Forum żeglarskie
https://forum.zegluj.net/

II EDYCJA KONKURSU REMONT W KADRZE Z SEA-LINE
https://forum.zegluj.net/viewtopic.php?f=43&t=30161
Strona 1 z 1

Autor:  Sławek Sea-Line [ 9 kwi 2019, o 12:10 ]
Tytuł:  II EDYCJA KONKURSU REMONT W KADRZE Z SEA-LINE

Posiadanie własnej łodzi lub jachtu wiąże się z obowiązkami takimi jak polerowanie, mycie, zabezpieczenie czy naprawa powierzchni. Jeżeli wykonujesz te prace za pomocą produktów marki Sea-Line masz szansę na atrakcyjne nagrody.

Jak je zdobyć? Wystarczy do 20 czerwca 2019 roku przesłać na adres info@sea-line.eu kilka zdjęć (minimum 3 zdjęcia) i krótki opis własnej pracy.

Najładniejsze zdjęcia, najciekawsze opisy oraz najtrudniejsze przypadki zostaną nagrodzone.

Do wygrania:

– 1 zestaw nagród o wartości 500 złotych

– 3 zestawy nagród o wartości 100 złotych

Przesłanie materiałów konkursowych jest równoznaczne z akceptacją regulaminu konkursu REMONT W KADRZE Z Sea-Line.

REGULAMIN KONKURSU „REMONT W KADRZE z Sea-Line”



1. Przyjmujemy projekty, które nie były zgłaszane do wcześniejszych edycji.
2. Materiały przekazane w ramach konkursu „REMONT W KADRZE Z Sea-Line” są własnością uczestnika konkursu.
3. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na nieodpłatne wykorzystanie przekazanych materiałów przez firmę TROTON w materiałach reklamowych i informacyjnych.
4. Nagrody w konkursie przyznaje komisja konkursowa.
5. Werdykt komisji konkursowej jest ostateczny.
6. Nagrody rzeczowe zostaną dostarczone na wskazany przez nagrodzonego adres korespondencyjny na terenie RP.
7. Biorący udział w konkursie wyraża zgodę na otrzymywanie „Newslettera Sea-Line”.
8. TROTON zobowiązuje się do nie udostępniania adresu e-mail uczestnika konkursu innym osobom lub podmiotom prawnym. http://www.sea-line.eu/pl/polityka-prywatnosci/

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/