Forum Żeglarskie

Zarejestruj | Zaloguj

Teraz jest 4 cze 2024, o 03:15




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 wrz 2013, o 10:00 

Dołączył(a): 31 sie 2010, o 17:20
Posty: 713
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 55
Otrzymał podziękowań: 72
Uprawnienia żeglarskie: jakiś sternik
Pisałem już o powodach mojego rozstania z panem Jatkowskim.

Poszło o moje pytanie, dlaczego userzy reklamujący jego portal banderkami z jego prywatnym, komercyjnym logo mają za nie płacić?
Sugerowałem, że powinien je rozdawać darmo.
Dyskusji, niestety nie było.

Bywający tu, tamtejszy moderator natychmiast post usunął, a posty/pytania o powody usunięcia konsekwentnie szły w kosmos, owocując zbanowaniem.

Ze strony właściciela padła propozycja przywrócenia praw, miałem też do odbioru darmo
banderkę w Giżycku.
Zrezygnowałem. Straciłem zainteresowanie. Moderatora (stamtąd) tu ignoruję.

Cieszy mnie jedno.
Pan Jatkowski (w tej chwili) kasę za banderki oddaje na szczytny cel.

Warto było. :rotfl:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 6 wrz 2013, o 10:19 

Dołączył(a): 3 lut 2011, o 13:25
Posty: 2240
Podziękował : 354
Otrzymał podziękowań: 680
Uprawnienia żeglarskie: mam
szpiszpak napisał(a):
mam płakać czy się cieszyć bo nie rozumie czy walisz mnie w d czy zaspakajasz moje perwersje?

Twoje perwersje i preferencje seksualne mnie zupełnie nie interesują, na mnie nie licz :D
Ale nie martw się, może Monika Ci pomoże :D

_________________
noone



Za ten post autor noone otrzymał podziękowanie od: Szpiszpak
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 6 wrz 2013, o 10:28 

Dołączył(a): 20 wrz 2010, o 21:18
Posty: 1687
Podziękował : 313
Otrzymał podziękowań: 248
Uprawnienia żeglarskie: gorszego sortu
Przywołany do tablicy muszę sprostować.

Marian.Kowalski napisał(a):
Pisałem już o powodach mojego rozstania z panem Jatkowskim.

Poszło o moje pytanie, dlaczego userzy reklamujący jego portal banderkami z jego prywatnym, komercyjnym logo mają za nie płacić?
Sugerowałem, że powinien je rozdawać darmo.
Dyskusji, niestety nie było.

Bywający tu, tamtejszy moderator natychmiast post usunął, a posty/pytania o powody usunięcia konsekwentnie szły w kosmos, owocując zbanowaniem.

Ze strony właściciela padła propozycja przywrócenia praw, miałem też do odbioru darmo
banderkę w Giżycku.
Zrezygnowałem. Straciłem zainteresowanie. Moderatora (stamtąd) tu ignoruję.

Cieszy mnie jedno.
Pan Jatkowski (w tej chwili) kasę za banderki oddaje na szczytny cel.

Warto było. :rotfl:

Chyba jednak mijasz się z prawdą.

Z tego co pamiętam banderki były inicjatywą użytkowników i pierwsza ich partia Może dwie (nie pamiętam) była zamówiona przez samych użytkowników. Stąd była składka i rozeszły się jak ciepłe bułeczki. Widać nie każdy miał roszczenia wobec portalu jak Ty, a chciał mieć banderkę forumową, bo zwyczajnie lubią tamto forum.

Właściciel portalu i forum po pierwszej partii przejął projekt banderki i rozdawał ją za cegiełkę do fundacji na rejs dla dzieciaków chorych na nowotwory i dzieciaków z domów dziecka. Zresztą w tym roku odbyła się już 3 edycja tego rejsu wspierana przez tamto forum wspólnie z sailforum.

Widzisz Marianie mimo, że może i trafiłeś w partię płatną jedną z pierwszych, to nie była ona w gestii właściciela portalu.

Ale zawsze można przecież zamieszać i podgrzać atmosferkę głosząc tylko pół prawdy i udać, że w dobrej intencji. To zdaje się w Twoim stylu.

_________________
każdy ma jak lubi, a jak nie ma jak lubi to lubi jak ma...
Najgorszego sortu Robert Karney (aka) pough


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 6 wrz 2013, o 11:53 

Dołączył(a): 5 paź 2010, o 15:15
Posty: 65
Podziękował : 9
Otrzymał podziękowań: 5
Uprawnienia żeglarskie: żeglarz jachtowy
Pol prawdy? O ile prawidlowo zrozumialem post Mariana, clue lezy w usuwaniu postow i w zmianach spowodowanych jego postami. Reszta to beletrystyczne bla, bla.
Czy pol prawdy oznacza, ze usuwano polowe postow!

Tak na marginesie, choc sam uczestnicze w tej dyskusji, to mam mieszane uczucia. Dlaczego dyskutujemy o jakis innym forum. Czy ono nas obchodzi? Tutaj i na sailforum.pl jest wystarczajaco fajnie :D

* ~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ *


_________________
Stopy wody i pomyślnych wiatrów
Paweł Polak



Za ten post autor palit.polit otrzymał podziękowanie od: Były user
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 6 wrz 2013, o 12:27 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2011, o 19:00
Posty: 5018
Podziękował : 4186
Otrzymał podziękowań: 1876
Uprawnienia żeglarskie: ...
@ Palit.polit

Podziękowałem bo też tego nie rozumiem i wręcz mnie to drażni. O czym dyskutujemy? Z czego tłumaczą się nasi admini? Już sam fakt, że dyskusja o cenzurze tam* na naszym forum a nie tam jest symptomatyczny. Tam tak dyskusja poszłaby się...


* Piszę "tam", bo pisanie o "nieprzyzwoitym forum" jest, przez niektórych, miast w kategoriach żartobliwego nawiązania do formułki wstawianej u nas przez automat traktowane jako śmiertelnie poważne stwierdzenie w którym należy się doszukiwać trzeciego dna i poważnej argumentacji :mrgreen: A wymieniać nazwy w indeksowanych, podpisanych moim Nazwiskiem postach, na poważnym forum nie mam ochoty.



Za ten post autor Były user otrzymał podziękowanie od: noone
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 6 wrz 2013, o 12:46 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 paź 2011, o 16:40
Posty: 4693
Podziękował : 222
Otrzymał podziękowań: 758
Uprawnienia żeglarskie: nie podano
No pewnie właśnie dlatego dyskutujemy tutaj, bo tam taka dyskusja jest niemożliwa :)

Ale uważam ją za pożyteczną. Tamtym już nic nie pomoże, ale z Tutejszych, ktoś, kto założy własne forum, być może uwzględni nasze opinie. A forów, na których warto bywać, nie ma zbyt wiele ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 6 wrz 2013, o 13:28 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 kwi 2006, o 11:31
Posty: 17330
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 2189
Otrzymał podziękowań: 3600
Uprawnienia żeglarskie: ***** ***
Yigael napisał(a):
Podziękowałem bo też tego nie rozumiem i wręcz mnie to drażni
A ja nie podziękowałem, bo nie zgadzam się ze stwierdzeniem:
palit.polit napisał(a):
Dlaczego dyskutujemy o jakimś innym forum. Czy ono nas obchodzi?

Uważam, że obchodzi ono nas o tyle, o ile ludzie bywający tamże, bywają też na naszym forumie.

Gdzieś wyżej Plitkin pisał (i wówczas mu podziękowałem :-) ) o tym, że forum tworzą ludzie. Ja bym rozszerzył to stwierdzenie - forum tworzą ludzie, którzy podzielili się na kilka, często przenikających się, grup.

Jedna grupa korzysta w forumowej wiedzy, a inna grupa jest na forum towarzysko i pierwszej grupie - mimochodem - wiedzę dostarcza. Mam nadzieję, że jasno piszę?
No co taki Zbieraj, Colonel, Jaromir, Jeanneau i wielu innych - przepraszam za pominięcie - traktowanych jako forumowe towarzystwo wzajemnej adoracji ;-) może uzyskać z bycia tutaj? Nie oszukujmy się, ich czasami zadawane pytania, to pochodna tego, że TUTAJ są - zapewne dałoby się wygooglać odpowiedź w Internecie, no ale... :-)

Ich - dawców wiedzy wszelakiej - uważam, trzeba dopieszczać, znosić ich fumy, zaspakajać zachcianki i - najważniejsze - stworzyć taką atmosferę, żeby chciało im się tutaj przebywać.
Żeby sobie byli, zachowywali się tak jak chcą (jeden jest taki, drugi siaki a kolejny, to lubi się dopieprzać) i żeby im głównie, było miło. Bo nawet, gdy sobie gaworzą o pierdołach, to są w każdej chwili gotowi przerwać pogaduszki i udzielić prawidłowej, merytorycznej, czasami ratującej komuś tyłek odpowiedzi.

I wracając do merituma - oprócz tego, że grupy się przenikają w ramach jednego forum, to następuje także przenikanie pomiędzy forumami i IMHO trzeba działać tak, żeby jak najwięcej tych, którzy mają swoją wiedzę i czas do zaoferowania oraz tych, którzy pomocy potrzebują było zadowolonych. Przynajmniej, żeby byli zadowoleni na naszym forumie :-)

_________________
Pozdrawiam,
Marek Grzywa



Za ten post autor Maar otrzymał podziękowania - 8: -O-, Były user, Colonel, Gienek, Jurmak, Marian Strzelecki, Sąsiad, tuptipl
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 9 wrz 2013, o 21:30 

Dołączył(a): 4 wrz 2013, o 22:51
Posty: 4
Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 2
Uprawnienia żeglarskie: morski sternik motorowodny/żeglarski
Witajcie po targach
Znów muszę kilka rzeczy sprostować, bo jak widzę wielokrotnie powtarzane kłamstwo zaczęło uchodzić za fakt. Szczególnie, jeżeli ktoś do tego kłamstwa jest wewnętrznie przekonany. Po raz kolejny pragnę zdementować informacje jakoby na forum mazury.(ocenzurowano).pl nie można było publikować linków. Posty z linkami są przenoszone do działów komercyjnych (względnie VIP), do których dostęp ma każdy stały użytkownik z wyjątkiem tzw. czytelników. W wyjątkowych przypadkach, aby uniknąć przenoszenia całego wątku usuwany jest link. Podkreślam - w wyjątkowych przypadkach.

Druga sprawa. Zdumiewające jak wielu ludzi interesuje się zawartością cudzych portfeli, lubi przeglądać cudze kieszenie w poszukiwaniu rzeczywistej lub wyimaginowanej zawartości. Otóż oświadczam wszystkim "poszukiwaczom", że:
1. Pomysł drukowania banderek forumowych, ani tym bardziej pobierania za nie opłat nie był mój.
2. Zapłaciłem za druk każdej banderki z własnej kieszeni i nie wziąłem z ich sprzedaży ani złotówki. Użytkownik, który był twórcą tej idei przekazał w moim imieniu wszystkie zebrane pieniądze na pierwszy, organizowany przez forumowiczów rejs charytatywny dla dzieciaków z domu dziecka. Jest o tym na forum. Osoby, które zgłosiły się do mnie osobiście - otrzymywały banderki bezpłatnie - właśnie w ramach reklamy forum (mimo, iż oficjalnie były płatne).
3. Począwszy od drugiej serii (którą już zamawiałem osobiście) banderki forum mazury.(ocenzurowano).pl nie są i już nigdy nie będą dostępne dla użytkowników bezpłatnie z dość oczywistego powodu. Niestety w naszym społeczeństwie nie brakuje osób sfrustrowanych, które potrafią złośliwie zamówić banderkę kosztującą (kogoś) kilkadziesiąt złotych, a następnie rzucić ją w kąt lub do śmietnika. Wyszedłem z założenia, że ktoś, kto zdecyduje się zapłacić za banderkę 30zł (taka jest obecnie minimalna stawka – niektórzy wpłacają i po stówie) zamówi ją tylko wtedy, gdy się z forum mazury.(ocenzurowano).pl identyfikuje. Banderka będzie dla niego czymś wiecej niż kolejnym darmowym gadżetem "wyrwanym" na targach... a jeżeli nawet nie, to przynajmniej dzieciaki będą miały z tego pożytek.

Marianowi.Kowalskiemu pragnę w tym miejscu podziękować. To właśnie dzięki jego bardzo nachalnym i niezbyt uprzejmym żądaniom rozdawania banderek każdemu (czytaj: przede wszystkim jemu) za darmo - wpadłem na pomysł, aby użytkownicy wpłacali pieniądze za banderki bezpośrednio na konto organizatora rejsu. Tym jednym posunięciem zamknąłem usta miłośnikom intryg (w tej kwestii). Mogłem tak zrobić od początku. Cóż, człowiek uczy się całe życie.

Trzecia sprawa. Niechcący uderzyłem w stół zbyt mocno i nożyce omal ze stołu nie spadły. Ktoś zapytał ile zarabiam na użytkownikach forum mazury.(ocenzurowano).pl i jakie korzyści mają użytkownicy forum z tego, że w nim uczestniczą?

Po pierwsze ani portal, ani tym bardziej forum nie stanowią źródła mojego utrzymania. Prowadzę dosyć dobrze prosperującą firmę specjalizującą się w sieciach teleinformatycznych i wbrew malkontentom nie muszę „zarabiać na użytkownikach” po kilka złotych od banderki czy też wstawiając na forum linki sponsorowane. Nie mam też zamiaru niczego udowadniać. „Wiedzących lepiej” i tak nie przekonam.

Po drugie nie jestem pewien czy ktokolwiek powinien oczekiwać wymiernych korzyści z tytułu dobrowolnego uczestnictwa w jakiejkolwiek internetowej społeczności… ale akurat użytkownicy forum mazury.(ocenzurowano).pl chyba nie powinni mieć powodów do narzekań.
1.Każdego roku stocznie jachtowe Northman i Dalpol, będące klientem portalu, oddają do ich dyspozycji bezpłatnie swoje jachty czarterowe, aby forumowicze mogli wziąć udział w firmowych regatach.
2. Okazjonalnie inni organizatorzy regat przeznaczają jeden lub więcej jachtów do dyspozycji forumowiczów (np. regaty Natangii)
3. Ostatnio największa polska stocznia jachtowa - Delphia Yachts konsultowała z użytkownikami mazurskiego forum podczas wystawnego bankietu w jednym z oleckich hoteli - projekt nowego jachtu wdrażanego właśnie do produkcji. Robocza nazwa Delphia 33 Mazury Concept.
4. Wcześniej użytkownicy forum mieli bardzo unikalną możliwość zwiedzania stoczni Delphia Yachts z przewodnikami - projektantami, technologami, kierownikami i samym dyrektorem produkcji. Poznania niektórych pilnie strzeżonych tajemnic firmy.
5. Ponadto użytkownicy otrzymują bezpłatne wejściówki na targi, otrzymują zniżki (lub są w ogóle zwolnieni z opłat) wpisowego do regat, nad którymi portal mazury-info.pl sprawuje patronat. Ostatnia tego typu impreza odbyła się w Mikołajkach – uczestnicy regat ponadto mogli wylosować prawo do bezpłatnego użytkowania nowego samochodu Volvo XC60 przez cały rok.
Mógłbym wymieniać dalej...

Powiem więcej. Użytkownicy innych forów żeglarskich, będący (z sobie tylko znanych powodów) jawnymi, zagorzałymi przeciwnikami mazurskiego forum czasem logują się na nim… tylko po to, aby bezpłatnie skorzystać z jednego lub więcej powyższych profitów. :-P

Odnośnie linków do mazurskiego forum tutaj. Dla chcącego Wasze zabezpieczenia nie stanowią żadnego problemu. Przykład: http://tinyurl.com/jak-sie-chce-to-mozna
Na to forum nie zaglądam przede wszystkim z braku czasu, więc niespecjalnie interesuje mnie to, co się tutaj dzieje. Nie mam też najmniejszego zamiaru ingerować w cudze zasady prowadzenia forum i tego samego oczekuję od Was.

Odnośnie oglądalności. Oglądalność mazurskiego forum jest prawdopodobnie porównywalna z Waszym czy też z Sailforum. Natomiast portal odwiedza w sezonie nawet do 20 tysięcy osób na dobę. Mój portal oglądalnością przewyższa więc wszystkie fora razem wzięte.
W tym miejscu kolejne dementi jakobym wstydził się statystyk swojego portalu.
http://tinyurl.com/nluxd4t

Zadziwiające jak dużo na temat mojego portalu mają osoby, które go nie odwiedzają.

I na koniec ostatnia kwestia. Forum mazury-info-pl nie_jest_forum_żeglarskim. To forum o Mazurach. Żeglarstwo jest tylko jednym z działów, bo i Mazury przede wszystkim z turystyką wodną są kojarzone.

Wszystkim czytelnikom tego wątku życzę mniej powodów do frustracji, więcej pogody ducha. Osobom skrupulatnie liczącym cudze pieniądze szczerze życzę dobrej posady. Na tyle dobrej, aby nie mogli się doliczyć własnych pieniędzy.

PS
Kto nie był na targach w Giżycku niech żałuje. Na targach organizowanych przez portal gościliśmy 92 wystawców, ponad 160 jednostek pływających, z których większość można było osobiście przetestować na wodzie. Mazurskie Targi Sportów Wodnych to w tej chwili największa tego typu impreza w Polsce. Wstęp był bezpłatny. W dodatku każdy, kto miał do sprzedania drobny osprzęt używany (silnik zaburtowy, przyciasny sztormiak, zardzewiałą kotwicę itp.) - mógł to sprzedawać u nas bezpłatnie.
Rozdaliśmy szereg nagród zarówno dla wystawców jak i dla zwiedzających targi. Dla zwiedzających portal ufundował nagrodę główną w postaci voucher'a o wartości 800zł na usługi w najlepszym giżyckim hotelu St.Bruno, mieszczącym się w średniowiecznym, odrestaurowanym zamku krzyżackim. Szczegóły na temat samych targów oraz lista nagrodzonych znajduje się na bardzo popularnym portalu :-P Już dziś zapraszam na kolejną edycję MTSW - 5-7 września 2014.

Użytkownicy naszego forum mieli w tym samym czasie regaty. Wystartowało 26 jachtów. Poniżej można zobaczyć regaty z lotu ptaka
http://tinyurl.com/nzllwhk

Pozdrawiam i do zobaczenia na szlaku.
Ocenzurowany



Za ten post autor mazury.info.pl otrzymał podziękowanie od: Szaman3
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 10 wrz 2013, o 00:30 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 paź 2011, o 16:40
Posty: 4693
Podziękował : 222
Otrzymał podziękowań: 758
Uprawnienia żeglarskie: nie podano
Strasznie dłuuuugi tekst. Przebrnąłem. I dalej nie wiem czemu wycinają linki. Za to widzę dumę właściciela z portalu i to się chwali. Niestety styl powyższego postu prowokuje mnie do zastanowienia, czy ktoś tu nie popada w manię wielkości :roll:
Cóż, nie mój cyrk, nie moje małpy. Powodzenia życzę.

PS.
:forum_o_mazurach: napisał(a):
Dla chcącego Wasze zabezpieczenia nie stanowią żadnego problemu.

Zabezpieczenia??? Czyli nie dotarło :( Ale polska język trudna jest, to może po łacinnemu:
Ab alio exspectes, alteri quod feceris



Za ten post autor Sąsiad otrzymał podziękowanie od: Były user
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 10 wrz 2013, o 07:09 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2009, o 08:43
Posty: 9782
Lokalizacja: ....zewsząd
Podziękował : 5574
Otrzymał podziękowań: 2184
Uprawnienia żeglarskie: prawo człowieka wolnego
Kliknąłem Maarkowi za zdanie:
Cytuj:
następuje także przenikanie pomiędzy forumami i IMHO trzeba działać tak, żeby jak najwięcej tych, którzy mają swoją wiedzę i czas do zaoferowania oraz tych, którzy pomocy potrzebują było zadowolonych.

I dlatego boli mnie ta cała dyskusja, że sam jestem na kilku forach i nie ma mojego, ani mojszego, są fora żeglarskie.

_________________
Jestem tylko szarym człowiekiem
www.armator-i-skipper.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 10 wrz 2013, o 08:07 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 kwi 2011, o 08:07
Posty: 580
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 93
Otrzymał podziękowań: 67
Uprawnienia żeglarskie: kj
Colonel napisał(a):
I dlatego boli mnie ta cała dyskusja, że sam jestem na kilku forach i nie ma mojego, ani mojszego, są fora żeglarskie.


:forum_o_mazurach: napisał(a):
I na koniec ostatnia kwestia. Forum mazury-info-pl nie_jest_forum_żeglarskim. To forum o Mazurach. Żeglarstwo jest tylko jednym z działów, bo i Mazury przede wszystkim z turystyką wodną są kojarzone.

_________________
Piotr "Kefas" Gryko


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 10 wrz 2013, o 10:20 

Dołączył(a): 31 sie 2010, o 17:20
Posty: 713
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 55
Otrzymał podziękowań: 72
Uprawnienia żeglarskie: jakiś sternik
Pamięć jest ulotna, ale u pana Jatkowskiego jest , jak zwykle coś więcej...

Trudno nazwać nachalnym jedną wzmiankę w jednym, natychmiast usuniętym wpisie.
Podkreślę, w JEDNYM wpisie w temacie banderek.

Przypomnę też, że banderkę miałem do odbioru (i tu jedna, jedyna prawda) gratis
w Giżycku, ale z odbioru zrezygnowałem.
A było to ok. 2 miesięcy wcześniej.

Manipulację widać jednoznacznie.
Albo dość wcześnie posunięta, ta ..., no...demencja. :rotfl: :-P



Za ten post autor Marian.Kowalski otrzymał podziękowanie od: Jaromir
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 16 wrz 2013, o 02:12 

Dołączył(a): 4 wrz 2013, o 22:51
Posty: 4
Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 2
Uprawnienia żeglarskie: morski sternik motorowodny/żeglarski
Całą dyskusję na temat mojej osoby w tym wątku można podsumować jednym cytatem.

"Wielkie umysły dyskutują o pomysłach, przeciętne umysły rozmawiają o wydarzeniach, a wąskie umysły dyskutują o innych ludziach." E. Roosevelt

Dementując kolejne "rewelacje" Mariana uprzejmie informuję, że na naszym forum ban otrzymuje się najczęściej po trzecim ostrzeżeniu. Tak też było w jego przypadku. Nota bene dwa pierwsze nie były "mojego autorstwa" (choć w pełni je popieram), dopiero trzecie - decydujące o ostatecznym wyrzuceniu użytkownika z forum - było moją zasługą.

Być może dlatego nasze forum, na którym nie ma miejsca dla ludzi małostkowych, jest uważane za opiniotwórcze w sprawach żeglarskich :-P

Korzystając z okazji chciałbym wszystkich forumowiczów zaprosić na nasze stoisko na targach BOATSHOW 2013 w Łodzi (15-17 listopada 2013).

Pozdrawiam i życzę Waszemu forum więcej "dyskusji o pomysłach" :-P
Ocenzurowany


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 16 wrz 2013, o 08:19 

Dołączył(a): 31 sie 2010, o 17:20
Posty: 713
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 55
Otrzymał podziękowań: 72
Uprawnienia żeglarskie: jakiś sternik
I kolejne kłamstwo.

To ja zrezygnowałem z przywrócenia możliwości pisania na twoim forum.
Powiedziałem, że dziękuję, ale nie.
Wszak złożyłeś takową propozycję, pod warunkiem nieatakowania moderatorów.
Prawda?

Trzy ostrzeżenia?
Chyba dwa, w odstępie kilku minut, przy czym o żadnym nie zostałem poinformowany.
Znikały tylko moje teksty.
A ostatni był mail, o którym na wstępie.

W sumie cieszę się, że nie odebrałem tej banderki.
Teraz bym się wstydził, iż kiedykolwiek miałem ją w ręku...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 16 wrz 2013, o 08:35 

Dołączył(a): 16 lis 2010, o 16:17
Posty: 10463
Podziękował : 1301
Otrzymał podziękowań: 4173
Uprawnienia żeglarskie: pływam sobie gdzie chcę
Żenujące.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 16 wrz 2013, o 09:25 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 paź 2011, o 19:00
Posty: 5018
Podziękował : 4186
Otrzymał podziękowań: 1876
Uprawnienia żeglarskie: ...
:forum_o_mazurach: napisał(a):
Całą dyskusję na temat mojej osoby w tym wątku można podsumować jednym cytatem.


"Uderz w stół a nożyce się odezwą"


Panie Jatkowski, czy ja Pana narażam na poranną lekturę tekstów mojego autorstwa dowodzących poważnych problemów z ego na pańskim forum, które jak rozumiem lubi Pan czytać? Czy ja Pana raczę wrzucanymi tam pyskówkami z moimi znajomymi/klientami? Czy mogę liczyć na odrobinę wzajemności? Wierzę na słowo, że pańskie forum najlepiej wyraża pańskie opinie. Ma Pan rację.



Za ten post autor Były user otrzymał podziękowania - 2: Marian.Kowalski, Sąsiad
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 16 wrz 2013, o 15:38 

Dołączył(a): 4 wrz 2013, o 22:51
Posty: 4
Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 2
Uprawnienia żeglarskie: morski sternik motorowodny/żeglarski
Yigael. Nie ja zapoczątkowałem tę dyskusję. Nie mam też ochoty jej kontynuować. Również ubolewam nad tym, że muszę dementować pojawiające się nieustannie w tym wątku kłamstwa odnośnie mojej osoby, czy forum które reprezentuję.

Niektóre osoby wypowiadające się w tym wątku realizują się wzniecając intrygi, obrzucając kogoś z błotem, czy zaglądając do cudzego portfela. Jeżeli się ich celnie wypunktuje - puszczają im nerwy. :-P

Marian. To nie była żadna propozycja tylko standardowy komunikat dla każdego zbanowanego użytkownika forum z grupy Mazurant. Wychodzę z założenia, że każdego mogą ponieść emocje. Jeżeli przeprosi i zadeklaruje, że nie będzie kontynuował sprzecznej z regulaminem działalności - ma prawo powrotu. Nie skorzystałeś - osobiście nie żałuję.

Yigael. Przyznaję rację. Kontynuacja tej dyskusji nie ma sensu. Przekazałem co chciałem - każdy sam dla siebie wyciągnie wnioski.

Pozdrawiam
Ocenzurowany.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 16 wrz 2013, o 16:39 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2009, o 08:43
Posty: 9782
Lokalizacja: ....zewsząd
Podziękował : 5574
Otrzymał podziękowań: 2184
Uprawnienia żeglarskie: prawo człowieka wolnego
A ja kolejny raz pytam Szanowną Dyrekcję po co nam to?

_________________
Jestem tylko szarym człowiekiem
www.armator-i-skipper.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 16 wrz 2013, o 17:11 

Dołączył(a): 31 sie 2010, o 17:20
Posty: 713
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 55
Otrzymał podziękowań: 72
Uprawnienia żeglarskie: jakiś sternik
:D :D :D

A w którym to miejscu pytanie: czy banderki mają być za darmo czy nie, nie jest zgodne z regulaminem? :rotfl:

Tu założyłeś nick (swój), jako działający link.
Podobny, odnoszący się do czegokolwiek, ale nie opłacony, nie ma prawa działać,
jest usuwany z twojego forum.

Jak dla mnie EOT.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 16 wrz 2013, o 18:03 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sie 2009, o 01:45
Posty: 9992
Podziękował : 2979
Otrzymał podziękowań: 3355
Uprawnienia żeglarskie: różne....
:forum_o_mazurach: napisał(a):
każdy sam dla siebie wyciągnie wnioski.

Dokładnie tak...

_________________
Jaromir Rowiński aka pierdupierdu
Jeżeli masz ochotę komentować takie poglądy, których co prawda nigdy nie wyraziłem, ale które kompletnie bez sensu i z sobie tylko znanej przyczyny usiłujesz mi przypisać - droga wolna. Śmiesznych nigdy dość...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
[ Index Sitemap ]
Łódź motorowa | Frezowanie modeli 3D | Stocznia jachtowa | Nexo yachts | Łodzie wędkarskie Barti | Szkolenia żeglarskie i rejsy NATANGO
Olej do drewna | SAJ | Wypadki jachtów | Marek Tereszewski dookoła świata | Projektowanie graficzne


Wszystkie prawa zastrzeżone. Żaden fragment serwisu "forum.zegluj.net" ani jego archiwum
nie może być wykorzystany w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody właściciela forum.żegluj.net
Copyright © by forum.żegluj.net


Nasze forum wykorzystuje ciasteczka do przechowywania informacji o logowaniu. Ciasteczka umożliwiają automatyczne zalogowanie.
Jeżeli nie chcesz korzystać z cookies, wyłącz je w swojej przeglądarce.



POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL