Forum Żeglarskie

Zarejestruj | Zaloguj

Teraz jest 18 kwi 2024, o 15:35




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 sty 2013, o 20:42 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2010, o 11:32
Posty: 14004
Lokalizacja: Miasto 178 Mm na południe od Bornholmu
Podziękował : 1930
Otrzymał podziękowań: 2010
Uprawnienia żeglarskie: Kurde, no, brzydzę się sobą ale mam.
Moi drodzy Parafianie, czy godzi się prowadzić próżny dyskurs z osobą , która używa loginu PiotrWyrwa ?
Przecież to nie ma sensu, szkoda czasu, prądu, klawiatury, skóry na opuszkach palców grożącej zanikiem linii papilarnych, wroku, kręgosłupa. Ponadto istnieje duże prawdopodobieństwo płaskodupia :D
Przecież czasy kiedy sąd był sądem, a sprawiedliwość musiała być po naszej stronie już dawno minęły. I PiotrWyrwa z granatem w kieszeni do sądu nie pójdzie :lol:

Niech się chwali, pyszni, chełpi. Tym boleśniejszy będzie jego upadek.

Amen!

_________________
Konsul 37 "Don Kichot"
POL 0001WR
MMSI 261037650
www.jachtdonkichot.pl


A po nocy nadchodzi dzień... I niech już tak zostanie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 29 sty 2013, o 20:50 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2012, o 00:14
Posty: 708
Podziękował : 105
Otrzymał podziękowań: 193
Uprawnienia żeglarskie: Morski Trzymacz Rumpla
@ Piotr Wyrwa
Trochę nie bardzo rozumiem końcowy zlepek słów, który wyprodukowałeś, a ponoć to niektórzy prokuratorzy są niedouczeni, a może nawet głupi w Twoim mniemaniu.

Cieszy cię to, że oszukani klienci tej firmy, dostaną(ewentualnie) odszkodowania jeszcze później? Przecież jeszcze niedawno zaklinałeś się, że jesteś niewinny, więc powinno zależeć Tobie na jak najszybszym zakończeniu sprawy i oczyszczeniu Twojego imienia. O tym, że zależy Tobie jako uczciwemu obywatelowi, na jak najszybszym zwrocie pieniędzy pokrzywdzonym nie wspomnę, bo to zwykła empatia ludzka. :cool:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 29 sty 2013, o 21:00 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2010, o 11:32
Posty: 14004
Lokalizacja: Miasto 178 Mm na południe od Bornholmu
Podziękował : 1930
Otrzymał podziękowań: 2010
Uprawnienia żeglarskie: Kurde, no, brzydzę się sobą ale mam.
Ty się nie znasz ! Wszycy są gupi - żeglarze , skiperzy, forumowicze, prokuratorzy, sędziowie....
Tylko PiotrWyrwa jest mądry. Najmądrzejszy. Cały świat do pięt Mu nie dorasta..... :lol:

_________________
Konsul 37 "Don Kichot"
POL 0001WR
MMSI 261037650
www.jachtdonkichot.pl


A po nocy nadchodzi dzień... I niech już tak zostanie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 29 sty 2013, o 22:34 

Dołączył(a): 21 lip 2011, o 12:26
Posty: 58
Podziękował : 3
Otrzymał podziękowań: 0
Uprawnienia żeglarskie: kapitan jachtowy
Cytuj:
Ty się nie znasz ! Wszycy są gupi - żeglarze , skiperzy, forumowicze, prokuratorzy, sędziowie....
Tylko PiotrWyrwa jest mądry. Najmądrzejszy. Cały świat do pięt Mu nie dorasta..... :lol:

_________________
Piotr "Kurczak" Kubczak
Setkoa(r)mator




Pomyśl! Ktoś wnosi akt oskarżenia do Sądu w dniu 12 maja 2012r. Mamy już prawie luty 2013r. Sprawa jest naprawdę nieskomplikowana.

Naprzód mamy Sąd Rejonowy w Krakowie, następnie Sąd Okręgowy,...po czym dochodzą do wniosku, że może jednak Sąd w Warszawie.

To jest chyba jakaś kpina z pokrzywdzonych:)

Wychodzi wiec na to, że Twoje słowa, które cytuje, są złowieszczo prawdziwe.
Choć mam nadzieję, że nie wszyscy żeglarze i forumowicze są głupi - jak wspomniałeś.

Jak wiesz oskarżony ma wgląd w akta. Znam więc zeznania wszystkich świadków i znam dowody. Dziwi mnie więc bardzo czemu w tak prostej sprawie, przez tyle miesięcy nie podejmuje się żadnych konkretnych czynności.

Już na mocy postanowienia Sądu z dnia 17 stycznia 2013, Skarb Państwa wypłaca karne odsetki od poręczenia majątkowego...więc pytam się za co prokurator i sędzia biorą comiesięczną pensje? za produkcje gniotów i nieczytanie akt.

* ~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ *

Cytuj:
rochę nie bardzo rozumiem końcowy zlepek słów, który wyprodukowałeś, a ponoć to niektórzy prokuratorzy są niedouczeni, a może nawet głupi w Twoim mniemaniu.

Cieszy cię to, że oszukani klienci tej firmy, dostaną(ewentualnie) odszkodowania jeszcze później? Przecież jeszcze niedawno zaklinałeś się, że jesteś niewinny, więc powinno zależeć Tobie na jak najszybszym zakończeniu sprawy i oczyszczeniu Twojego imienia. O tym, że zależy Tobie jako uczciwemu obywatelowi, na jak najszybszym zwrocie pieniędzy pokrzywdzonym nie wspomnę, bo to zwykła empatia ludzka. :cool:


Obywatelem tego kraju naprawdę się nie czuje i wręcz mi to obywatelstwo uwłacza. Co do pokrzywdzonych. Szczerze mówiąc, po serii oszczerstw i pomówień, które miały miejsce na forach internetowych, uważam, że nie powinni dostać ani złotówki. Takie prywatne zadośćuczynienie za zniewagi, których się nasłuchałem. Ot taka zwykła empatia...za oszczerstwa.

_________________
Wystrzegaj się nienawiści ona pozbawia rozsądku. Micheal Corleone.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 29 sty 2013, o 23:11 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2010, o 11:32
Posty: 14004
Lokalizacja: Miasto 178 Mm na południe od Bornholmu
Podziękował : 1930
Otrzymał podziękowań: 2010
Uprawnienia żeglarskie: Kurde, no, brzydzę się sobą ale mam.
Ajajaj, jak fajnie, sprawa jest nieskomplikowana , czysta kpina, sądy przekazują sobie sprawę jak gorącego ziemniaka, bo biedne nie dają sobie rady. Nic tylko sią użalić nad wymiarem sprawiedliwości :lol:
Łomatko co za kompromitacja :lol: :lol: :lol:
Masz rację, obywatelstwo RP to kara, wstyd i obciach. Nie wiem tylko, dlaczego w takim razie jeszcze nie złożyłeś wniosku o rezygnację z obywatelstwa ? Przecież cały śwat, ba, wszechświat cały aż nogami przebiera, żebyś tylko został Ich obywatelem. I Ichne sądy też chciałyby z dziką chęcią Ciebie sądzić. Tylko czekają na taką okazję...... :lol: :lol: :lol:

_________________
Konsul 37 "Don Kichot"
POL 0001WR
MMSI 261037650
www.jachtdonkichot.pl


A po nocy nadchodzi dzień... I niech już tak zostanie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 29 sty 2013, o 23:17 

Dołączył(a): 21 lip 2011, o 12:26
Posty: 58
Podziękował : 3
Otrzymał podziękowań: 0
Uprawnienia żeglarskie: kapitan jachtowy
Cytuj:

Dołączył(a): 1 sie 2010, o 11:32
Posty: 2842
Lokalizacja: Swarzędz
Podziękował : 95
Otrzymał podziękowań: 99
Uprawnienia żeglarskie: Bezpatentowiec niepospolity
Ajajaj, jak fajnie, sprawa jest nieskomplikowana , czysta kpina, sądy przekazują sobie sprawę jak gorącego ziemniaka, bo biedne nie dają sobie rady. Nic tylko sią użalić nad wymiarem sprawiedliwości :lol:
Łomatko co za kompromitacja :lol: :lol: :lol:
Masz rację, obywatelstwo RP to kara, wstyd i obciach. Nie wiem tylko, dlaczego w takim razie jeszcze nie złożyłeś wniosku o rezygnację z obywatelstwa ? Przecież cały śwat, ba, wszechświat cały aż nogami przebiera, żebyś tylko został Ich obywatelem. I Ichne sądy też chciałyby z dziką chęcią Ciebie sądzić. Tylko czekają na taką okazję...... :lol: :lol: :lol:


No bo tak sobie myslę, że to obciach żeby przez tyle czasu sprawę na wokandę trafiła i nie została rozpatrzona.
Przecież nie mamy tu do czynienia z silami pozaziemskimi, tylko z prostą sprawą, gdzie jeszcze jeden oskarżony przyznał się do winy (co prawda sam pewnie nie wie do czego sie przyznal ale to juz jego tajemnica)

_________________
Wystrzegaj się nienawiści ona pozbawia rozsądku. Micheal Corleone.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 30 sty 2013, o 00:05 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2011, o 00:42
Posty: 13977
Lokalizacja: Przedmieścia Gdańska
Podziękował : 338
Otrzymał podziękowań: 2423
Uprawnienia żeglarskie: Do pływania tym czym pływam wystarczają
PiotrWyrwa napisał(a):
Obywatelem tego kraju naprawdę się nie czuje i wręcz mi to obywatelstwo uwłacza


Ale przecież nie ma obowiązku bycia obywatelem RP ...
Możesz się zrzec tego obywatelstwa...
Możesz przecież być bezpaństwowcem...
Może będzie ci to wygodnie w sytuacji jak kiedyś nacięło się parę osób na wirtualny czarter jachtów i teraz sąd się może do dupy dobrać...
Nieprawdaż ?
Czekaj ... czy to nie tu było ?
http://www.magazynwiatr.pl/artykul-268
A może tu ?:
http://www.tawernaskipperow.pl/ana-char ... tykul.html
Ale może się tylko czepiam jakiś szczegółów ? :lol:
Kocur

_________________
Pozdrawiam
Włodzimierz "Bury Kocur" Ring
S/y "Bury Kocur IV"
POL 8888
MMSI 261 03 14 50

"Jeżeli chodzi o podatki to nikt nie jest patriotą"
G.Orwell


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 30 sty 2013, o 01:38 
*** Ban ***
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sty 2012, o 00:32
Posty: 2084
Lokalizacja: gdzie zawieje :-)
Podziękował : 455
Otrzymał podziękowań: 766
Uprawnienia żeglarskie: mam
bury_kocur napisał(a):
PiotrWyrwa napisał(a):
Obywatelem tego kraju naprawdę się nie czuje i wręcz mi to obywatelstwo uwłacza


Ale przecież nie ma obowiązku bycia obywatelem RP ...
Możesz się zrzec tego obywatelstwa...
Możesz przecież być bezpaństwowcem...


mogę Cię poprosić o rozwinięcie tematu? bo z tego co wiem do tej pory zaskakuje mnie ta wypowiedź.

_________________
Seba

"Są dwie naprawdę bezgraniczne rzeczy - Wszechświat i ludzka głupota; co do Wszechświata nie jestem całkiem pewien. Albert Einstein


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 30 sty 2013, o 09:25 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lut 2011, o 00:42
Posty: 13977
Lokalizacja: Przedmieścia Gdańska
Podziękował : 338
Otrzymał podziękowań: 2423
Uprawnienia żeglarskie: Do pływania tym czym pływam wystarczają
newlifejs0778 napisał(a):
mogę Cię poprosić o rozwinięcie tematu?



Tak na szybko:
http://www.unhcr-centraleurope.org/pl/k ... wowcy.html
Pzdr
Kocur

_________________
Pozdrawiam
Włodzimierz "Bury Kocur" Ring
S/y "Bury Kocur IV"
POL 8888
MMSI 261 03 14 50

"Jeżeli chodzi o podatki to nikt nie jest patriotą"
G.Orwell



Za ten post autor bury_kocur otrzymał podziękowanie od: jedrek
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 16 lut 2013, o 16:41 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 maja 2008, o 17:28
Posty: 2013
Lokalizacja: Meksyk
Podziękował : 773
Otrzymał podziękowań: 1532
Uprawnienia żeglarskie: nie posiadam
PiotrWyrwa napisał(a):
Tak Prokurator to niestety przestępca (drugiego określenia nie użyje..bo się będzie rzucał).

Jesteś nie tylko kanalią, ale też bęcwałem. Znieważasz prokuratora, który jest osobą publiczną.
Pomimo, że cierpię na chroniczny brak czasu to prokuratora o twoim zachowaniu powiadomię, a ty w międzyczasie poczytaj sobie art. art. 216 § 1 kodeksu karnego.

_________________
Marek (dawniej Jeanneau - wszystko się kiedyś kończy)
Czas ruszać. www.newkate.com



Za ten post autor -O- otrzymał podziękowanie od: M@rek
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 18 lut 2013, o 11:40 

Dołączył(a): 27 lis 2011, o 22:03
Posty: 3355
Podziękował : 212
Otrzymał podziękowań: 389
Uprawnienia żeglarskie: nikt
Jeanneau napisał(a):
Pomimo, że cierpię na chroniczny brak czasu to prokuratora o twoim zachowaniu powiadomię, a ty w międzyczasie poczytaj sobie art. art. 216 § 1 kodeksu karnego.

Oj dajecie się wkręcać... gdy trochę pozna się mentalność oszustów to łatwiej wypracować swoje zachowania i tak nie reagować na zaczepki i oskarżenia bo są to przeważnie naciski mające skłonić pokrzywdzonego do wycofania zarzutów, bo przecież nie on jest komuś winien ale to jemu należą się pieniądze co wykazał. Może to być próba takiego odwrócenia sprawy aby innym pokrzywdzonym móc powiedzieć ja chciałem dobrze ale Iksiński z prokuratorem Igrekowskim byli w zmowie, najpewniej chcieli się pozbyć konkurencji albo takie miał wymagania, że jak mu chciałem zwrócić pieniądze to powiedział że mnie załatwi bo zna prokuratora. A co najważniejsze nie liczcie na to, że oszust przyzna się do oszustwa. Złodziej się przyzna, gwałciciel się przyzna ba morderca się przyzna ale oszust nie, chyba, ze będzie mu się to opłacało w uzyskaniu jak najniższej kary. Taka natura oszusta.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 21 lut 2013, o 21:39 

Dołączył(a): 21 lip 2011, o 12:26
Posty: 58
Podziękował : 3
Otrzymał podziękowań: 0
Uprawnienia żeglarskie: kapitan jachtowy
Jeanneau napisał(a):
PiotrWyrwa napisał(a):
Tak Prokurator to niestety przestępca (drugiego określenia nie użyje..bo się będzie rzucał).

Jesteś nie tylko kanalią, ale też bęcwałem. Znieważasz prokuratora, który jest osobą publiczną.
Pomimo, że cierpię na chroniczny brak czasu to prokuratora o twoim zachowaniu powiadomię, a ty w międzyczasie poczytaj sobie art. art. 216 § 1 kodeksu karnego.


Jako, że wszystko ma swój kres, kres przyjdzie i na Twoje wypowiedzi, za które zostaniesz rozliczony.

Co do prokuratora dariusza furdzika, śmiało możesz go powiadomić.

Sprawę przeciwko jego osobie prowadzi już Prokuratura Rejonowa w Muszynie Ds 99/13
a wkrotce zostanie skierowana kolejna o groźby karalne....biedak został nagrany podczas czynności na CD, kiedy stosował groźby karalne w stosunku do świadka....art. 190 Kodeksu Karnego.

Wiosna idzie.....:)

* ~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ *

Jacek Woźniak napisał(a):
Jeanneau napisał(a):
Pomimo, że cierpię na chroniczny brak czasu to prokuratora o twoim zachowaniu powiadomię, a ty w międzyczasie poczytaj sobie art. art. 216 § 1 kodeksu karnego.

Oj dajecie się wkręcać... gdy trochę pozna się mentalność oszustów to łatwiej wypracować swoje zachowania i tak nie reagować na zaczepki i oskarżenia bo są to przeważnie naciski mające skłonić pokrzywdzonego do wycofania zarzutów, bo przecież nie on jest komuś winien ale to jemu należą się pieniądze co wykazał. Może to być próba takiego odwrócenia sprawy aby innym pokrzywdzonym móc powiedzieć ja chciałem dobrze ale Iksiński z prokuratorem Igrekowskim byli w zmowie, najpewniej chcieli się pozbyć konkurencji albo takie miał wymagania, że jak mu chciałem zwrócić pieniądze to powiedział że mnie załatwi bo zna prokuratora. A co najważniejsze nie liczcie na to, że oszust przyzna się do oszustwa. Złodziej się przyzna, gwałciciel się przyzna ba morderca się przyzna ale oszust nie, chyba, ze będzie mu się to opłacało w uzyskaniu jak najniższej kary. Taka natura oszusta.


pokrzywdzonych naliczył prokurator 146 osób:) to dość dużo żeby ich naciskać, wyciskać itd.:) niewiarygodna jest ta sprawa, niewiarygodne są też działania Prokuratury:) a szybkość postępowania......sądowego....to już po prostu 9 cud świata:)

_________________
Wystrzegaj się nienawiści ona pozbawia rozsądku. Micheal Corleone.


Ostatnio edytowano 21 lut 2013, o 22:01 przez PiotrWyrwa, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 21 lut 2013, o 21:55 

Dołączył(a): 21 lip 2011, o 12:26
Posty: 58
Podziękował : 3
Otrzymał podziękowań: 0
Uprawnienia żeglarskie: kapitan jachtowy
Jeanneau napisał(a):
PiotrWyrwa napisał(a):
Tak Prokurator to niestety przestępca (drugiego określenia nie użyje..bo się będzie rzucał).

Jesteś nie tylko kanalią, ale też bęcwałem. Znieważasz prokuratora, który jest osobą publiczną.
Pomimo, że cierpię na chroniczny brak czasu to prokuratora o twoim zachowaniu powiadomię, a ty w międzyczasie poczytaj sobie art. art. 216 § 1 kodeksu karnego.


A tak przy okazji, dałbyś sobie spokój z wyzwiskami pod moim adresem. Nigdy mnie nie spotkałeś, nigdy ze mną nie rozmawiałeś, a Twoje zachowanie jest co najmniej agresywne, dziwne to jak na osobę, która tyle żegluje i miała okazję poznać trochę świata.

Również z uwagi na Twój wiek, można by oczekiwać większego wyważenia.

No ale cóż, myślę, że może jakoś się w końcu opamiętasz.

_________________
Wystrzegaj się nienawiści ona pozbawia rozsądku. Micheal Corleone.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 21 lut 2013, o 22:35 

Dołączył(a): 12 kwi 2010, o 22:02
Posty: 911
Podziękował : 261
Otrzymał podziękowań: 325
Uprawnienia żeglarskie: nie posiadam
Czy jest tu może psychiatra?? :roll: :roll: :roll:

_________________
Pozdrawiam - Maryla
http://www.emerytnafali.blogspot.com


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 21 lut 2013, o 22:50 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 kwi 2006, o 11:31
Posty: 17299
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 2168
Otrzymał podziękowań: 3588
Uprawnienia żeglarskie: ***** ***
koma5 napisał(a):
Czy jest tu może psychiatra??
Psychiatry to chyba nie ma, ale jest administrator.

Panu Wyrwie już dziękujemy - dość obrażania wszystkich dookoła!

_________________
Pozdrawiam,
Marek Grzywa


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 28 mar 2019, o 09:43 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 mar 2019, o 09:42
Posty: 2
Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0
Uprawnienia żeglarskie: nie podano
Może ktoś posiada informację na temat tego Pana
http://poszukiwani.policja.pl/pos/form/ ... PIOTR.html


Ostatnio edytowano 1 paź 2019, o 09:29 przez Wojciech, łącznie edytowano 1 raz
korekta w linku


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 147 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
[ Index Sitemap ]
Łódź motorowa | Frezowanie modeli 3D | Stocznia jachtowa | Nexo yachts | Łodzie wędkarskie Barti | Szkolenia żeglarskie i rejsy NATANGO
Olej do drewna | SAJ | Wypadki jachtów | Marek Tereszewski dookoła świata | Projektowanie graficzne


Wszystkie prawa zastrzeżone. Żaden fragment serwisu "forum.zegluj.net" ani jego archiwum
nie może być wykorzystany w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody właściciela forum.żegluj.net
Copyright © by forum.żegluj.net


Nasze forum wykorzystuje ciasteczka do przechowywania informacji o logowaniu. Ciasteczka umożliwiają automatyczne zalogowanie.
Jeżeli nie chcesz korzystać z cookies, wyłącz je w swojej przeglądarce.



POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL