Forum Żeglarskie

Zarejestruj | Zaloguj

Teraz jest 19 kwi 2024, o 16:24




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 gru 2021, o 22:57 

Dołączył(a): 31 mar 2013, o 19:19
Posty: 2431
Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 449
Uprawnienia żeglarskie: różne
https://wiadomosci.wp.pl/zderzenie-statkow-na-baltyku-alkohol-i-narkotyki-wykryte-u-czlonkow-zalogi-brytyjskiego-statku-6715295031405344a cytat wpisu czytelnika
Żeglarz śródlądowy napisał(a):
Może na którymś ze statków był akurat za sterem jakiś DALTONISTA, co nie rozróżnia kolorów. Statki mają w nocy włączone światła. Niebieskie tzw. topowe, na maszcie i na burtach odpowiedniego koloru. Na lewej burcie czerwone, a na prawej burcie zielone. Jak jakiś statek znajduje się ewentualnie na kursie kolizyjnym, to widać po światłach. Jak na prawo od światła topowego (niebieskiego) jest światło czerwone tzn., że jedzie prosto na NAS i trzeba wiać, a jak jest na odwrót; to znaczy, że się oddala. Kiedyś było 49 różnych możliwości umieszczania świateł na statkach, żeby informować innych, co dany statek akurat robi i co zamierza.

Błagam, zróbcie wszystko, aby on nigdy nie trafił na morze :cry:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 15 gru 2021, o 07:25 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2010, o 11:32
Posty: 14005
Lokalizacja: Miasto 178 Mm na południe od Bornholmu
Podziękował : 1930
Otrzymał podziękowań: 2010
Uprawnienia żeglarskie: Kurde, no, brzydzę się sobą ale mam.
Ale jajo ! :rotfl:

Geniusz Panie, geniusz... :lol:

_________________
Konsul 37 "Don Kichot"
POL 0001WR
MMSI 261037650
www.jachtdonkichot.pl


A po nocy nadchodzi dzień... I niech już tak zostanie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 15 gru 2021, o 07:37 

Dołączył(a): 16 lis 2010, o 16:17
Posty: 10463
Podziękował : 1300
Otrzymał podziękowań: 4173
Uprawnienia żeglarskie: pływam sobie gdzie chcę
A nie prościej na FORUM ŻEGLARSKIM po prostu zrobić co w naszych siłach - po prostu nauczyć człowieka. Zaznaczę: człowieka, króry SAM identyfikuje się jako żeglarz śródlądowy. Po prostu nauczyć, korzystając z okazji? Wykonalne, prostsze, skuteczniejsze...



Za ten post autor plitkin otrzymał podziękowanie od: sirapacz
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 15 gru 2021, o 08:39 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2009, o 08:43
Posty: 9782
Lokalizacja: ....zewsząd
Podziękował : 5574
Otrzymał podziękowań: 2184
Uprawnienia żeglarskie: prawo człowieka wolnego
Prosto, najpierw zmuś go do zarejestrowania się na forum żeglarskim...

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

_________________
Jestem tylko szarym człowiekiem
www.armator-i-skipper.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 15 gru 2021, o 10:23 

Dołączył(a): 9 lut 2011, o 19:45
Posty: 4709
Lokalizacja: ES
Podziękował : 390
Otrzymał podziękowań: 963
Uprawnienia żeglarskie: galernik
Colonel napisał(a):
Prosto, najpierw zmuś go do zarejestrowania się na forum żeglarskim...

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Nie ma potrzeby zmuszać. On już jest na 2 (dwóch) forach. Żeglarskich a jakże. :rotfl:

_________________
Pozdrawiam
Wiesław


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 24 gru 2021, o 07:05 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2010, o 11:32
Posty: 14005
Lokalizacja: Miasto 178 Mm na południe od Bornholmu
Podziękował : 1930
Otrzymał podziękowań: 2010
Uprawnienia żeglarskie: Kurde, no, brzydzę się sobą ale mam.
Ciekawe jak Wiktorze ? Wysłać mu zaproszenie jako spam nr pierdylion pod tekstem prasowym ? :D

Komentarz jest pod wiadomościami WP, to nie jest komunikator "dwukierunkowy".

_________________
Konsul 37 "Don Kichot"
POL 0001WR
MMSI 261037650
www.jachtdonkichot.pl


A po nocy nadchodzi dzień... I niech już tak zostanie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 24 gru 2021, o 08:13 

Dołączył(a): 16 lis 2010, o 16:17
Posty: 10463
Podziękował : 1300
Otrzymał podziękowań: 4173
Uprawnienia żeglarskie: pływam sobie gdzie chcę
Kurczak napisał(a):
Ciekawe jak Wiktorze ? Wysłać mu zaproszenie jako spam nr pierdylion pod tekstem prasowym ? :D

Komentarz jest pod wiadomościami WP, to nie jest komunikator "dwukierunkowy".


Może zostawić taki sam komentarz?
A może tak samo jak mamy zrealizować to:
_jp_ napisał(a):
Błagam, zróbcie wszystko, aby on nigdy nie trafił na morze


A może po prostu nie gadać o nieobecnych, skoro nic nie może my zmienić?

Każdy wybiera swoją ścieżkę.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 25 gru 2021, o 06:32 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2010, o 11:32
Posty: 14005
Lokalizacja: Miasto 178 Mm na południe od Bornholmu
Podziękował : 1930
Otrzymał podziękowań: 2010
Uprawnienia żeglarskie: Kurde, no, brzydzę się sobą ale mam.
A jaka jest szansa, że go znajdzie i przeczyta ?

.....................................................

To nie jest dobre porównanie Wiktorze.

W pierwszym przypadku mamy do czynienia ze spamerem, który napisał to dla zwykłych yay lub żeglarza, którego wiedza jest faktycznie kompromitująca nie ma wiedzy w temacie. Nie wiemy tego i raczej się nie dowiemy.
Mam do czynienia z takimi "mądralami", wiem jakie głupoty w przekonaniu własnej mądrości potrafią wypisywać.

Choć według Bombla jest to osoba zidentyfikowana, może to on sam bawi się w spamowanie dla żartu, z nudów lub z innego NN powodu...
Może robi to teraz sugerując, ze zna autora komentarza.

Taki pusty apel, komentarz rzucony w przestrzeń faktycznie nie ma żadnego realnego znaczenia i nie należy się takiego spodziewać, oczekiwać.

Ale przede wszystkim zwróć uwagę w jakim dziale został założony ten wątek. :)

_________________
Konsul 37 "Don Kichot"
POL 0001WR
MMSI 261037650
www.jachtdonkichot.pl


A po nocy nadchodzi dzień... I niech już tak zostanie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 25 gru 2021, o 09:47 

Dołączył(a): 9 lut 2011, o 19:45
Posty: 4709
Lokalizacja: ES
Podziękował : 390
Otrzymał podziękowań: 963
Uprawnienia żeglarskie: galernik
Kurczak napisał(a):
Choć według Bombla jest to osoba zidentyfikowana, może to on sam bawi się w spamowanie dla żartu, z nudów lub z innego NN powodu...
Może robi to teraz sugerując, ze zna autora komentarza.

Kurczaku drogi
Bombel NIE zabawia się waszym kosztem, Bombel NIE spamuje ani dla żartów ani z nudów. Bombel uważnie czyta fora żeglarskie i widzi obecność osobnika/ów ( pod co najmniej 3 różnymi nickami) ktory/którzy wypisują coś tam, coś tam, co służy potem do robienia beki albo jechania na burej kobyle
Bombel niczego nie sugeruje. Specjalistą od sugerowania sugerowania jak dotąd jesteś ty, sugerując że zasugerowałem ci coś co nie miało miejsca i mimo swoich sugestii o zasugerowaniu, nie potrafiłeś niczego wykazać, zachowując wobec kilkukrotnych próśb ""dostojne milczenie"" ( wątek covidowy).
Bądź więc choć raz konsekwentny. Albo udowodnij, albo przeproś.
PS. Brak dowodów lub przeprosin może sugerować sugestię :rotfl: że to właśnie ty robisz sobie jaja z userów. Wszak zostałeś już przyłapany na pisaniu pod choćby moim nickiem.
Zdrówka życzę świątecznie.

* ~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ *

_________________
Pozdrawiam
Wiesław


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 25 gru 2021, o 10:32 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2010, o 11:32
Posty: 14005
Lokalizacja: Miasto 178 Mm na południe od Bornholmu
Podziękował : 1930
Otrzymał podziękowań: 2010
Uprawnienia żeglarskie: Kurde, no, brzydzę się sobą ale mam.
Bombel, ten wątek jest w dziale "Humor" i tak go trzeba traktować.

Przepraszam za podejrzenie. :oops:

Jestem pełen podziwu dla Twoich zdolności dochodzeniowo - śledczych. :D

Ja nie potrafiłem ustalić tego, że autor owego światełkowego komentarza jest na forach żeglarskich. Bo nawet jeśli ktoś używa takiego samego nicka, to jeszcze nie jest dowód, nieprawdaż ? Cienias ze mnie. :lol:

Za odtworzenie Twojego postu przeprosiłem i od razu się do tego przyznałem. Jeśli się nabroiło trzeba naprawić. Uznałem, ze z dwojga złego lepiej usunięty omyłkowo post odtworzyć nawet z pamięci, jak miałby zniknąć całkiem.

I nie zostałem na tym przyłapany, to też sugeruje, że mam nieczyste sumienie.
Ale przecież Bombel, jak sam napisał niczego nie sugeruje. :rotfl:

A teraz na poważnie, o co chodzi z wątkiem covidowym nie qmam, nie śledzę go na bieżąco. Czyżbym coś innego nabroił ? :-o

_________________
Konsul 37 "Don Kichot"
POL 0001WR
MMSI 261037650
www.jachtdonkichot.pl


A po nocy nadchodzi dzień... I niech już tak zostanie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 25 gru 2021, o 11:50 

Dołączył(a): 9 lut 2011, o 19:45
Posty: 4709
Lokalizacja: ES
Podziękował : 390
Otrzymał podziękowań: 963
Uprawnienia żeglarskie: galernik
Kurczak napisał(a):
Bombel, ten wątek jest w dziale "Humor" i tak go trzeba traktować.

Ciekawe sformułowanie. Które mimo tego pozwoliło ci na wysuwanie sugestii o mojej zabawie kosztem userów.
Kurczak napisał(a):
Przepraszam za podejrzenie.
Masz wybaczone. Przedostatni raz :mrgreen:
Kurczak napisał(a):
Jestem pełen podziwu dla Twoich zdolności dochodzeniowo - śledczych.

Ja nie potrafiłem ustalić tego, że autor owego światełkowego komentarza jest na forach żeglarskich. Bo nawet jeśli ktoś używa takiego samego nicka, to jeszcze nie jest dowód, nieprawdaż ? Cienias ze mnie.

Noooo, cienias. Nawet nie potrafisz/nie chcesz przeczytać dokładnie co napisałem
Bombel napisał(a):
obecność osobnika/ów ( pod co najmniej 3 różnymi nickami) ktory/którzy wypisują coś tam, coś tam, co służy potem do robienia beki albo jechania na burej kobyle

Kurczak napisał(a):
Za odtworzenie Twojego postu przeprosiłem i od razu się do tego przyznałem. Jeśli się nabroiło trzeba naprawić. Uznałem, ze z dwojga złego lepiej usunięty omyłkowo post odtworzyć nawet z pamięci, jak miałby zniknąć całkiem.

Nie mam zielonego pojęcia o czym ty znów....... Drobne pomyłki/wpadki mogą przydarzyć się każdemu i nie o to biega. W podanym w/w przypadku chodziło o dawny fakt pisania pod moim nickiem w "politycznych".
Kurczak napisał(a):
I nie zostałem na tym przyłapany, to też sugeruje, że mam nieczyste sumienie.

Zostałeś przyłapany. Wtedy głupio się tłumaczyłeś że nie wiesz jak się to stało. :lol:
Kurczak napisał(a):
A teraz na poważnie, o co chodzi z wątkiem covidowym nie qmam, nie śledzę go na bieżąco. Czyżbym coś innego nabroił ?

Za dużo cytowania. Przejrzyj zatem covidowe od mojego wpisu z dnia 29 listopada z godziny 11,56 (str 126) do wpisu z 30 listopada godz. 18,27 ( str 127) i twoje "delikatne"sugestie jakobym manipulował współczesnymi wypowiedziami Tuska w stosunku do archiwalnych. Oraz moje prośby o wskazanie chociaż jednej literki z tych manipulacji, których to próśb raczyłeś "dostojnie" nie zauważyć.

_________________
Pozdrawiam
Wiesław


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 25 gru 2021, o 13:36 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2010, o 11:32
Posty: 14005
Lokalizacja: Miasto 178 Mm na południe od Bornholmu
Podziękował : 1930
Otrzymał podziękowań: 2010
Uprawnienia żeglarskie: Kurde, no, brzydzę się sobą ale mam.
Teraz przegiąłeś. Nigdy nie zrobiłem tego świadomie.

Zdarzyło się tak ponieważ pomyliłem przyciski "cytuj" z "edytuj". Są obok siebie.
Tyle, że w przypadku Forumowicza ten przycisk działa tylko dla autora postu i przez jakiś czas. W przypadku Modów jest inaczej.

Byłem przekonany, że piszę komentarz do cytatu wziętego z fragmentu Twojego postu i dopiero po kliknięciu "zapisz" zorientowałem się, że zrobiłem błąd. Nie dało się już tego odkręcić więc odtworzyłem Twój post z pamięci starając się zachować zarówno ducha jak i ideę, w czasie rzeczywistym, przepraszając oczywiście za pomyłkę.

Wieczorem poczytam archiwalne posty.

_________________
Konsul 37 "Don Kichot"
POL 0001WR
MMSI 261037650
www.jachtdonkichot.pl


A po nocy nadchodzi dzień... I niech już tak zostanie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 25 gru 2021, o 14:20 

Dołączył(a): 16 lis 2010, o 16:17
Posty: 10463
Podziękował : 1300
Otrzymał podziękowań: 4173
Uprawnienia żeglarskie: pływam sobie gdzie chcę
Jakiś troll na jakimś pudelkowyn portalu wrzucił jakiś idiotyczny komentarz świadczący o jego braku wiedzy. Gównoburza rozpętała się na forum żeglarskim. Efekt motyla.



Za ten post autor plitkin otrzymał podziękowanie od: Kurczak
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 25 gru 2021, o 15:09 

Dołączył(a): 9 lut 2011, o 19:45
Posty: 4709
Lokalizacja: ES
Podziękował : 390
Otrzymał podziękowań: 963
Uprawnienia żeglarskie: galernik
Kurczak napisał(a):
Teraz przegiąłeś. Nigdy nie zrobiłem tego świadomie.
Jasne :-P Wobec tego potraktuj to:
Kurczak napisał(a):
ten wątek jest w dziale "Humor" i tak go trzeba traktować.

plitkin napisał(a):
Efekt motyla.
Masz rację. Szkoda sobie psuć świąteczny wypoczynek.
Tylko nie mogę się pozbyć wrażenia, że Kurczak jakoś specjalnie mnie lubi :rotfl:, po raz kolejny artykułując wobec mnie jakieś urojenia. Ale, z okazji świąt, wybaczam :mrgreen:

_________________
Pozdrawiam
Wiesław


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 25 gru 2021, o 15:16 

Dołączył(a): 16 lis 2010, o 16:17
Posty: 10463
Podziękował : 1300
Otrzymał podziękowań: 4173
Uprawnienia żeglarskie: pływam sobie gdzie chcę
Bombel napisał(a):
Tylko nie mogę się pozbyć wrażenia, że Kurczak jakoś specjalnie mnie lubi , po raz kolejny artykułując wobec mnie jakieś urojenia. Ale, z okazji świąt, wybaczam


Nie martw się i wyluzuj: to nie wrażenie, to nie ukrywany fakt widoczny gołym okiem. Na ma co się martwić wrażeniami.



Za ten post autor plitkin otrzymał podziękowanie od: Bombel
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 25 gru 2021, o 23:36 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lut 2010, o 10:24
Posty: 10301
Lokalizacja: Paryz
Podziękował : 1232
Otrzymał podziękowań: 2361
Uprawnienia żeglarskie: wszelakie : )
plitkin napisał(a):
A nie prościej na FORUM ŻEGLARSKIM po prostu zrobić co w naszych siłach - po prostu nauczyć człowieka. Zaznaczę: człowieka, króry SAM identyfikuje się jako żeglarz śródlądowy. Po prostu nauczyć, korzystając z okazji? Wykonalne, prostsze, skuteczniejsze...

plitkin napisał(a):
Jakiś troll na jakimś pudelkowyn portalu wrzucił jakiś idiotyczny komentarz świadczący o jego braku wiedzy. Gównoburza rozpętała się na forum żeglarskim. Efekt motyla.

Catz Syntetycznie O Uczeniu Czlowieka

_________________
W hamaku na huśtawce



Za ten post autor Catz otrzymał podziękowania - 4: Kurczak, piotras, robhosailor, Stara Zientara
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 26 gru 2021, o 08:19 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2010, o 11:32
Posty: 14005
Lokalizacja: Miasto 178 Mm na południe od Bornholmu
Podziękował : 1930
Otrzymał podziękowań: 2010
Uprawnienia żeglarskie: Kurde, no, brzydzę się sobą ale mam.
plitkin napisał(a):
Jakiś troll na jakimś pudelkowyn portalu wrzucił jakiś idiotyczny komentarz świadczący o jego braku wiedzy. Gównoburza rozpętała się na forum żeglarskim. Efekt motyla.


Ja sadzę, że ten delikwent zrobił to dla jaj, co jednak tak jak piszesz niewątpliwie wskazuje na jego brak wiedzy w temacie.

Już ze dwa razy pisałem, że wątek został założony w dziale "Humor żeglarski" i tak należy go traktować. Nie ma co się spinać i prowadzić akademickiej dyskusji.

Także tego, ze Kurczak nie lubi Bombla.
Kurczak nie zna Bombla, jak więc może go nie lubić ? Może nie akceptować treści przez niego napisanych ale od razu nie lubić ? Nieee. :)

Zarzucanie komuś, że ma urojenia to zapewne nie jest komplement. Więc może to Bombel nie lubi Kurczaka ? :D

Kurczak napisał, że delikwentem, który podpisał się pod komentarzem jako "Żeglarz śródlądowy" może być ktokolwiek. Nawet jeśli na forach są osoby zarejestrowane pod identycznymi nickami to nic nie znaczy. Można się zarejestrować pod nickiem Elvis Presley, jeśli akurat nie ma tam wcześniej zarejestrowanego innego Elvisa. :lol:
Skoro Bombel twierdzi, że to ta sama osoba to wie więcej, wiec automatycznie jest głównym podejrzanym. :D


..................................................................


Wracając do sprawy, o której uzasadnienie prosiłeś z tego co widzę w poście na str. 127, 30 listopada o 7.19 i później o 16.55 napisałem dlaczego uważam, że użycie archiwalnej wypowiedzi Tuska w kontekście covida było moim zdaniem manipulacją. I czytając to raz jeszcze nie zmieniłem zdania. Nie chodzi tu o konkretne słowa, tylko o użycie całego fragmentu jego wypowiedzi dotyczącej szczepienia świń niesprawdzoną szczepionką na BSF w sposób taki, który sugeruje, że ten w zależności od sytuacji jest przeciwnikiem lub zwolennikiem szczepień przeciwko koronawirusowi. Koniec, kropka.
Możesz się z tym zgodzić lub nie ale takie jest moje zdanie.

_________________
Konsul 37 "Don Kichot"
POL 0001WR
MMSI 261037650
www.jachtdonkichot.pl


A po nocy nadchodzi dzień... I niech już tak zostanie.



Za ten post autor Kurczak otrzymał podziękowanie od: Stara Zientara
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 26 gru 2021, o 10:04 

Dołączył(a): 5 paź 2012, o 15:48
Posty: 2404
Podziękował : 556
Otrzymał podziękowań: 528
Uprawnienia żeglarskie: sernik morski gotowany
Patataj, patataj, patataj...

_________________
Miłego dnia :)
Pozdrawiam
Waldi


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 26 gru 2021, o 10:30 

Dołączył(a): 9 lut 2011, o 19:45
Posty: 4709
Lokalizacja: ES
Podziękował : 390
Otrzymał podziękowań: 963
Uprawnienia żeglarskie: galernik
Pioter, ty zaś jesteś echte anegdotczik :rotfl: . Mimo to nalezy pewne rzeczy "wyprostować.
1. Nie wskazywałem na żadnego usera o nicku "Żeglarz śródlądowy". Napisałem wyraźnie
Bombel napisał(a):
widzi obecność osobnika/ów ( pod co najmniej 3 różnymi nickami) ktory/którzy wypisują coś tam, coś tam, co służy potem do robienia beki albo jechania na burej kobyle

Tyś się uczepił tego "żeglarza śródlądowego". Robisz więc niewinnemu userowi cały czas koło pióra. Humoreska, prawda??? Nie ma więc powodów by komentować dalsze humoreski na temat kto to i dlaczego to on.
2.
Kurczak napisał(a):
użycie archiwalnej wypowiedzi Tuska w kontekście covida było moim zdaniem manipulacją. I czytając to raz jeszcze nie zmieniłem zdania. Nie chodzi tu o konkretne słowa, tylko o użycie całego fragmentu jego wypowiedzi dotyczącej szczepienia świń niesprawdzoną szczepionką na BSF w sposób taki, który sugeruje, że ten w zależności od sytuacji jest przeciwnikiem lub zwolennikiem szczepień przeciwko koronawirusowi. Koniec, kropka.

Humoreska prima sort :rotfl: A wziąwszy pod uwagę że Tusk wypowiadał się o przyczynach nie zakupienia szczepionki dla ludzi przeciw tzw. "świńskiej grypie" to już jest ... no właśnie co...? Humoreska do kwadratu czy też urojenie.
Pomijam tu fakt że szczepionka miała być dla ludzi na grypę typu AH1N1 a nie na wymyślony przez ciebie twór pod nazwą BSF, co w medycynie odczytywane jest jako "bristolska skala uformowania stolca" Nic to. Cieszmy się i radujmy. Humor przede wszystkim

_________________
Pozdrawiam
Wiesław


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 26 gru 2021, o 15:28 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2010, o 11:32
Posty: 14005
Lokalizacja: Miasto 178 Mm na południe od Bornholmu
Podziękował : 1930
Otrzymał podziękowań: 2010
Uprawnienia żeglarskie: Kurde, no, brzydzę się sobą ale mam.
Owszem, popiórkało mi się. :D Moja mea culpa, pamięć już nie ta, bilobilu mi trzeba.
Chodziło mi oczywiście o BSE, co w tym przypadku oczywiście także nie było właściwą chorobą.

Ale zasadniczo nie ma to znaczenia dla sprawy. Kluczowe jest to, że wówczas Tusk mówił o innej chorobie i innej szczepionce i zupełnie innej sytuacji.

_________________
Konsul 37 "Don Kichot"
POL 0001WR
MMSI 261037650
www.jachtdonkichot.pl


A po nocy nadchodzi dzień... I niech już tak zostanie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 26 gru 2021, o 17:26 

Dołączył(a): 9 lut 2011, o 19:45
Posty: 4709
Lokalizacja: ES
Podziękował : 390
Otrzymał podziękowań: 963
Uprawnienia żeglarskie: galernik
Kurczak napisał(a):
Owszem, popiórkało mi się. :D Moja mea culpa, pamięć już nie ta, bilobilu mi trzeba.
Chodziło mi oczywiście o BSE, co w tym przypadku oczywiście także nie było właściwą chorobą.

Ale zasadniczo nie ma to znaczenia dla sprawy. Kluczowe jest to, że wówczas Tusk mówił o innej chorobie i innej szczepionce i zupełnie innej sytuacji.

Festung Hühnerstall ? bis zum letzten Blut? :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Odpuszczam. Jestem człek litościwy i pełen humoru.

_________________
Pozdrawiam
Wiesław


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 26 gru 2021, o 23:37 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lut 2010, o 10:24
Posty: 10301
Lokalizacja: Paryz
Podziękował : 1232
Otrzymał podziękowań: 2361
Uprawnienia żeglarskie: wszelakie : )
Poparane, przedawnione o kilkanascie lat, miesiecy, linki, sa przejawem twojego humoru?
Ich komentarze (twoje ) owszem... Ale za bardzo i zbyt nachalnie mieszasz kursywe z tlustym. Liczby i fakty maja silne akcenty komiczne.
Adwersarz przyznal uczciwie pomylke co do nazwy jednostki chorobowej (detal bez znaczenia).
Twoja odpowiedz jest tuz powyzej i nie przynosi ci ani zaszczytu, ani honoru.

Hihitz O Nazwie

_________________
W hamaku na huśtawce



Za ten post autor Catz otrzymał podziękowanie od: piotras
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 27 gru 2021, o 00:26 

Dołączył(a): 9 lut 2011, o 19:45
Posty: 4709
Lokalizacja: ES
Podziękował : 390
Otrzymał podziękowań: 963
Uprawnienia żeglarskie: galernik
Catz napisał(a):
Poparane, przedawnione o kilkanascie lat, miesiecy, linki, sa przejawem twojego humoru?
Ich komentarze (twoje ) owszem... Ale za bardzo i zbyt nachalnie mieszasz kursywe z tlustym. Liczby i fakty maja silne akcenty komiczne.
Adwersarz przyznal uczciwie pomylke co do nazwy jednostki chorobowej (detal bez znaczenia).
Twoja odpowiedz jest tuz powyzej i nie przynosi ci ani zaszczytu, ani honoru.

Hihitz O Nazwie
ostatni aktor, ostatnia kwestia, ostatni klakier.
Konietz

_________________
Pozdrawiam
Wiesław


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: mariaciuncia i 42 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
[ Index Sitemap ]
Łódź motorowa | Frezowanie modeli 3D | Stocznia jachtowa | Nexo yachts | Łodzie wędkarskie Barti | Szkolenia żeglarskie i rejsy NATANGO
Olej do drewna | SAJ | Wypadki jachtów | Marek Tereszewski dookoła świata | Projektowanie graficzne


Wszystkie prawa zastrzeżone. Żaden fragment serwisu "forum.zegluj.net" ani jego archiwum
nie może być wykorzystany w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody właściciela forum.żegluj.net
Copyright © by forum.żegluj.net


Nasze forum wykorzystuje ciasteczka do przechowywania informacji o logowaniu. Ciasteczka umożliwiają automatyczne zalogowanie.
Jeżeli nie chcesz korzystać z cookies, wyłącz je w swojej przeglądarce.



POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL