Forum Żeglarskie

Zarejestruj | Zaloguj

Teraz jest 6 cze 2026, o 17:18




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 667 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 maja 2026, o 13:35 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lut 2010, o 00:53
Posty: 18170
Lokalizacja: Dziekanów Polski, dawniej Warszawa
Podziękował : 4683
Otrzymał podziękowań: 4441
Uprawnienia żeglarskie: mam, ale nie wiem po kiego...
No i o tym pisałem. Skoro organizacji nie stać na własną galerię we własnej domenie, to Google Photos. Albo chrzan z fejsbukiem.

_________________
Robert Hoffman
***
https://stareaparatyimojefotografowanie.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 16 maja 2026, o 19:21 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2011, o 08:57
Posty: 12802
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował : 1806
Otrzymał podziękowań: 4317
Uprawnienia żeglarskie: nie podano
robhosailor napisał(a):
Albo chrzan z fejsbukiem.

No właśnie to miałem na myśli. Ludzie/organizacje wrzucają co tylko się da na FB, a to jest jedna wielka porażka.

_________________
Strona jachtu: http://www.zpokladu.pl



Za ten post autor waliant otrzymał podziękowanie od: cors
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 24 maja 2026, o 22:34 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2011, o 08:57
Posty: 12802
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował : 1806
Otrzymał podziękowań: 4317
Uprawnienia żeglarskie: nie podano
Spontanicznie wystartowaliśmy w nowych u nas regatach.
Relacja z weekendu, krótka jak na mnie:
https://zpokladu.pl/glowna/relacje/rel_ ... arodow.php

_________________
Strona jachtu: http://www.zpokladu.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 31 maja 2026, o 20:02 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2011, o 08:57
Posty: 12802
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował : 1806
Otrzymał podziękowań: 4317
Uprawnienia żeglarskie: nie podano
Relacja z ostatnich regat nie wzbudziła emocji, to teraz relacja z prac (w trakcie sezonu to rzadkość) z tego weekendu.
https://zpokladu.pl/glowna/relacje/rel_ ... tow_cd.php

_________________
Strona jachtu: http://www.zpokladu.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 1 cze 2026, o 15:19 

Dołączył(a): 17 lis 2014, o 20:08
Posty: 1452
Podziękował : 552
Otrzymał podziękowań: 656
Uprawnienia żeglarskie: nie podano
waliant napisał(a):
w nowych u nas regatach


..w grupie Yardstick? A cóż to takiego z twór? Kolejny WWZG, WWMW, WWKN, NHC....
Kto mierzył i kto "wypluł" wynik, czy wziął z "kapelusza?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 1 cze 2026, o 18:11 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lut 2010, o 00:53
Posty: 18170
Lokalizacja: Dziekanów Polski, dawniej Warszawa
Podziękował : 4683
Otrzymał podziękowań: 4441
Uprawnienia żeglarskie: mam, ale nie wiem po kiego...
Portsmouth Yardstick | Racing https://share.google/LbkxjN4f65Hv7rJ19

_________________
Robert Hoffman
***
https://stareaparatyimojefotografowanie.blogspot.com/


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 1 cze 2026, o 22:27 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2011, o 08:57
Posty: 12802
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował : 1806
Otrzymał podziękowań: 4317
Uprawnienia żeglarskie: nie podano
cors napisał(a):
..w grupie Yardstick? A cóż to takiego z twór?

Przecież była ta grupa w ŻPT (ku niezadowoleniu „openowców”). Rozmawialiśmy o tym kilka razy.

_________________
Strona jachtu: http://www.zpokladu.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 667 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 53 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
[ Index Sitemap ]
Łódź motorowa | Frezowanie modeli 3D | Stocznia jachtowa | Nexo yachts | Łodzie wędkarskie Barti | Szkolenia żeglarskie i rejsy NATANGO
Olej do drewna | SAJ | Wypadki jachtów | Marek Tereszewski dookoła świata | Projektowanie graficzne


Wszystkie prawa zastrzeżone. Żaden fragment serwisu "forum.zegluj.net" ani jego archiwum
nie może być wykorzystany w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody właściciela forum.żegluj.net
Copyright © by forum.żegluj.net


Nasze forum wykorzystuje ciasteczka do przechowywania informacji o logowaniu. Ciasteczka umożliwiają automatyczne zalogowanie.
Jeżeli nie chcesz korzystać z cookies, wyłącz je w swojej przeglądarce.



POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL