@hp.com
marek

_________________
http://www.boatbuilders.glt.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 13 sty 2020, o 13:23 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sty 2020, o 13:17
Posty: 1
Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0
Uprawnienia żeglarskie: nie podano
mir50 napisał(a):
Witam miłosników starych dobrych konstrukcji Pana WITOLDA TOBISA.
Mam plany 2 jednostek ZEW i COLIN. Mogę też poszperać i poszukać telefonu do posiadacza planów innych jednostek tego kostruktora.
Obecny właściciel planów obiecał udostępniać plany jednostek po kosztach kopiowania.
Ja moje plany mogę oddać w dobre ręce za darmo.........chciałem budować COLINA ,ale jak to bywa zabrakło czasu.
Konstrukcje Tobisa sa faktycznie solidne,wręcz pancerne...spokojnie można na nich pływać po wielkich akwenach...
Miło byłoby zobaczyć jakiś nowy jachcik w starym stylu na tle obecnych laminatów...
M.G.



Witam,

szukam do kupienia planów (w formie drukowanej lub skanów) jachtu SKIPER wg projektu Witolda Tobisa. Mój ojciec taki jacht zbudował, a niedługo ma siedemdziesiąte urodziny i chciałbym je oprawić i dać mu w prezencie. Załączam zdjęcia jego jachtu.
Z góry dziękuję za pomoc ;)

Adam


Załączniki:
20190530_132752_skiper.jpg
20190530_132752_skiper.jpg [ 243.79 KiB | Przeglądane 3336 razy ]
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 11 mar 2021, o 09:23 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 mar 2021, o 21:42
Posty: 1
Podziękował : 1
Otrzymał podziękowań: 0
Uprawnienia żeglarskie: żeglarz jachtowy
Dzień dobry wszystkim,

Bardzo swego czasu pomogło mi to forum pomimo, że nie byłem jego członkiem, dlatego dziękuję z tego miejsca forumowiczom za ich udział w internecie ;)

Poszukuję historii i dokumentacji, która mogłaby pomóc mi w zadbaniu o jacht typu Simple.

Niestety strona i kontakt mail do pana Jarosława nie wydaje się już działać. Chciałbym zapytać czy ktoś być może zna sposób na skontaktowanie się w sprawie planów z panem Jarosławem lub wie gdzie można zakupić/otrzymać/skorzystać z planów Simple?

Pozdrawiam,
Maciej


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 11 mar 2021, o 13:39 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lut 2010, o 00:53
Posty: 16789
Lokalizacja: Dziekanów Polski, dawniej Warszawa
Podziękował : 4105
Otrzymał podziękowań: 3967
Uprawnienia żeglarskie: mam, ale nie wiem po kiego...
Ponteus napisał(a):
Poszukuję historii i dokumentacji, która mogłaby pomóc mi w zadbaniu o jacht typu Simple.
Zajrzyj do wiadomości prywatnych.

_________________
Robert Hoffman
***
https://stareaparatyimojefotografowanie.blogspot.com/



Za ten post autor robhosailor otrzymał podziękowanie od: Ponteus
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 147 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
[ Index Sitemap ]
Łódź motorowa | Frezowanie modeli 3D | Stocznia jachtowa | Nexo yachts | Łodzie wędkarskie Barti | Szkolenia żeglarskie i rejsy NATANGO
Olej do drewna | SAJ | Wypadki jachtów | Marek Tereszewski dookoła świata | Projektowanie graficzne


Wszystkie prawa zastrzeżone. Żaden fragment serwisu "forum.zegluj.net" ani jego archiwum
nie może być wykorzystany w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody właściciela forum.żegluj.net
Copyright © by forum.żegluj.net


Nasze forum wykorzystuje ciasteczka do przechowywania informacji o logowaniu. Ciasteczka umożliwiają automatyczne zalogowanie.
Jeżeli nie chcesz korzystać z cookies, wyłącz je w swojej przeglądarce.



POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL