Forum Żeglarskie

Zarejestruj | Zaloguj

Teraz jest 28 mar 2024, o 13:09




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 gru 2013, o 23:08 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2013, o 01:08
Posty: 4216
Lokalizacja: Pomorze
Podziękował : 1719
Otrzymał podziękowań: 1773
Uprawnienia żeglarskie: samowodniak flisaczy
Wąski napisał(a):
Wracając do mody... ;) :lol: :-P
Tara jaram tak:

Załącznik:
bagua_DSC_1336.jpg


Ścichło, widzę, a szkoda, bo e-papierosy to rzeczywiście najmniej chyba szkodliwy sposób chłonięcia nikotyny:-)
Znęcony docierającymi wieściami, po początkowym okresie wyśmiewania się z elektroniki, postanowiłem temat podrążyć. Jako że mój staż palacza znacznie przekracza wiek sporej ilości uczestników tego forum a i płucka zaczęły poskrzypywać, zacząłem myśleć o sensownej alternatywie. Nie miałem w planach całkowitego rzucenia palenia. Przekopałem sieć, przefiltrowałem uzyskane wiadomości przez wspomagany wrodzonym krytycyzmem zdrowy rozsądek i po prawie dwóch miesiącach stwierdziłem, że to ma sens. Następnie zacząłem nieśpiesznie szukać odpowiedniego modelu e-fajki, ale wówczas zniecierpliwiony brat sprezentował mi Volisha. I tak się zaczęło...
Po wypróbowaniu różnych "eliksirów" doszedłem do wniosku, że najlepiej trzymać się rady M. Dworniczaka, znanego jako Stary Chemik, w myśl której im mniej składników, tym lepiej. Od tego czasu kupuję t.zw. bazę, rozcieńczam ją gliceryną (zapobiega wysuszaniu podniebienia) i dodaję trochę, naprawdę trochę absolutu tytoniowego. Żadnych sztucznych zapaszków. I to jest to!

_________________
Pozdrawiam
Alterus


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 6 gru 2013, o 11:04 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2009, o 07:49
Posty: 4953
Lokalizacja: 50°1'N 22°3'E
Podziękował : 191
Otrzymał podziękowań: 114
Uprawnienia żeglarskie: kiper patentowany
alterus napisał(a):
Od tego czasu kupuję t.zw. bazę, rozcieńczam ją gliceryną (zapobiega wysuszaniu podniebienia) i dodaję trochę, naprawdę trochę absolutu tytoniowego. Żadnych sztucznych zapaszków. I to jest to!
Też mieszam swoje samogony, póki można legalnie i niedrogo kupić składniki. Myślę, że niedługo dowalą akcyzę, bo dziurę trza czymś łatać, gdy spadają dochody państwa z analogów :rotfl: Na forach tematycznych wrze, a to przecie powinno być o3wiste. Wynika wprost z definicji akcyzy - ograniczyć dostępność i przy okazji zarobić.
Tego absolutu jeszcze nie dodawałem, zawsze jak zapełniam internetowy koszyk, zapominam że mam go wziąć. Mam kilka nieudanych produktów, to się absolutem je podrasuje... :-P

PS
Starego czytam namiętnie... ;)

_________________
Słаwek vel Wąski
"Mаrynаrz powinien być chlujny i mrаwy..."


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 6 gru 2013, o 11:19 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 lis 2013, o 01:08
Posty: 4216
Lokalizacja: Pomorze
Podziękował : 1719
Otrzymał podziękowań: 1773
Uprawnienia żeglarskie: samowodniak flisaczy
Wąski napisał(a):
Też mieszam swoje samogony, póki można legalnie i niedrogo kupić składniki. Myślę, że niedługo dowalą akcyzę, bo dziurę trza czymś łatać, gdy spadają dochody państwa z analogów :rotfl: Na forach tematycznych wrze, a to przecie powinno być o3wiste. Wynika wprost z definicji akcyzy - ograniczyć dostępność i przy okazji zarobić.
Tego absolutu jeszcze nie dodawałem, zawsze jak zapełniam internetowy koszyk, zapominam że mam go wziąć. Mam kilka nieudanych produktów, to się absolutem je podrasuje... :-P

PS
Starego czytam namiętnie... ;)


Jeśli akcyza nie będzie zbyt wysoka, haracz się zapłaci, jak przegną, przemyt będzie łatał. Ale może być kłopot z jakością... Absolut polecam, zapach boski, smaczek też. Jest jeszcze olejek tytoniowy, jeszcze nie próbowałem niestety.
Acha, jadę tylko na dripie, niczego innego nie używam. Dwie - trzy kropelki, potem po jednej...:-)
Absolutem lepiej raczej nie rasować, tylko sama baza, ale próbuj...

_________________
Pozdrawiam
Alterus


Ostatnio edytowano 6 gru 2013, o 12:43 przez Wojciech, łącznie edytowano 1 raz
Poprawiłem cytowanie


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 204 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
[ Index Sitemap ]
Łódź motorowa | Frezowanie modeli 3D | Stocznia jachtowa | Nexo yachts | Łodzie wędkarskie Barti | Szkolenia żeglarskie i rejsy NATANGO
Olej do drewna | SAJ | Wypadki jachtów | Marek Tereszewski dookoła świata | Projektowanie graficzne


Wszystkie prawa zastrzeżone. Żaden fragment serwisu "forum.zegluj.net" ani jego archiwum
nie może być wykorzystany w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody właściciela forum.żegluj.net
Copyright © by forum.żegluj.net


Nasze forum wykorzystuje ciasteczka do przechowywania informacji o logowaniu. Ciasteczka umożliwiają automatyczne zalogowanie.
Jeżeli nie chcesz korzystać z cookies, wyłącz je w swojej przeglądarce.



POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL