Forum Żeglarskie

Zarejestruj | Zaloguj

Teraz jest 28 mar 2024, o 15:26




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 sie 2013, o 18:40 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lis 2012, o 17:13
Posty: 162
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 5
Otrzymał podziękowań: 10
Uprawnienia żeglarskie: żeglarz
Obrazek

_________________
Pozdrawiam
Docent
Baterie słoneczne
generatory wiatrowe
wentylatory solarne


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 9 sie 2013, o 18:52 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2011, o 19:00
Posty: 5018
Podziękował : 4186
Otrzymał podziękowań: 1876
Uprawnienia żeglarskie: ...
O kypba. :cry:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 9 sie 2013, o 19:26 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2011, o 19:00
Posty: 5018
Podziękował : 4186
Otrzymał podziękowań: 1876
Uprawnienia żeglarskie: ...
Gmina nie przedłużyła dzierżawy. Planuje zarządzać sama i zatrudnić na wiosnę część obecnych pracowników. Na wykup wyprzedawanej przez dzierżawcę flotylli nie przewidziała środków.

Fajne były regaty, Laserki, Holendry, i całe to, niepodobne do innych, miejsce. Były.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 9 sie 2013, o 19:28 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lip 2009, o 20:59
Posty: 4260
Podziękował : 93
Otrzymał podziękowań: 169
Uprawnienia żeglarskie: jsm, msm
strasznie głupio zrobili....:/


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 9 sie 2013, o 19:34 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 paź 2011, o 16:40
Posty: 4693
Podziękował : 222
Otrzymał podziękowań: 758
Uprawnienia żeglarskie: nie podano
Po przeczytaniu tej informacji zadzwoniłem do znajomej pracującej w gminie. Jej nieoficjalne zdanie: Jak łatwo się domyśleć idzie o kasę. Uważają, że są w stanie wyciągnąć znacznie więcej niż z dzierżawy, nawet utrzymując, czy obniżając ceny. Przewidują tylko wynajmowanie miejscówek i slip, nie ma w planach na razie żadnej formy promocji żeglarstwa. Podobno zostanie YKP. Nie wiem, co z portem Pilawa.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 9 sie 2013, o 19:44 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2011, o 19:00
Posty: 5018
Podziękował : 4186
Otrzymał podziękowań: 1876
Uprawnienia żeglarskie: ...
YKP i Pilawa zostają do końca umów...

Umowa przewidywała, że infrastruktura stała wzniesiona przez dzierżawcę przechodzi na własność gminy... Dlatego pomosty pływają a sanitariaty są w kontenerach... Już widzę jak wyciągną więcej, nie będzie nawet za co kosić trawy nie mówiąc o infrastrukturze, mamy parę przykładów jak wyglądają przystanie zarządzane przez samorząd... Pozamieniali się z własnymi członkami na łby - te tysiące ludzi, które się tam każdego weekendu przewijały na pewno przyjadą i zapłacą jak dotychczas... za parking i... Ochujeli! Widać polski urzędnik tak ma. Gówno wyciągną. Moich i kilku moich znajomych pieniędzy nie zobaczą, nie widzę żadnych powodów które kazałyby mi znowu gnać rano w weekend przed korkami do dziury zwanej Nieporętem. Kawa w hotelu, góralska knajpa, atrakcje z cyklu tych na "dzikiej plaży" mnie nie interesują. Wkurwiłem się jak rzadko kiedy.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 9 sie 2013, o 20:05 

Dołączył(a): 2 mar 2008, o 22:03
Posty: 9897
Podziękował : 370
Otrzymał podziękowań: 1279
stacjonujące jachty muszą odpłynąć czy mogą stać i płacić nowemu cieciowi

_________________
pozdrowienia piotr


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 9 sie 2013, o 20:30 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 cze 2010, o 19:37
Posty: 13327
Lokalizacja: Port Rybnik
Podziękował : 1509
Otrzymał podziękowań: 2196
Uprawnienia żeglarskie: sternik jachtowy
Yigael napisał(a):
Moich i kilku moich znajomych pieniędzy nie zobaczą, nie widzę żadnych powodów które kazałyby mi znowu gnać rano w weekend przed korkami do dziury zwanej Nieporętem.

Nie bardzo kumam, miejsca nie znam.
Marcin, jak dotąd jeździłeś do dziury zwanej Nieporęt, czy Nieporęt będzie dziurą za czas jakiś?

_________________
Wojciech1968 Port Rybnik
W życiu piękne są tylko chwile...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 9 sie 2013, o 20:43 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2011, o 19:00
Posty: 5018
Podziękował : 4186
Otrzymał podziękowań: 1876
Uprawnienia żeglarskie: ...
Skoro nie kumasz to po co komentujesz? Poważnie pytam? Czego nie zrozumiałeś z mojego postu?

Jeśli jutro ktoś Ci zakomunikuje, że masz czas do końca miesiąca na zabranie łódek, pomostów wszystkiego w cholerę a w planach będzie miał kasowanie za toj toje /bo łazienki też masz zabrać/, cumowanie i parking i zero działalności żeglarsko-czarterowej to jak myślisz dotychczasowa klientela przyjedzie nadal masowo? Zapłacić za parking i posiedzieć na trawce z widokiem na wodę i kominy?

http://www.portnieporet.pl/

Poczytaj sobie. To nie reklama, nie ma już czego reklamować... kypba.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 9 sie 2013, o 20:52 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 cze 2010, o 19:37
Posty: 13327
Lokalizacja: Port Rybnik
Podziękował : 1509
Otrzymał podziękowań: 2196
Uprawnienia żeglarskie: sternik jachtowy
Yigael napisał(a):
Skoro nie kumasz to po co komentujesz? Poważnie pytam? Czego nie zrozumiałeś z mojego postu?

Nie komentuje, pytam tylko, po cóż tam jeździłeś skoro Nieporęt jest zwany przez Ciebie dziurą?
Nie odpowiadaj, jak ciśnienie masz za duże.

Teraz dostrzegłem, że więcej dopisałeś.

_________________
Wojciech1968 Port Rybnik
W życiu piękne są tylko chwile...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 9 sie 2013, o 20:59 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2011, o 19:00
Posty: 5018
Podziękował : 4186
Otrzymał podziękowań: 1876
Uprawnienia żeglarskie: ...
Poczytaj będziesz wiedział po co jeździłem, teraz będę przejeżdżał bez zatrzymywania jadąc nad Narew, bo Nieporęt to jest dziura z asfaltem na dwóch ulicach i bardzo dbającymi o przychody radnymi.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 9 sie 2013, o 21:05 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 cze 2010, o 19:37
Posty: 13327
Lokalizacja: Port Rybnik
Podziękował : 1509
Otrzymał podziękowań: 2196
Uprawnienia żeglarskie: sternik jachtowy
Yigael napisał(a):
Poczytaj będziesz wiedział po co jeździłem, teraz będę przejeżdżał bez zatrzymywania jadąc nad Narew, bo Nieporęt to jest dziura z asfaltem na dwóch ulicach i bardzo dbającymi o przychody radnymi.

Teraz już wiem.

_________________
Wojciech1968 Port Rybnik
W życiu piękne są tylko chwile...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 9 sie 2013, o 21:09 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2011, o 19:00
Posty: 5018
Podziękował : 4186
Otrzymał podziękowań: 1876
Uprawnienia żeglarskie: ...
Jak masz fundusze - kup od nich ze 3 Laserki. Ludzie będą zachwyceni, szkoda, że na innym zalewie :(


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 9 sie 2013, o 21:30 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lis 2012, o 17:13
Posty: 162
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 5
Otrzymał podziękowań: 10
Uprawnienia żeglarskie: żeglarz
z tego co pisał na innym forum berry2
"nieoficjalna informacja jest taka, że ja nie odpuszczę dwuosobowych żaglówek regatowych i na pewno w przyszłym sezonie albo flota Bahii, albo innych podobnych, będzie... zbyt mi szkoda kultury i ludzi, którzy zgromadzili sie wokół tych żaglówek... nie wiem tylko jeszcze, gdzie będziemy stacjonować..."

Także lasery gdzies na zegrzu będą.

Ps. Po za YKP jest tam jeszcze FiR i spójnia.

_________________
Pozdrawiam
Docent
Baterie słoneczne
generatory wiatrowe
wentylatory solarne


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 9 sie 2013, o 21:43 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2011, o 19:00
Posty: 5018
Podziękował : 4186
Otrzymał podziękowań: 1876
Uprawnienia żeglarskie: ...
Mam nadzieję, ale oferta rozprzedażowa po takich cenach wygląda jak pogrzeb :(

Laserka jestem w stanie czarterować gdziekolwiek, mogę go sam taklować w pokrzywach.
Próbowali rozmawiać z Hotelem 500? Szantą? Katamaraniarze się tam przytulają od lat...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 9 sie 2013, o 23:48 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 kwi 2009, o 16:10
Posty: 13704
Podziękował : 10172
Otrzymał podziękowań: 2414
Uprawnienia żeglarskie: Nie odebrany plastik
Yigael napisał(a):
Mam nadzieję, ale oferta rozprzedażowa po takich cenach wygląda jak pogrzeb :(

No polemizował bym:
Używany kilka lat Puck = 9000 tys to nie jest mało.

Nie żebym był po stronie Tej "dziury"
Od lat wiadomo jak ta gmina zachowuje się wobec kontrahentów.
Mówią, że w okolicach D.C. są takie dwie: Konstancin i Nieporęt. :roll:
MJS

_________________
Po 15 latach (na forum) przestałem być VIP-em. za co? i po co?

"Jeszcze nigdy tak wielu nie oddało tak wiele wolności, tak łatwo"-Churchil.

Kłania się orłel... hukslej.

[size=70]Zapraszam na fejsa:"Dla tych co nie lubią szerokich ruf ;-)"
i "Marian Strzelecki"


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 10 sie 2013, o 13:42 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 paź 2011, o 16:40
Posty: 4693
Podziękował : 222
Otrzymał podziękowań: 758
Uprawnienia żeglarskie: nie podano
Pojawiły się teorie spiskowe, ze gmina ma już nowego dzierżawcę. Dalszej części teorii nie prezentuję, bo wszyscy i tak się domyślają, a nie chcę być oskarżany o pomówienia.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 10 sie 2013, o 13:49 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 kwi 2009, o 16:10
Posty: 13704
Podziękował : 10172
Otrzymał podziękowań: 2414
Uprawnienia żeglarskie: Nie odebrany plastik
Po-mów; po-mów :lol:
zawszeć to trochę jaśniej będzie pod tą latarnią.
MJS

_________________
Po 15 latach (na forum) przestałem być VIP-em. za co? i po co?

"Jeszcze nigdy tak wielu nie oddało tak wiele wolności, tak łatwo"-Churchil.

Kłania się orłel... hukslej.

[size=70]Zapraszam na fejsa:"Dla tych co nie lubią szerokich ruf ;-)"
i "Marian Strzelecki"


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 10 sie 2013, o 14:08 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2011, o 19:00
Posty: 5018
Podziękował : 4186
Otrzymał podziękowań: 1876
Uprawnienia żeglarskie: ...
http://gazetapowiatowa.pl/artykuly/Jaka-przysz%C5%82o%C5%9B%C4%87-czeka-porty-Niepor%C4%99t-i-Pilawa,%202009.html

"Jesienią br., UG Nieporęt zlecił przygotowanie spotu informacyjno-reklamowego, który miałby zainteresować potencjalnych inwestorów terenami portów - Nieporęt i Pilawa. - Gmina Nieporęt szuka inwestorów strategicznych, którzy mają pomysł na uatrakcyjnienie tych terenów i kompleksowe rozwiązania – poinformował Dariusz Lewtak, inspektor ds. informacji publicznej i promocji gminy z UG Nieporęt. Spot nagrywany był 23 września i już wkrótce będzie można go zobaczyć w TVP Warszawa."

Jedno jest pewne ten hotel, osiedle czy centrum handlowe będzie miało w nazwie "marina".


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 10 sie 2013, o 14:35 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 cze 2010, o 19:37
Posty: 13327
Lokalizacja: Port Rybnik
Podziękował : 1509
Otrzymał podziękowań: 2196
Uprawnienia żeglarskie: sternik jachtowy
Bez komentarza...
Na ponad 8 ha znajduje się port na blisko 200 jachtów z pełną infrastrukturą (dźwig, slip, wodna stacja benzynowa, warsztat, myjnia, tawerna, bankomat, szkolenia żeglarskie i motorowodne), park, dwie restauracje, pole campingowe oraz plaża (m.in. strzeżone kąpielisko i baza windsurfingowa), a także 2 nowe hostele.
http://www.tup.com.pl/strona.php?grupa= ... e_nieporet
15 listopada wygasła 3-letnia umowa dzierżawy między Gminą Nieporęt, a powyższą spółką. – W odpowiedzi na zapytanie z dnia 5 listopada 2012 r., gmina informuje, że warunki umowy dzierżawy pomiędzy Gminą Nieporęt, a spółką Port Yachtowy Nieporęt, są w trakcie negocjacji, ostateczna umowa dzierżawy nie została jeszcze zawarta – powiadomił redakcję UG Nieporęt w dniu 13 listopada. Domniemywamy jednak, że taka umowa zostanie przedłużona. Po pierwsze dlatego, że tamtejsi radni zgodzili się na roczne przedłużenie dzierżawy tej spółce. Po drugie zapowiadał to m.in. wójt Sławomir Mazur na sesji nieporęckich radnych w dniu 29 października. – Jestem po trudnych negocjacjach z portem w Nieporęcie. Wydaje mi się, że ustaliłem dobre, z punktu widzenia gminy, warunki dzierżawy. Miesięczny czynsz ma wzrosnąć do ponad 10 tys. zł – sygnalizował wójt. Do tej pory, za miesięczną dzierżawę spółka płaciła ok. 5 tys. zł brutto. Również Robert Moritz, Prezes Zarządu Tup S.A., giełdowej spółki, która w 2007r. nabyła wszystkie udziały w Porcie Yachtowym Nieporęt, potwierdza negocjacje z gminą w sprawie rocznego przedłużenia dzierżawy gruntu, planowane –podwyżkę czynszu do kwoty ok. 10 tys. zł. oraz wyłączenie z dzierżawy budynku Tawerny. Jednocześnie informuje, że tegoroczną propozycję gminy traktuje jak wilczy bilet. – Kiedy podpisywaliśmy 3-letnie umowy dzierżawy, wchodząc na teren portu, liczyliśmy, że w przyszłości te umowy staną się np. 20-letnie lub będziemy mogli kupić od gminy ten grunt. Wielokrotnie zresztą z takimi prośbami zwracaliśmy się do gminy. Ale nigdy nie otrzymaliśmy konkretnej odpowiedzi. Obecnie propozycja tak krótkiej umowy dzierżawy, znaczy dla nas tylko to, że gmina chce się nas stąd pozbyć – tłumaczy Moritz. – Zainwestowaliśmy w teren portu ok. 3 mln zł, teraz ze względu na planowany krótki najem, wart jest on ok. 1 mln zł. My chcemy inwestować w tych okolicach i mamy ku temu możliwości. Aktywa całej spółki warte są ok. 180 mln zł. Chcemy podpisać nawet tę roczną dzierżawę, żeby móc spokojnie zamknąć spółkę Port Yachtowy Nieporęt i poszukać nowego miejsca np. na Mazurach na podobną inwestycję – dodaje prezes Tup S.A.

* ~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ *

A przy okazji nadal nie znalazł się kupiec na ośrodek w Rybniku http://www.rybnik.com.pl/wiadomosci,ele ... 16721.html może Tup S.A. byłby zainteresowany...

_________________
Wojciech1968 Port Rybnik
W życiu piękne są tylko chwile...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 10 sie 2013, o 14:50 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2011, o 19:00
Posty: 5018
Podziękował : 4186
Otrzymał podziękowań: 1876
Uprawnienia żeglarskie: ...
Ale wiesz, oczywiście kto wybudował tę infrastrukturę? Wiesz jak port wyglądał wcześniej? Wiesz, że w myśl umowy wszelka trwała infrastruktura przechodzi na własność gminy? Wiesz jak wyglądają inne miejsca zarządzane przez tę gminę? Bo to, że wszystkie inwestycje były czynione przy 3 letnich okresach dzierżawy wiesz, a mnie nadal ciężko w to uwierzyć. Skądinąd sporo tej infrastruktury to kontenery i elementy pływające - gmina się zdziwi.

Możesz sobie nie komentować, nigdy przecież tu nie byłeś, ale jeśli gdzieś nad Zalewem było miejsce z żeglarskim klimatem, dostępne dla wszystkich a przy tym cywilizowane to właśnie tu. Bez problemu można tu było przyjechać całą rodziną, czy przywieźć gości ze zgniłego zachodu - bez obaw i wstydu, a wręcz z dumą. Różnica w porównaniu z terenami sprzedanymi pod eleganckie hotele bądź z zaplutymi, zasranymi i pełnymi rzygającej agresywnej tłuszczy miejscami którymi szczyci się gmina jest porażająca. O promocji żeglarstwa nie wspomnę - na każdym nowym zdjęciu zalewu widzisz czerwone genakery flotylli Laserów. Flotylla łódek regatowych od Alfa do Zulu... dostępnych choćby dla bezpatentowego łebka z ulicy, który obejrzał film Wiatr... masz drugą taką w Polsce? Bo gmina "nie planuje"



Za ten post autor Były user otrzymał podziękowanie od: Sąsiad
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 10 sie 2013, o 15:15 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 cze 2010, o 19:37
Posty: 13327
Lokalizacja: Port Rybnik
Podziękował : 1509
Otrzymał podziękowań: 2196
Uprawnienia żeglarskie: sternik jachtowy
Yigael napisał(a):
Ale wiesz, oczywiście

Ależ Marcin, dowiaduję się o tych sprawach, a raczej zadajesz mi pytania, na które nie znam odpowiedzi.
Bądź łaskaw i nie pytaj mnie.
Opisz, o co robisz tyle hałasu skoro umowy dzierżawy dla Tup S.A. wygasają i to oni raczej nie dopilnowali czegoś, prawda?
I na koniec...
Chcemy podpisać nawet tę roczną dzierżawę, żeby móc spokojnie zamknąć spółkę Port Yachtowy Nieporęt i poszukać nowego miejsca np. na Mazurach na podobną inwestycję – dodaje prezes Tup S.A.

Ps. Szkoda, że tak sprawy się mają, ale czy nie warto zapłacić kilka tysięcy więcej/mc na nowych warunkach za taki obiekt ?

_________________
Wojciech1968 Port Rybnik
W życiu piękne są tylko chwile...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 10 sie 2013, o 15:45 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2011, o 19:00
Posty: 5018
Podziękował : 4186
Otrzymał podziękowań: 1876
Uprawnienia żeglarskie: ...
Wojtek czytałeś wszystkie linki? To zrób to jeszcze raz ze zrozumieniem.

Artykuł, który cytujesz jest sprzed roku. Mówi o tym, że firma, która do tej pory inwestowała w ten teren mimo krótkoterminowych, 3 letnich umów dzierżawy nie tylko nie dostała wbrew swoim nadziejom i obietnicom gminy szansy wykupu nieruchomości czy choćby długoterminowej 20 letniej dzierżawy dającej jakie taki poczucie stabilności biznesowej ale nawet odmówiono jej w zeszłym roku kolejnej dzierżawy na 3 lata bo gmina zdecydowała podpisywać umowy tylko na rok. W kontekście "poszukiwania inwestorów" firma odebrała brak oferty sprzedaży czy nawet zgody na 3 letnią dzierżawę jak wilczy bilet - postanowiłą mimo to zgodzić się na roczne przedłużenie. Po niewczasie okazało się że odebrali rzecz słusznie bo jeszcze w czerwcu 2013 gmina zapewniała że przedłuży ową roczną dzierżawę na kolejny rok by teraz kazać się wynosić oznajmiając jednoczesnie, że planuje się pobierać opłaty za cumowanie, slip i parking natomiast planów działalności żeglarskiej nie ma żadnych.

Czemu jesteś tak zainteresowany wątkiem o którym nie masz zielonego pojęcia co sam raz po raz podkreślasz? I czemu pozwalasz sobie na "no comments" skoro nawet na daty nie spojrzałeś?

Warto zapłacić, tylko gmina nie chce brać. Nie zaniedbali tylko im odmówiono. Najpierw 3 letniej a po roku jakiejkolwiek dzierżawy. Gmina już organizuje jednostkę gospodarczą, która będzie kasować za postój. Budżetu na infrastrukturę nie ma i nie planuje się. Szuka się od zeszłego roku inwestora ładując pieniądze w spoty. Ale nie tego inwestora. Pożyczanie ludziom łódek jest przecież bez sensu - postawi się hotel albo osiedle i będzie fajnie. I to nie jakiś przybłęda ten hotel postawi /bo obecny dzierżawca był gotowy kupić i budować!/ tylko taki, którego gmina znajdzie dzięki spotowi. Obejrzał spot i się znalazł!

Wejdź sobie w google maps i z znajdź Port Nieporęt, spójrz na Zalew, układ dróg, Warszawę, jeszcze raz na Zalew, jeszcze raz na Warszawę - zrozumiesz... Taki teren, najlepszy nad całym Jeziorem nie może się marnować a tu jakieś kretyny chcą mieć kąpielisko, wystrzyżone trawniki, ustawiać jakieś łódki co to nie są jachtami bo na szpilkach się na nie nie da, pomosty i infrastrukturę dla innych takich łapserdaków co zamiast z 300 zjeść obiad w góralskiej chałupie wolą cały dzień spędzić za te 300 stówy na wodzie w krótkich gatkach a zjeść szaszłyka z grilla.

Nie życzę Ci, żeby twój klub został tak potraktowany.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 10 sie 2013, o 16:01 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 cze 2010, o 19:37
Posty: 13327
Lokalizacja: Port Rybnik
Podziękował : 1509
Otrzymał podziękowań: 2196
Uprawnienia żeglarskie: sternik jachtowy
Yigael napisał(a):
Czemu jesteś tak zainteresowany wątkiem o którym nie masz zielonego pojęcia co sam raz po raz podkreślasz? I czemu pozwalasz sobie na "no comments" skoro nawet na daty nie spojrzałeś?

Wcześniej w nerwach, jak zwał tak zwał, przedstawiasz Twoją ocenę.
Dopiero teraz sytuacja zaczyna być klarowną i wyjaśnioną by zrozumieć w czym jest problem.
Zaś co do dat, to wkleiłem zapis z Twojego linka, ale mniejsza już o to.
Chciałbym byś nie odbierał mnie jako przeciwnika Twojego stanowiska.
Yigael napisał(a):
Nie życzę Ci, żeby twój klub został tak potraktowany.

Dziękuję, aczkolwiek zmagamy się z nie mniejszymi problemami, podłe czasy.

_________________
Wojciech1968 Port Rybnik
W życiu piękne są tylko chwile...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 12 sie 2013, o 22:46 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2010, o 14:05
Posty: 696
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 11
Otrzymał podziękowań: 28
Uprawnienia żeglarskie: jak jestem za sterem to sternik
Ciekawe czy nowy dzierżawca wie o potrzebie pogłębienia portu i zatopionym złomie przy wejściu?

Wiadomo, że chodzi o kasę. Może urzędasy na koniec kadencji chcą coś przytulić na konto?
Nowy dzierżawca zrobi swoje porządki, zainwestuje odpali działkę. Niekoniecznie trzeba mieć marinę.
Można zrobić centrum konferencyjno-hotelowo-imprezowe.
Z wesel, zjazdów, kongresów, spotkań integracyjnych i podobnych eventów zarobi się i na siebie i na radnych. Celebryci jeżdżą do Jachranki i Serocka to do Nieporętu jeszcze chętniej będą jeździć.
Trzeba tylko mieć duży parking, ale można zasypać gruzem port i już będzie cenna działka.

Tak jak Yigael można napisać: Kypba

P.S. Tak samo jako chłopak z Pragi nie zdziwiłbym się, gdyby zasypali port Praski i postawili tam supermarket


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 12 sie 2013, o 23:09 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 kwi 2009, o 16:10
Posty: 13704
Podziękował : 10172
Otrzymał podziękowań: 2414
Uprawnienia żeglarskie: Nie odebrany plastik
Viking napisał(a):
...Tak jak Yigael można napisać: Kypba

Ale co się spodziewać po byłych... "knurach"... :roll:

Cytuj:
P.S. Tak samo jako chłopak z Pragi nie zdziwiłbym się, gdyby zasypali port Praski i postawili tam supermarket

Przy Porcie Praskim nie postawią supermarketu, (no może Klifa)
- tam ma być "ekskluzif"
...nawet ulicy Krowiej nie chcą tam mieć! - bo kto by chciał przy przedwojennej ubojni mieszkać. :rotfl:
MJS

_________________
Po 15 latach (na forum) przestałem być VIP-em. za co? i po co?

"Jeszcze nigdy tak wielu nie oddało tak wiele wolności, tak łatwo"-Churchil.

Kłania się orłel... hukslej.

[size=70]Zapraszam na fejsa:"Dla tych co nie lubią szerokich ruf ;-)"
i "Marian Strzelecki"


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 16 sie 2013, o 17:07 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lis 2012, o 17:13
Posty: 162
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 5
Otrzymał podziękowań: 10
Uprawnienia żeglarskie: żeglarz
http://www.bip.nieporet.pl/index.php?cmd=zawartosc&opt=pokaz&id=12087

_________________
Pozdrawiam
Docent
Baterie słoneczne
generatory wiatrowe
wentylatory solarne


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 16 sie 2013, o 17:32 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2009, o 04:47
Posty: 12933
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 2903
Otrzymał podziękowań: 2579
Uprawnienia żeglarskie: młodszy marynarz śródlądowy
rada Gminy Nieporęt napisał(a):
ze względu na potrzebę radykalnej zmiany wizerunku tego obszaru, a tym samym racjonalnego wykorzystania i wyeksponowania walorów gminy - uzasadnione jest kompleksowe zagospodarowanie terenu
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

_________________
Pozdrawiam
Wojtek
https://www.wojtekzientara.pl/
m/y „Wymówka”, POL000KA6
SPG5479, MMSI 261003664


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 16 sie 2013, o 18:04 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 kwi 2009, o 16:10
Posty: 13704
Podziękował : 10172
Otrzymał podziękowań: 2414
Uprawnienia żeglarskie: Nie odebrany plastik
Trzeba by w tytule dopisać ..."i portu Pilawa"

MJS
ps
Jednak przydałoby się móc dać im taki (lewy) znaczek:


Załączniki:
Znak you.jpg
Znak you.jpg [ 22.66 KiB | Przeglądane 11732 razy ]

_________________
Po 15 latach (na forum) przestałem być VIP-em. za co? i po co?

"Jeszcze nigdy tak wielu nie oddało tak wiele wolności, tak łatwo"-Churchil.

Kłania się orłel... hukslej.

[size=70]Zapraszam na fejsa:"Dla tych co nie lubią szerokich ruf ;-)"
i "Marian Strzelecki"
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 17 sie 2013, o 22:38 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2010, o 14:05
Posty: 696
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 11
Otrzymał podziękowań: 28
Uprawnienia żeglarskie: jak jestem za sterem to sternik
Zlikwidować zaporę, spuścić wodę z Zalewu a na odzyskanych terenach
gmina Nieporęt niech zmieni radykalnie wizerunek obszaru
oraz racjonalnie wyeksponuje i wykorzysta walory gminy.

Ja nie wiem tylko, czy się z tego śmiać czy płakać?
Padł już pomysł, żeby Sulejowski zlikwidować, zróbmy to samo z Zegrzyńskim, Soliną, Czorsztyńskim.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 115 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 56 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
[ Index Sitemap ]
Łódź motorowa | Frezowanie modeli 3D | Stocznia jachtowa | Nexo yachts | Łodzie wędkarskie Barti | Szkolenia żeglarskie i rejsy NATANGO
Olej do drewna | SAJ | Wypadki jachtów | Marek Tereszewski dookoła świata | Projektowanie graficzne


Wszystkie prawa zastrzeżone. Żaden fragment serwisu "forum.zegluj.net" ani jego archiwum
nie może być wykorzystany w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody właściciela forum.żegluj.net
Copyright © by forum.żegluj.net


Nasze forum wykorzystuje ciasteczka do przechowywania informacji o logowaniu. Ciasteczka umożliwiają automatyczne zalogowanie.
Jeżeli nie chcesz korzystać z cookies, wyłącz je w swojej przeglądarce.



POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL