Forum Żeglarskie

Zarejestruj | Zaloguj

Teraz jest 11 cze 2026, o 13:55




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 617 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 lut 2026, o 17:39 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 sie 2011, o 19:59
Posty: 287
Podziękował : 32
Otrzymał podziękowań: 95
Uprawnienia żeglarskie: zwykły kapitan
Cytat z wiadomości Interii:
"Reuters podkreśla zmiany w poparciu szczególnie wśród mężczyzn i kobiet w stosunku do wcześniejszych wyników."
Czyli obojniacy są bardziej konserwatywni.

_________________
Marek
________________
Ciężka praca daje korzyści w przyszłości, wylegiwanie się na kanapie daje korzyść natychmiast.
--------------------------
"To smutne, że głupcy są tak pewni siebie a mądrzy ludzie tak pełni wątpliwości" - Bertrand Russell


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 18 lut 2026, o 19:38 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lut 2010, o 00:53
Posty: 18173
Lokalizacja: Dziekanów Polski, dawniej Warszawa
Podziękował : 4684
Otrzymał podziękowań: 4441
Uprawnienia żeglarskie: mam, ale nie wiem po kiego...
To obrazek, czy filmik?

_________________
Robert Hoffman
***
https://stareaparatyimojefotografowanie.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 18 lut 2026, o 19:42 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sie 2014, o 21:16
Posty: 8329
Podziękował : 6330
Otrzymał podziękowań: 2513
Uprawnienia żeglarskie: nie podano
turysta napisał(a):
Cytat z wiadomości Interii:
"Reuters podkreśla zmiany w poparciu szczególnie wśród mężczyzn i kobiet w stosunku do wcześniejszych wyników."
Czyli obojniacy są bardziej konserwatywni.

Oj Marku...
Widzę, że w kwestiach rozwoju ludzkości itp postępowych trendach, jesteś takim samym zacofańcem jak ja ;)
Nie wiem jak udało się nam to przespac, ale płci mamy dzisiaj coś koło pięćdziesięciu sześciu.
Tutaj masz pełną listę:
https://monitorpostepu.pl/spis-i-charak ... h-56-plci/
Więc po odliczeniu dwu zostaje jeszcze jakieś 54 konserwatywnych inaczej ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 18 lut 2026, o 20:26 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sie 2014, o 21:16
Posty: 8329
Podziękował : 6330
Otrzymał podziękowań: 2513
Uprawnienia żeglarskie: nie podano
A... I jeszcze obrazek. Właśnie napisałem na szybko mój pierwszy program w moim nowym Debianie.
I to poważny "okienkowy" program.
( Zanim pojawiły się wczesne formularze w stylu Windows, czy Atari, modne były takie właśnie iksy-boxsy dialogowe )
Oto przed Państwem "Debianowy kreator nowych płci ver 1.0.1 "
Na razie zapisuje tylko nazwę płci w pliku na dysku lokalnej maszyny, ale, że od świata wirtualnego do realnego coraz blizej...
Pozostał zatem tylko jeden mały krok dla ludzkości.


Załączniki:
nowepcie.png
nowepcie.png [ 31.07 KiB | Przeglądane 2189 razy ]
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 18 lut 2026, o 21:42 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lut 2010, o 00:53
Posty: 18173
Lokalizacja: Dziekanów Polski, dawniej Warszawa
Podziękował : 4684
Otrzymał podziękowań: 4441
Uprawnienia żeglarskie: mam, ale nie wiem po kiego...
Czy mam rozumieć, że komputer z Windows używałeś również do tworzenia takich programów ?

Ja robiłem to w BasicCAD, językiem programowania programu DesignCAD - coś jak AutoLisp dla AutoCAD. Przeszło mi, kiedy zaktualizowałem DesignCAD do nowszej wersji, bo szło prościej "z myszki".Obrazek

_________________
Robert Hoffman
***
https://stareaparatyimojefotografowanie.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 13 kwi 2026, o 10:27 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 paź 2010, o 14:59
Posty: 5614
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 3259
Otrzymał podziękowań: 3034
Uprawnienia żeglarskie: ciut ciut
Dyskusję o Linuksie i innych takich wydzielilam do osobnego wątku.
viewtopic.php?p=670853#p670853

_________________
Pozdrawiam,
Smoczyca

"Evil starts when you begin to treat people as things." PTerry



Za ten post autor Janna otrzymał podziękowania - 2: robhosailor, Stara Zientara
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 13 kwi 2026, o 14:15 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lut 2010, o 00:53
Posty: 18173
Lokalizacja: Dziekanów Polski, dawniej Warszawa
Podziękował : 4684
Otrzymał podziękowań: 4441
Uprawnienia żeglarskie: mam, ale nie wiem po kiego...
Tyle, że nie całość, a jedynie ostatni kawałek, ale spoko, damy radę popsuć forum jeszcze nie raz.

_________________
Robert Hoffman
***
https://stareaparatyimojefotografowanie.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 13 kwi 2026, o 17:38 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lut 2010, o 00:53
Posty: 18173
Lokalizacja: Dziekanów Polski, dawniej Warszawa
Podziękował : 4684
Otrzymał podziękowań: 4441
Uprawnienia żeglarskie: mam, ale nie wiem po kiego...
No to: ad rem...

Mnie nie śmieszy.
Boski Donald namaszcza (podobnego do) Jeffreya E.?
Podobno, to nie fejk i pojawiło się na oficjalnym koncie tego ...

Obrazek

_________________
Robert Hoffman
***
https://stareaparatyimojefotografowanie.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 3 maja 2026, o 19:39 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lut 2010, o 13:20
Posty: 1305
Podziękował : 81
Otrzymał podziękowań: 785
Uprawnienia żeglarskie: zapoznany wynalazca
Załącznik:
poorly-chosen-date-of-the-week-germany-2039.png
poorly-chosen-date-of-the-week-germany-2039.png [ 139.73 KiB | Przeglądane 802 razy ]


Pozostaje pytanie, kto będzie najsilniejszy w 2045r.

pozdrawiam

krzys


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 4 maja 2026, o 07:58 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lut 2010, o 00:53
Posty: 18173
Lokalizacja: Dziekanów Polski, dawniej Warszawa
Podziękował : 4684
Otrzymał podziękowań: 4441
Uprawnienia żeglarskie: mam, ale nie wiem po kiego...
Spoko, nie dożyję.

_________________
Robert Hoffman
***
https://stareaparatyimojefotografowanie.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 15 maja 2026, o 09:18 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lut 2010, o 00:53
Posty: 18173
Lokalizacja: Dziekanów Polski, dawniej Warszawa
Podziękował : 4684
Otrzymał podziękowań: 4441
Uprawnienia żeglarskie: mam, ale nie wiem po kiego...
Nie dość, że debil, to jeszcze złoty.
Obrazek

_________________
Robert Hoffman
***
https://stareaparatyimojefotografowanie.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 16 maja 2026, o 20:36 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lut 2010, o 10:24
Posty: 11109
Lokalizacja: Paryz
Podziękował : 1388
Otrzymał podziękowań: 2687
Uprawnienia żeglarskie: wszelakie : )
Przepiekne...
Swoja droga ciekawe, czy liderzy krajowych i europejskich nazioli nadal strzelaja sobie samojebki w czerwonych czapkach z napisem MAGA?
Catz

_________________
Naziole, w pysk wam mówię litość moje ( prawie Wyspianski)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 17 maja 2026, o 08:14 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lut 2010, o 00:53
Posty: 18173
Lokalizacja: Dziekanów Polski, dawniej Warszawa
Podziękował : 4684
Otrzymał podziękowań: 4441
Uprawnienia żeglarskie: mam, ale nie wiem po kiego...
Jeden z najbardziej znanych cymbałów*, który nawet skarpetki z napisem TRUMP pokazywał, że nosi, niedawno płakał, że czuje się przez niego oszukany.

Cymbała, jednak łatwo jest oszukać...

*) Wojciech Cejrowski

Źródło: YouTube https://share.google/DkkYYOvRbx6nk9k9a

_________________
Robert Hoffman
***
https://stareaparatyimojefotografowanie.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 17 maja 2026, o 08:40 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2009, o 04:47
Posty: 13239
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 3130
Otrzymał podziękowań: 2746
Uprawnienia żeglarskie: młodszy marynarz śródlądowy
robhosailor napisał(a):
płakał, że czuje się przez niego oszukany
Klasyczne prawackie odwracanie kota ogonem.

_________________
Pozdrawiam
Wojtek
https://www.wojtekzientara.pl/
m/y „Wymówka”, POL000KA6
SPG5479, MMSI 261003664


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 22 maja 2026, o 17:27 

Dołączył(a): 12 kwi 2013, o 18:20
Posty: 8119
Podziękował : 1890
Otrzymał podziękowań: 2443
Uprawnienia żeglarskie: -
No I nie wiem czy jechać tam łódkę zwodować...
https://x.com/LKraskowski/status/2057157112388608129?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E2057157112388608129%7Ctwgr%5E2a431eb13127d5b014d44e790d9893711838137b%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fnczas.info%2F2026%2F05%2F21%2Fto-nagranie-podbija-siec-muzulmanska-modlitwa-na-otwarciu-sesji-rady-duzego-europejskiego-miasta-video%2F
:roll:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 23 maja 2026, o 17:04 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lut 2010, o 00:53
Posty: 18173
Lokalizacja: Dziekanów Polski, dawniej Warszawa
Podziękował : 4684
Otrzymał podziękowań: 4441
Uprawnienia żeglarskie: mam, ale nie wiem po kiego...
Wodujesz na którejś z tamtejszych w Birmingham (Tame, Rea, Cole) rzek?

https://en.wikipedia.org/wiki/Narrowboat

To słabo, bo to forum żeglarskie podobno.

_________________
Robert Hoffman
***
https://stareaparatyimojefotografowanie.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 23 maja 2026, o 18:36 

Dołączył(a): 12 kwi 2013, o 18:20
Posty: 8119
Podziękował : 1890
Otrzymał podziękowań: 2443
Uprawnienia żeglarskie: -
Nie, na prowincji walijskiej we Aberdaugleddau ;)
Lecz i tam miazmata czuć było :twisted:

Choć i to nic to: latek z dziesięć temu wyciągnęli mnie przed wjazdem na prom do szczegółowej kontroli, a jak się okazało - antyterrorystycznej :lol:
Jak raz bujną miałem brodę marynarską, tudzież opaleniznę z południa na dokładkę, po innem rejsie.
Wyjaśniwszy iżem nie arabus przeprosili nawet.
A teraz już granicznicy nawet nie spojrzą na ten tłum barbarzyń....brodaczy znaczy :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 617 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
[ Index Sitemap ]
Łódź motorowa | Frezowanie modeli 3D | Stocznia jachtowa | Nexo yachts | Łodzie wędkarskie Barti | Szkolenia żeglarskie i rejsy NATANGO
Olej do drewna | SAJ | Wypadki jachtów | Marek Tereszewski dookoła świata | Projektowanie graficzne


Wszystkie prawa zastrzeżone. Żaden fragment serwisu "forum.zegluj.net" ani jego archiwum
nie może być wykorzystany w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody właściciela forum.żegluj.net
Copyright © by forum.żegluj.net


Nasze forum wykorzystuje ciasteczka do przechowywania informacji o logowaniu. Ciasteczka umożliwiają automatyczne zalogowanie.
Jeżeli nie chcesz korzystać z cookies, wyłącz je w swojej przeglądarce.



POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL