Forum Żeglarskie

Zarejestruj | Zaloguj

Teraz jest 6 cze 2026, o 17:49




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 667 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 sie 2025, o 21:44 

Dołączył(a): 10 lip 2016, o 23:55
Posty: 253
Podziękował : 179
Otrzymał podziękowań: 62
Uprawnienia żeglarskie: jsm, miż
Janna napisał(a):
Polecam aplikację BirdNet do identyfikacji ptaków po głosie. Korzystam od lat i jest naprawdę niezła.


Też używam i też sobie chwalę.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 21 sie 2025, o 17:37 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2011, o 08:57
Posty: 12802
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował : 1806
Otrzymał podziękowań: 4317
Uprawnienia żeglarskie: nie podano
Bez smartfona będzie ciężko, ale przekażę dalej. :)

_________________
Strona jachtu: http://www.zpokladu.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 23 sie 2025, o 00:02 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2011, o 08:57
Posty: 12802
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował : 1806
Otrzymał podziękowań: 4317
Uprawnienia żeglarskie: nie podano
Krótkie pływanie po Zatoce, pogoda dopisała, a to w tym roku nie takie oczywiste.
https://zpokladu.pl/glowna/relacje/rel_2025_zatoka.html

_________________
Strona jachtu: http://www.zpokladu.pl



Za ten post autor waliant otrzymał podziękowanie od: Janna
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 20 paź 2025, o 21:36 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2011, o 08:57
Posty: 12802
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował : 1806
Otrzymał podziękowań: 4317
Uprawnienia żeglarskie: nie podano
Wczoraj zdjęliśmy maszt z jachtu i wywieźliśmy wszystkie żagle.
Na zdjęciu prawie wszystkie nasze żagle. Prawie, bo w piwnicy leży nasza stara duża genua, używana tylko w turystyce.


Załączniki:
PA191104_2.jpg
PA191104_2.jpg [ 536.25 KiB | Przeglądane 4173 razy ]

_________________
Strona jachtu: http://www.zpokladu.pl
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 21 paź 2025, o 13:47 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 paź 2010, o 14:59
Posty: 5614
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 3259
Otrzymał podziękowań: 3032
Uprawnienia żeglarskie: ciut ciut
waliant napisał(a):
Krótkie pływanie po Zatoce, pogoda dopisała, a to w tym roku nie takie oczywiste.
https://zpokladu.pl/glowna/relacje/rel_2025_zatoka.html

Kolor wody - sztos!
Ale zobaczyć najładniejszy jacht w Polsce, to dopiero magia! ;)

_________________
Pozdrawiam,
Smoczyca

"Evil starts when you begin to treat people as things." PTerry


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 21 paź 2025, o 14:24 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2011, o 08:57
Posty: 12802
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował : 1806
Otrzymał podziękowań: 4317
Uprawnienia żeglarskie: nie podano
Też tak uważam, że to magia. Ale fakt faktem. Ładny projekt z dawnych czasów nie zeszpecony przez fartuchy, szprycbudy, bimini, bramki, radary i tak dalej. W życiu zawsze jest coś za coś. ;)

_________________
Strona jachtu: http://www.zpokladu.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 21 paź 2025, o 14:51 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2011, o 08:57
Posty: 12802
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował : 1806
Otrzymał podziękowań: 4317
Uprawnienia żeglarskie: nie podano
Taki księżyc jak na tym zdjęciu to też sztos, i to we wrześniu.
https://zpokladu.pl/glowna/relacje/zd20 ... 1052_2.jpg

_________________
Strona jachtu: http://www.zpokladu.pl



Za ten post autor waliant otrzymał podziękowania - 3: Janna, MarekSCO, tomasz piasecki
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 22 paź 2025, o 20:20 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sie 2014, o 21:16
Posty: 8327
Podziękował : 6329
Otrzymał podziękowań: 2513
Uprawnienia żeglarskie: nie podano
W ogóle Twój sposób pisania relacji i ilustrowania to sztos.
Nie, żebym był jakimś krytykiem literackim, czy coś w ten deseń...
Po prostu bardzo lubię Twoje relacje i sposób postrzegania. W ogóle takie głupie wrażenie, jakbyś pisał dla mnie ;) Coś jakbyśmy się znali setki lat i czytam list od Ciebie :D

PS: Tylko nie mów mi, że "przykadziłem", bo się chyba obrażę, czy jakoś tak ;)
Piszę co mi ślina na język po prostu :D



Za ten post autor MarekSCO otrzymał podziękowanie od: waliant
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 22 paź 2025, o 20:58 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2011, o 08:57
Posty: 12802
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował : 1806
Otrzymał podziękowań: 4317
Uprawnienia żeglarskie: nie podano
Dziękuję! Fajnie, że komuś się podoba.
Jak napisałem w podsumowaniu sezonu, w tym roku więcej było pisania niż żeglowania.
Tak bywa, ale za to pisać można. ;)
https://zpokladu.pl/glowna/relacje/rel_ ... wanie.html

_________________
Strona jachtu: http://www.zpokladu.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 22 paź 2025, o 21:41 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 paź 2010, o 14:59
Posty: 5614
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 3259
Otrzymał podziękowań: 3032
Uprawnienia żeglarskie: ciut ciut
Ej, mnie też się podoba. :)

_________________
Pozdrawiam,
Smoczyca

"Evil starts when you begin to treat people as things." PTerry



Za ten post autor Janna otrzymał podziękowanie od: waliant
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 23 paź 2025, o 13:54 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2010, o 11:32
Posty: 14472
Lokalizacja: Miasto 178 Mm na południe od Bornholmu
Podziękował : 1977
Otrzymał podziękowań: 2067
Uprawnienia żeglarskie: Kurde, no, brzydzę się sobą ale mam.
A komu się nie podoba - temu w RYA. :D

_________________
Konsul 37 "Don Kichot"
POL 0001WR
MMSI 261037650
https://jachtdonkichot.pl/


A po nocy nadchodzi dzień... I niech już tak zostanie.



Za ten post autor Kurczak otrzymał podziękowanie od: Janna
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 24 paź 2025, o 18:46 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2011, o 08:57
Posty: 12802
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował : 1806
Otrzymał podziękowań: 4317
Uprawnienia żeglarskie: nie podano
Dzisiaj jacht trafił na brzeg. Podnoszenie własnym pasem jest świetne. Łoże bardzo wygodne do stawiania jachtu, pobiliśmy rekord klubowy - nasze slipowanie trwało kilka minut (do odpięcia haków dźwigu).


Załączniki:
PA241107_2.jpg
PA241107_2.jpg [ 143.62 KiB | Przeglądane 3970 razy ]

_________________
Strona jachtu: http://www.zpokladu.pl

Za ten post autor waliant otrzymał podziękowanie od: Janna
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 8 lis 2025, o 21:03 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2011, o 08:57
Posty: 12802
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował : 1806
Otrzymał podziękowań: 4317
Uprawnienia żeglarskie: nie podano
Pierwszy tekst na stronie pojawił się w listopadzie roku 2016. Łatwo policzyć, że zbliża się dziewiąta rocznica istnienia strony. Sporo czasu.
Wcale nie z tej okazji nastąpiły pewne zmiany.
Przyczynki są dwa. Testuję i poprawiam działanie strony SOR od kilku miesięcy na smartfonie (to niestety powinno działać także na smartfonie - w sumie działało, ale teraz wygodniej).
Przy okazji zerkałem także na nasze oba fora i wyszło, że sailforum da się czytać na smartfonie w miarę bezboleśnie, ale forum.zegluj.net już nie bardzo. Znaczy można ale jest to upierdliwe. Oczywiście mówię o czytaniu przez przeglądarkę.
Zerknięcie na stronę jachtu nie było budujące. Czasy są jakie są, a jak będzie wygodniej się czytało na smartfonie, to więcej osób (mam nadzieję) przeczyta z nudów jakiś artykuł...
Więc strona jachtu stała się responsywna.
Na razie tylko w głównym zakresie, przenoszenie artykułów jednak trochę potrwa.
Przeniosłem do nowej wersji artykuł o pąklach (który ma od zawsze i ciągle najwięcej wejść).
Także kilka relacji ma już nowy wygląd - dwie najnowsze i osiem najstarszych, z naszym ulubionym artykułem o pływaniu z kormoranem.

Hmm, czy to oznacza, że ten najstarszy artykuł jest najlepszy i lepszych nie będzie? Oby nie!

_________________
Strona jachtu: http://www.zpokladu.pl



Za ten post autor waliant otrzymał podziękowania - 3: Janna, Kurczak, tomasz piasecki
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 12 lis 2025, o 18:32 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 paź 2010, o 14:59
Posty: 5614
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 3259
Otrzymał podziękowań: 3032
Uprawnienia żeglarskie: ciut ciut
Od lat czytam i forum, i Twoją stronę na smartfonie. Upierdliwym znajduję jedynie co bardziej skomplikowane czynności moderatorskie, ale nie zwykłe czytanie.

_________________
Pozdrawiam,
Smoczyca

"Evil starts when you begin to treat people as things." PTerry


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 12 lis 2025, o 19:33 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2011, o 08:57
Posty: 12802
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował : 1806
Otrzymał podziękowań: 4317
Uprawnienia żeglarskie: nie podano
Janna napisał(a):
ale nie zwykłe czytanie.

Hmm, no ja mam teraz porównanie na swojej stronie. Artykuły responsywne czyta się wygodniej, ale może nie znam jakiejś sztuczki?

_________________
Strona jachtu: http://www.zpokladu.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 17 lis 2025, o 20:21 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2011, o 08:57
Posty: 12802
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował : 1806
Otrzymał podziękowań: 4317
Uprawnienia żeglarskie: nie podano
Tak czy owak - wszystkie elementy strony są już po nowemu, czyli wygodniej się je czyta na telefonie i ogólnie na małych ekranach.
Tak nawiasem mówiąc, to zatoczyliśmy jako ludzie ogromne koło.
Pamiętam początki komputerów w domach. Ekrany wielkości wtedy wydawało się małej; VGA, Hercules, SVGA i potem większe. Zdjęcia na stronach wstawiałem 20 lat temu w rozmiarze 500 pikseli. Potem 800, potem coraz więcej. Teraz 1400.
Nagle pojawiły się smartfony i ludzie znów zaczęli oglądać wszystko wielkości znaczka pocztowego. No może nie znaczka, ale małego zdjęcia z dawnych lat.
To jest postęp? Bardziej masochizm.

_________________
Strona jachtu: http://www.zpokladu.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 28 lis 2025, o 14:55 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2011, o 08:57
Posty: 12802
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował : 1806
Otrzymał podziękowań: 4317
Uprawnienia żeglarskie: nie podano
No cóż, jesień jest, czas prac na jachcie. Pod tym wpływem, oraz pod wpływem dyskusji, napisałem dość krótki artykuł o wygodzie na jachcie. Szeroko rozumianej.
https://zpokladu.pl/glowna/edu_re/wygoda.php

_________________
Strona jachtu: http://www.zpokladu.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 2 gru 2025, o 17:16 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2011, o 08:57
Posty: 12802
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował : 1806
Otrzymał podziękowań: 4317
Uprawnienia żeglarskie: nie podano
Z zupełnie innej strony. Mamy grudzień i przyszedł czas na przejrzenie nowych przepisów OSR.
Coraz bardziej niechętnie.
https://zpokladu.pl/glowna/edu_re/regaty_osr.php

_________________
Strona jachtu: http://www.zpokladu.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 16 gru 2025, o 20:41 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2011, o 08:57
Posty: 12802
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował : 1806
Otrzymał podziękowań: 4317
Uprawnienia żeglarskie: nie podano
Będąc w lipcu w Gdyni w czasie regat samotników miałem okazję zrobić zdjęcia pokładu uzbrojonego do pływania. W sumie rzadko jest taka okazja, bo albo się o tym nie myśli, albo pokład jest czysty. W Gdyni, gdy się stoi przy kei, warunki do zdjęć są dobre.
https://zpokladu.pl/glowna/o_jachcie/ga ... achtu5.php
Oczywiście wszystkie liny powinny być lepiej sklarowane a żagiel w worku, ale regaty samotników mają swoje prawa.

_________________
Strona jachtu: http://www.zpokladu.pl



Za ten post autor waliant otrzymał podziękowanie od: tomasz piasecki
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 2 sty 2026, o 23:19 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2011, o 08:57
Posty: 12802
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował : 1806
Otrzymał podziękowań: 4317
Uprawnienia żeglarskie: nie podano
Mamy już nowy rok i nowe przepisy OSR weszły w życie. Odrobinę zmodyfikowany artykuł o tych przepisach jest na stronie jachtu:
https://zpokladu.pl/glowna/edu_re/regaty_osr.php

_________________
Strona jachtu: http://www.zpokladu.pl



Za ten post autor waliant otrzymał podziękowanie od: M@rek
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 21 mar 2026, o 20:41 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2011, o 08:57
Posty: 12802
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował : 1806
Otrzymał podziękowań: 4317
Uprawnienia żeglarskie: nie podano
Na jachcie niemal nic się nie dzieje. Co nie znaczy, że nie można trochę zrobić w domu. Z okazji ładowania wszystkiego przyszedł mi do głowy pomysł na artykuł, tym razem dość krótki.
Ale może komuś się przyda.
https://zpokladu.pl/glowna/remonty/elektryka_drobna.php

_________________
Strona jachtu: http://www.zpokladu.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 26 kwi 2026, o 21:09 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2011, o 08:57
Posty: 12802
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował : 1806
Otrzymał podziękowań: 4317
Uprawnienia żeglarskie: nie podano
Jacht na wodzie, więc można podsumować prace zimowe. Było ich w tym roku bardzo mało (co chyba nie dziwi).
https://zpokladu.pl/glowna/relacje/rel_ ... ygotow.php

_________________
Strona jachtu: http://www.zpokladu.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 5 maja 2026, o 21:36 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2011, o 08:57
Posty: 12802
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował : 1806
Otrzymał podziękowań: 4317
Uprawnienia żeglarskie: nie podano
Relacja zdjęciowa z ostatniego wodowania, pokazująca dokładniej jak działa pas centralny przy podnoszeniu jachtu.
https://zpokladu.pl/glowna/relacje/rel_ ... ie_pas.php

_________________
Strona jachtu: http://www.zpokladu.pl



Za ten post autor waliant otrzymał podziękowanie od: Janna
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 5 maja 2026, o 22:08 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 paź 2010, o 14:59
Posty: 5614
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 3259
Otrzymał podziękowań: 3032
Uprawnienia żeglarskie: ciut ciut
Te zdjęcia są absolutnie odjechane i nierealistyczne, a Czarodziejka wygląda coś jak giga bańka na choinkę w kształcie łódki

_________________
Pozdrawiam,
Smoczyca

"Evil starts when you begin to treat people as things." PTerry


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 5 maja 2026, o 22:27 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2011, o 08:57
Posty: 12802
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował : 1806
Otrzymał podziękowań: 4317
Uprawnienia żeglarskie: nie podano
Ciekawe skojarzenie, dość... odjechane... ;)
Ale rozumiem, że to komplement. :)

_________________
Strona jachtu: http://www.zpokladu.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 6 maja 2026, o 18:12 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 paź 2010, o 14:59
Posty: 5614
Lokalizacja: Kraków
Podziękował : 3259
Otrzymał podziękowań: 3032
Uprawnienia żeglarskie: ciut ciut
Oczywiscie, że komplement. A w ogóle, to z pewnym odrealnienim każdej czarodziejce do twarzy :)

_________________
Pozdrawiam,
Smoczyca

"Evil starts when you begin to treat people as things." PTerry



Za ten post autor Janna otrzymał podziękowanie od: waliant
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 11 maja 2026, o 08:33 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2011, o 08:57
Posty: 12802
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował : 1806
Otrzymał podziękowań: 4317
Uprawnienia żeglarskie: nie podano
Cały weekend majowy zleciał na pracy na jachcie. Głównie oczywiście chodziło o maszt, czyli jego postawienie i ustawienie i dalsze porządki. Jacht dalej nie był gotowy, więc poniedziałek i wtorek, już po pracy także spędziłem na jachcie kończąc przygotowania do pływania
Sprzątanie i montowanie reszty osprzętu. Czyli koło, lampka, dryfkotwa do koła i tak dalej i dalej i dalej... Liny na pokładzie typu obciągacze, hals genakera (tego nie zdejmujmy na czas postoju, nie chce mi się). Poprawki ograniczników przesuwania rolek na relingu, icek na wancie (był naderwany) i tak dalej. Założenie grota i przywiezienie materacy i żagli.
W efekcie jeszcze w piątek, także po pracy, robiliśmy ostatnie porządki i wywoziliśmy rzeczy typu myjka ciśnieniowa, odkurzacz, wiertarka, szpachlówka i tak dalej i tym podobnie.

Co oznacza, że w regatach SFC wystartowaliśmy z marszu. Co na pewno było widać w sobotę.
Wiatr był słaby, do tego stopnia że jeden wyścig został przerwany. I czekaliśmy na kolejny start.
Złośliwcy potem pytali, czemu jak zwykle w takiej sytuacji nie kąpałem się koło jachtu.
Mówiłem, że nie było czasu (faktycznie mało), nie miałem w czym (kąpielówki jeszcze w domu), ale coś na rzeczy było w tym, że woda miała temperaturę 11-12 stopni. ;)
Poza tym, mimo słońca, było zimno. Tak zimno-zimno. Ludzie w czapkach, kurtkach, bandanach.
W niedzielę wiatr był trochę silniejszy (7-9 węzłów) i dwa wyścigi krótkie bez problemu udało się rozegrać.
Czyli łącznie 4 wyścigi krótkie się odbyły. Długi wyścig w sobotę przepadł, ale trudno się mówi.
Mimo słabego wiatru byliśmy zmęczeni, bo jednak dwie osoby bez kondycji to ciut mało.
Ale ogólnie zadowoleni, choć wynik bez rewelacji, że tak to ładnie ujmę...
W każdym razie rozruch mamy za sobą.

W tę sobotę planowane są regaty w AKM-ie, co oznacza jeden wyścig na trasie otwartej, ale niezbyt długiej. Może ktoś z okolicy się skusi? Nie ma wpisowego!

_________________
Strona jachtu: http://www.zpokladu.pl



Za ten post autor waliant otrzymał podziękowanie od: Janna
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 14 maja 2026, o 21:04 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2011, o 08:57
Posty: 12802
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował : 1806
Otrzymał podziękowań: 4317
Uprawnienia żeglarskie: nie podano
Na FB organizatora pokazało się trochę zdjęć z ostatnich regat. FB jest masakryczne do oglądania zdjęć (bez konta zwłaszcza) i nie rozumiem tego. Ale takie życie, gdy chce się coś znaleźć.


Załączniki:
697793070_942387312129385_1651675251075787303_n_2.jpg
697793070_942387312129385_1651675251075787303_n_2.jpg [ 175.78 KiB | Przeglądane 374 razy ]

_________________
Strona jachtu: http://www.zpokladu.pl
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 15 maja 2026, o 09:40 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lut 2010, o 00:53
Posty: 18170
Lokalizacja: Dziekanów Polski, dawniej Warszawa
Podziękował : 4683
Otrzymał podziękowań: 4441
Uprawnienia żeglarskie: mam, ale nie wiem po kiego...
Ale jak się ma konto, to jest spoko.

Tyle, że szanujące się organizacje wrzucają zdjęcia do albumów na swoje konta Google Photos (Google Zdjęcia, jeśli po polsku) i wtedy, po odpowiednim kliknięciu udostępniania, może zobaczyć je każdy, kto ma i kto nie ma tam swojego konta.

_________________
Robert Hoffman
***
https://stareaparatyimojefotografowanie.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 15 maja 2026, o 09:49 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2011, o 08:57
Posty: 12802
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował : 1806
Otrzymał podziękowań: 4317
Uprawnienia żeglarskie: nie podano
robhosailor napisał(a):
Ale jak się ma konto, to jest spoko.

No też nie bardzo, np przyciski przewijania zdjęć lewo/prawo pojawiają się i znikają (przy chwili bezruchu), co jest naprawdę wkurzające.
Poza tym, spróbuj wrócić do zdjęć sprzed miesiąca albo roku.

_________________
Strona jachtu: http://www.zpokladu.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 667 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 55 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
[ Index Sitemap ]
Łódź motorowa | Frezowanie modeli 3D | Stocznia jachtowa | Nexo yachts | Łodzie wędkarskie Barti | Szkolenia żeglarskie i rejsy NATANGO
Olej do drewna | SAJ | Wypadki jachtów | Marek Tereszewski dookoła świata | Projektowanie graficzne


Wszystkie prawa zastrzeżone. Żaden fragment serwisu "forum.zegluj.net" ani jego archiwum
nie może być wykorzystany w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody właściciela forum.żegluj.net
Copyright © by forum.żegluj.net


Nasze forum wykorzystuje ciasteczka do przechowywania informacji o logowaniu. Ciasteczka umożliwiają automatyczne zalogowanie.
Jeżeli nie chcesz korzystać z cookies, wyłącz je w swojej przeglądarce.



POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL