Forum Żeglarskie

Zarejestruj | Zaloguj

Teraz jest 24 kwi 2024, o 07:30




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 cze 2013, o 12:26 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lis 2010, o 21:36
Posty: 2768
Lokalizacja: Napływowy Góral Świętokrzyski
Podziękował : 88
Otrzymał podziękowań: 721
Uprawnienia żeglarskie: byle jaki jachtowy sternik morski
Cytuj:
Poświęcamy ten ranking do Dawida, szyper mirage29 RKN, zginął tragicznie 21 czerwca 2013

pełny tekst:
Cytuj:
Nous dédions ce classement à David, skipper de Mirage29 RKN, tragiquement disparu le 21 juin 2013
Skipper virtuel de tres grande valeur, il etait aussi une des figures marquantes de ce jeu depuis de nombreuses années
Tous ceux qui parcourent le forum, se souviendront des ses longs posts plein de bon sens
Tous ceux qui ont discuté avec lui, en accord ou non, se souviendront de lui comme d'un homme honnête, cohérent, sensé et toujour courtois
Ce classement lui est aussi dédié car il a vu le jour suite à une de ses suggestions le 2 juillet 2009 qui nous avait interpellé..
par Mirage29 » 02 Juil 2009 14:48 Bonjour, Depuis qqs temps sur le Forum, je vois dans les signatures des joueurs leurs resultats aux differentes epreuves. S'il n'existe pas deja, serait-il possible d'avoir un classement basé sur celui de l'ATP au tennis qui tiendrait compte des différents résultats dans les courses... Une sorte de classement général du bateau que l'on retrouverait dans la partie classement du site et qui serait visible lorsque l'on se place sur un bateau en course... Merci.
Nous tenions a lui rendre ce dernier hommage

Nie chciałem więcej tłumaczyć, liczę na Zbyszka. :-(
[*]

_________________
Pozdrawiam
Sławek
-----------------
http://www.waligorski.art/liryka.php?litera=b&nazwa=22
"Najważniejsze, że ocean jest duży, a Ameryka dokładnie w poprzek - nie da się nie trafić."


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 23 cze 2013, o 14:29 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lis 2012, o 11:41
Posty: 1777
Lokalizacja: Uznam
Podziękował : 353
Otrzymał podziękowań: 374
Uprawnienia żeglarskie: są, ale bez znaczenia
Bastard napisał(a):
...
Nie chciałem więcej tłumaczyć, liczę na Zbyszka. :-(
[*]

Dedykujemy niniejszą klasyfikację Dawidowi, skipperowi Mirage29 RKN który zginął tragicznie 21 czerwca 2013.
Skipper wirtualny o bardzo dużej wartości, był on także jedną ze znaczących postaci w tej grze od wielu lat.
Wszyscy którzy przeglądają forum, pamiętają Jego długie posty pełne przyjaznego tonu.
Wszyscy którzy z Nim dyskutowali, zgadzając się z Nim albo nie, wspominają Go jako człowieka przyzwoitego, zrównoważonego, rozsądnego i zawsze uprzejmego.
Ta klasyfikacja jest Mu poświęcana bo ukazała się w rezultacie jednej z Jego sugestii 2 lipca 2009 kiedy byliśmy zapytani przez Mirage29 „02 Lipca 2009 14:48 Dzień dobry, od pewnego czasu oglądam na forum podpisy graczy ich wyniki w różnych wyścigach. Jeśli nie istnieje jeszcze, to czy byłoby możliwe zrobienie klasyfikacji opartej na takiej jak ATP w tenisie która uwzględnia różne wyniki z wyścigów… Rodzaj klasyfikacji generalnej łódki którą odszukiwałoby się w części portalu poświęconej klasyfikacji i która byłaby widoczna kiedy zajmuje się miejsce w łódce na wyścig… Dziękuję.
Chcieliśmy tym poświęcić Mu ostatnie pożegnanie.

Trochę trudno było mi tłumaczyć, bo ten spory kawałek tekstu jest wyjęty z pewnego kontekstu którego musiałem się domyślać, bo nie znalazłem źródła. Szkoda, że nie podałeś linku, ale jakoś sobie poradziłem.
Na forum francuskim przeczytałem, że Dawid zginął w wypadku drogowym. Dla uczczenia Jego pamięci grupa RKN nie weźmie udziału w 3 etapie wyścigu RDP, natomiast w komplecie wystartuje do 4 etapu który kończy się w rodzinnym mieście Dawida. Może należałby skrobnąć kilka słów od grupy VR zegluj.pl, ale nie czułem się upoważniony do takiego wystąpienia na francuskim forum. Może to zrobić z resztą ktoś mniej nowicjuszowaty ode mnie...

_________________
Zbig A. Gintowt


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 23 cze 2013, o 14:46 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lis 2010, o 21:36
Posty: 2768
Lokalizacja: Napływowy Góral Świętokrzyski
Podziękował : 88
Otrzymał podziękowań: 721
Uprawnienia żeglarskie: byle jaki jachtowy sternik morski
zbigandrew napisał(a):
Szkoda, że nie podałeś linku,
Ano nie przyszło mi to do głowy. A jest to informacja z linku do klasyfikacji ogólnej (rocznej) zawodników http://www.gtlog.net/svr/index.html.

_________________
Pozdrawiam
Sławek
-----------------
http://www.waligorski.art/liryka.php?litera=b&nazwa=22
"Najważniejsze, że ocean jest duży, a Ameryka dokładnie w poprzek - nie da się nie trafić."


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 27 cze 2013, o 11:34 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2009, o 07:49
Posty: 4953
Lokalizacja: 50°1'N 22°3'E
Podziękował : 191
Otrzymał podziękowań: 114
Uprawnienia żeglarskie: kiper patentowany
[*] :-(

_________________
Słаwek vel Wąski
"Mаrynаrz powinien być chlujny i mrаwy..."


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
[ Index Sitemap ]
Łódź motorowa | Frezowanie modeli 3D | Stocznia jachtowa | Nexo yachts | Łodzie wędkarskie Barti | Szkolenia żeglarskie i rejsy NATANGO
Olej do drewna | SAJ | Wypadki jachtów | Marek Tereszewski dookoła świata | Projektowanie graficzne


Wszystkie prawa zastrzeżone. Żaden fragment serwisu "forum.zegluj.net" ani jego archiwum
nie może być wykorzystany w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody właściciela forum.żegluj.net
Copyright © by forum.żegluj.net


Nasze forum wykorzystuje ciasteczka do przechowywania informacji o logowaniu. Ciasteczka umożliwiają automatyczne zalogowanie.
Jeżeli nie chcesz korzystać z cookies, wyłącz je w swojej przeglądarce.



POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL