Forum Żeglarskie

Zarejestruj | Zaloguj

Teraz jest 18 kwi 2024, o 21:15




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 kwi 2019, o 11:24 

Dołączył(a): 16 lis 2010, o 16:17
Posty: 10463
Podziękował : 1300
Otrzymał podziękowań: 4173
Uprawnienia żeglarskie: pływam sobie gdzie chcę
Kim jesteśmy jako załoga regatowa czy kim ja jestem wiecie od lat. Tak więc do konkretów:
dostałem propozycję startu jako zespół w głównych rozgrywkach Polskiej Ekstraklasy Żeglarskiej. W tym roku do PEŻ zgłosiło się 20 załóg, a miejsce w Ekstraklasie jest tylko dla 12, zatem powstaje pierwsza liga i eliminacje do Ekstraklasy. Moja ekipa ma możliwość wystartowania w barwach klubu, który nie musi przechodzić rundy eliminacyjnej i będzie brał bezpośredni udział w najwyższych ligowych rozgrywkach (Ekstraklasie). Są to 4 imprezy w sezonie 2019: Gdynia, Szczecin, Sopot, Świnoujście.

Czego szukam? Szukam firmy, która mogłaby być zainteresowana ekspozycją swojej marki w mediach żeglarskich: szczególnie w internecie, ale nie tylko (rozgrywki PEŻ są wspierane m.in. przez SAP, co świadczy o jakości i zasięgu medialnym). Zasięg ekspozycji jest bardzo wymierny i mogę go przekazać zainteresowanym podmiotom.

Szukam partnera strategicznego – reklamodawcy, który otrzyma wymierną reklamę swojej marki w mediach przy całkiem niewysokim rynkowo koszcie. Budżet nie jest wielki – 15 tys zl na cały sezon w Ekstraklasie. To niewiele ponad 1000 zł netto miesięcznie. Partner strategiczny otrzyma maksymalny pakiet ekspozycji swojej marki i status partnera tytularnego (prawo do umieszczenia swojej marki w nazwie team-u). Działania promocyjne idące za pakietem nie będą tylko pasywnym brandingiem, lecz całkiem szerokim wachlarzem konkretnych działań marketingowych. Szczegóły z przyjemnością przedstawię zainteresowanym.

Alternatywnie szukam partnerów częściowych. Tutaj oferta jest bardziej przystępna i bardzo prosta: chcę w zamian za niewielki miesięczny "abonament" promować 10 najlepszych marek: po jednej dla każdej branży (czyli jeżeli mam partnera w danej branży, to zobowiązuję się, że nie nawiążemy już współpracy z konkurencją). Marki będą promowane zarówno w internecie, jak i w realu pod wspólnym mianownikiem: Top10Brand. Czyli dziesiątka najlepszych marek. Szczegółowa oferta jest tutaj: http://top10brand.pl/?page_id=1669. To raptem 350 zł miesięcznie dla jednej firmy – w realiach rynkowych to nie jest wysoki koszt. W zamian firma dostaje różne pakiety – opisane na ww. stronie. Oczywiście można wykupić 2 banery/pakiety, zwiększając siłe przekazu.

Forma rozliczeń: faktura VAT.

Przeznaczenie środków: 100% zebranych środków zostanie przeznaczonych na pokrycie kosztów związanych z realizacją zobowiązań wynikających z umowy. Kalkulacja nie zawiera elementu zysku dla żadnego członka ekipy. Nasza korzyść: przyjemność z tego co robimy i rozwój sportowy. Zdaję sobie sprawę, że w biznesie nie każdego interesuje przeznaczenie środków, tylko efekt. Zapewniam, że efekt względem ceny jest bardzo korzystny dla partnerów.
Dodatkowa korzyść jest korzyścią dla całego środowiska: wielu z Was wie czym jest żeglarstwo i zapewne miałoby ochotę wesprzeć aktywności żeglarskie zamiast innych. Wielu z Was prowadzi swoje firmy lub pracuje w firmach, które kupują często dużo drożej i bywa, że dużo gorszą ekspozycję w mediach niż to co możemy zaoferować. To może być obustronna korzyść.

A dla mnie to ostatnia szansa. Zostało mi bardzo mało czasu na odpowiedź...

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 16 kwi 2019, o 15:23 

Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 10:14
Posty: 8822
Podziękował : 3986
Otrzymał podziękowań: 1916
Uprawnienia żeglarskie: kpt.j.
Trzymam kciuki za powodzenie :)



Za ten post autor M@rek otrzymał podziękowanie od: plitkin
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 16 kwi 2019, o 15:42 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 paź 2011, o 18:24
Posty: 3405
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 256
Otrzymał podziękowań: 1141
Uprawnienia żeglarskie: galernik
A gdyby tak przetestować siłę forum naszego? Polożyc na spinakerze logo żegluj.net?
To jak Wiktor przez lata rozwinąl się regatowo - to naprawdę podziwu godne i uznania.
Może by to uznanie wyrazić w jednostkach: pln?

_________________
Tomek Sosin - +48 724 334 721
... jakby było lepiej - to by sie nie dało wytrzymać!



Za ten post autor Sajmon otrzymał podziękowania - 3: M@rek, plitkin, Walen
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 17 kwi 2019, o 06:31 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2010, o 11:32
Posty: 14005
Lokalizacja: Miasto 178 Mm na południe od Bornholmu
Podziękował : 1930
Otrzymał podziękowań: 2010
Uprawnienia żeglarskie: Kurde, no, brzydzę się sobą ale mam.
O tym samym pomyślałem. :D

Miło byłoby zobaczyć na żaglu logo naszego Forum. :D

Kwestia tylko ile kasy zdołalibyśmy uzbierać i czy byłaby to kwota satysfakcjonująca Wiktora.

_________________
Konsul 37 "Don Kichot"
POL 0001WR
MMSI 261037650
www.jachtdonkichot.pl


A po nocy nadchodzi dzień... I niech już tak zostanie.



Za ten post autor Kurczak otrzymał podziękowanie od: plitkin
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 17 kwi 2019, o 11:37 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 paź 2011, o 18:24
Posty: 3405
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 256
Otrzymał podziękowań: 1141
Uprawnienia żeglarskie: galernik
Z tym żaglem to nas troche może fantazja poniosła, ale przecież jakie inicjatywy, jesli nie żeglarskie, mogłoby wesprzeć, wspierać, forum żeglarskie.

_________________
Tomek Sosin - +48 724 334 721
... jakby było lepiej - to by sie nie dało wytrzymać!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 19 kwi 2019, o 10:56 

Dołączył(a): 16 lis 2010, o 16:17
Posty: 10463
Podziękował : 1300
Otrzymał podziękowań: 4173
Uprawnienia żeglarskie: pływam sobie gdzie chcę
Czas mi się kończy :( Niestety...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 19 kwi 2019, o 12:46 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 paź 2011, o 16:40
Posty: 4693
Podziękował : 222
Otrzymał podziękowań: 758
Uprawnienia żeglarskie: nie podano
A ile masz tego czasu?
Myślę, że znalazłoby się na forum 150 użyszkodników gotowych poświęcić stówkę na szczytny cel.
Ja np. swoją deklaruję niniejszym oficjalnie. :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 19 kwi 2019, o 21:05 

Dołączył(a): 16 lis 2010, o 16:17
Posty: 10463
Podziękował : 1300
Otrzymał podziękowań: 4173
Uprawnienia żeglarskie: pływam sobie gdzie chcę
Sąsiad, dzięki za szczere chęci. Zrzutki nie zamierzałem i nie zamierzam organizować. Liczyłem na kontakty ludzi z forum. Firmy wydają ogromne pieniądze na reklamę, liczyłem, że z pomocą forowiczów znajdę reklamodawców. Firmy płacą większe pieniądze za kilka wpisów na fejsie. Szkoda, że nie mogę znaleźć realnych reklamodawców. :(

Miło mi bardzo, że deklarujesz chęć pomocy- to podbudowuje. Wygląda jednak na to, że mi się nie uda. Czasu już właściwie brak. Pewnie zaraz po Świętach ten slot pójdzie do innych.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 20 kwi 2019, o 16:43 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 paź 2011, o 16:40
Posty: 4693
Podziękował : 222
Otrzymał podziękowań: 758
Uprawnienia żeglarskie: nie podano
Cóż, pozosaje mi życzyć powodzenia.
Następną razą zacznij wcześniej, może się uda ;)



Za ten post autor Sąsiad otrzymał podziękowanie od: plitkin
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 26 kwi 2019, o 21:18 

Dołączył(a): 16 lis 2010, o 16:17
Posty: 10463
Podziękował : 1300
Otrzymał podziękowań: 4173
Uprawnienia żeglarskie: pływam sobie gdzie chcę
Miało być źle, a jednak jest dobrze! Informuję, że udało mi się znaleźć wsparcie naszego projektu wśród braci żeglarskiej – firmy zarządzającej Portem Nowy Sztynort na Mazurach! Przy okazji omawiania szczegółów byłem osobiście w porcie, zobaczyłem co się dzieje i poznałem plany na przyszłość. Jako mieszkaniec Mazur i żeglarz byłem bardzo ciekaw zmian. Zmiany, które już są realizowane i są zaplanowane opisuję w wątku o Porcie Nowy Sztynort: viewtopic.php?f=27&t=30236


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 104 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
[ Index Sitemap ]
Łódź motorowa | Frezowanie modeli 3D | Stocznia jachtowa | Nexo yachts | Łodzie wędkarskie Barti | Szkolenia żeglarskie i rejsy NATANGO
Olej do drewna | SAJ | Wypadki jachtów | Marek Tereszewski dookoła świata | Projektowanie graficzne


Wszystkie prawa zastrzeżone. Żaden fragment serwisu "forum.zegluj.net" ani jego archiwum
nie może być wykorzystany w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody właściciela forum.żegluj.net
Copyright © by forum.żegluj.net


Nasze forum wykorzystuje ciasteczka do przechowywania informacji o logowaniu. Ciasteczka umożliwiają automatyczne zalogowanie.
Jeżeli nie chcesz korzystać z cookies, wyłącz je w swojej przeglądarce.



POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL