Forum Żeglarskie

Zarejestruj | Zaloguj

Teraz jest 29 mar 2024, o 11:02




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 mar 2018, o 16:55 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sie 2014, o 21:16
Posty: 7486
Podziękował : 5893
Otrzymał podziękowań: 2266
Uprawnienia żeglarskie: nie podano
A Boże uchowaj :) Normalny ogon mam na myśli - przenośniowaty.
( Jak w pewnym opowiadaniu Lema )
Tylko rzeczywiście zacząłem ukradkiem na ogoniaste awatary zerkać i ze wstydem przyznaję...
Albo nie. Nie przyznaję ;) Za duże ryzyko ;) A i wstydzę się tych myśli o kąsaniu ogona też tak jakoś średnio ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 23 mar 2018, o 18:30 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2009, o 08:43
Posty: 9782
Lokalizacja: ....zewsząd
Podziękował : 5574
Otrzymał podziękowań: 2184
Uprawnienia żeglarskie: prawo człowieka wolnego
W tym przydługim wątku wyszło jedno: kto cierpi na kompleks niższości. Błąd Zbieraja, że tego nie przewidział.
Ehh... żal mi. Tak fajnie się spierało.

_________________
Jestem tylko szarym człowiekiem
www.armator-i-skipper.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 23 mar 2018, o 18:33 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 kwi 2006, o 11:31
Posty: 17288
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 2165
Otrzymał podziękowań: 3581
Uprawnienia żeglarskie: ***** ***
Colonel napisał(a):
Tak fajnie się spierało.
Się odezwał ten co się spierał, hmm :-(

_________________
Pozdrawiam,
Marek Grzywa


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 26 mar 2018, o 09:56 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 kwi 2013, o 22:06
Posty: 1574
Podziękował : 137
Otrzymał podziękowań: 303
Uprawnienia żeglarskie: ActiveCaptain & more
Maar napisał(a):
Colonel napisał(a):
Tak fajnie się spierało.
Się odezwał ten co się spierał, hmm :-(

On nie musiał, on już wcześniej się wykazał.
To jest kolega który jako jeden z niewielu podziękował za ten kontrowersyjny post, aprobując nie tylko sposób, ale i tematykę wypowiedzi.

plitkin napisał(a):
Przykladowo: ja bym się mocno zdenerwował gdybyś publicznie zadał ode mnie "zalatwienia" Twojej sprawy jeżeli bym sam dobrowolnie nie wziął w niej udziału. Modzi w tym przypadku niczym się nie różnią ode mnie. Wyluzuj. Tracisz zwolenników przez pieniactwo.


Wiktor, podziękowałem za głos w dyskusji jednak popełniasz kilka błędów także logicznych. Naprawdę nie chce ciągnąc tego w nieskończoność ale nie mogę pozostawić twoich uwag bez odpowiedzi.

Z chwilą gdy moderator decyduje się na publiczną polemikę oraz ocenia wyłącznie jedną stronę konfliktu, przestaje być bezstronnym arbitrem. Dlatego od prawie samego początku dyskusji nie było dwóch tylko trzy a nawet pięć stron konfliktu. Nie możemy mylić przyczyn ze skutkami, należy także pamiętać o sekwencji zdarzeń a do udowadniania własnych tez nie powinniśmy używać słów/stwierdzeń wyrwanych z kontekstu.

Czy czytałeś wstęp do regulaminu forum? Nie możesz oskarżać o pieniactwo osobę postępującą zgodnie z ogłoszonymi regułami gry?

Oczywiście, że zależy mi na opinii innych ale jak mawia mój dentysta, „wszystko ma swoją cenę, ból także”. Ja szabel nie liczyłem i nie był to także żaden planowany rokosz. Nie strzelam także żadnego focha ale wyraźnie ograniczę swoją aktywność. Jeżeli uważasz, że nie brałem pod uwagę także takiego rozwoju wydarzeń to chyba mnie obrażasz.

zbigandrew napisał(a):
Postów i polemik prowadzonych przez kol. SIRKA nigdy i nigdzie nie komentowałem


Podziękowałem za wyjaśnienia choć tak do końca to ich nie rozumiem.
„Złotą myśl” zamieściłeś bezpośrednio pod postem kol. Alterusa a ja o politycznych(?) potyczkach wiem niewiele. Zrobiłeś wykład o kol. Ins a później ostrzegasz(?) przed kol. MarekSCO który z kolei składa podziękowania prawie pod każdym twoim postem. Zmusiłeś mnie do przejrzenia całego wątku i doprawdy nie rozumiem twoich uwag tym bardziej w kierunku kapitanów ale to chyba temat na inną dyskusje.

_________________
Boat swapping, zapraszam viewtopic.php?f=3&t=23581

Pozdrawiam,
Krzysztof


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 26 mar 2018, o 12:05 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lis 2012, o 11:41
Posty: 1777
Lokalizacja: Uznam
Podziękował : 353
Otrzymał podziękowań: 374
Uprawnienia żeglarskie: są, ale bez znaczenia
SIRK napisał(a):
(...)
Podziękowałem za wyjaśnienia choć tak do końca to ich nie rozumiem.
„Złotą myśl” zamieściłeś bezpośrednio pod postem kol. Alterusa a ja o politycznych(?) potyczkach wiem niewiele. Zrobiłeś wykład o kol. Ins a później ostrzegasz(?) przed kol. MarekSCO który z kolei składa podziękowania prawie pod każdym twoim postem. Zmusiłeś mnie do przejrzenia całego wątku i doprawdy nie rozumiem twoich uwag tym bardziej w kierunku kapitanów ale to chyba temat na inną dyskusje.
Jako że kolejny raz cytowany, zabieram głos w tym wątku, ale bez przyjemności i nawet przeciwnie.
Kolejny raz oświadczam, że nie czyham na niczyje podziękowania. Nie rozumiesz, ale dziękujesz? Chyba to coś znaczy? Jeśli jednozdaniowa uwaga o kpt. Siedleckim jest "wykładem", to tak, zrobiłem wykład o ins-ie.
Cytuj:
MarekSCO który z kolei składa podziękowania prawie pod każdym twoim postem
Tu mała korekta, bo MarekSCO składa podziękowania pod prawie każdym postem, również Twoimi (zob. wyżej co o podziękowaniach napisałem), ponadto ogłosił się Twoim przyjacielem, co tylko napomykam bez jakichkolwiek podtekstów. Wolno Mu i nie musi się z tego tłumaczyć.

Reasumując to, co wyżej, teraz dużo lepiej odbieram pointę postu Zbieraja, który to post stał się powodem, że rozpocząłeś niezbyt chlubny wątek, który być może wygaśnie po wielkiej ilości stronic (jeśli będzie podsycany), albo zostanie dobrotliwie opatrzony kłódką.

Co do przeglądania wątku, to zmusiłeś się sam i to pobieżnie. Ja nigdy w życiu nie przypisałbym sobie takiej mocy sprawczej. Gdyby Twoja erudycja sięgała poziomem wrażliwości na punkcie własnego "ja", nie byłoby problemów z długaśnymi, nieprzyjaznymi wątkami i brakami w rozumieniu tekstów.

Zgłaszam koniec moich wypowiedzi w tym wątku, bez względu na uszczypliwość ew. komentarzy.

_________________
Zbig A. Gintowt


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 26 mar 2018, o 12:25 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sie 2014, o 21:16
Posty: 7486
Podziękował : 5893
Otrzymał podziękowań: 2266
Uprawnienia żeglarskie: nie podano
W kwestii formalnej :)
Panowie :)
Za to, że jest za co dziękować pod Waszymi postami to mnie już nie "obwiniajcie" ;)
Nie muszę się tłumaczyć, ale skoro mi wolno, to przynajmniej z dwu ostatnich podziękowań pod postami Kolegi zbigandrew.
Pierwsze - za "Caco ergo sum" - kiedy już stało się jasne, że adresatem jestem również ja.
Odczytuję oczywiście zgodnie z wolą autora, ale przy okazji zwróćcie uwagę, że jesteśmy bytami w sieci... Tutaj łatwo wykreować wirtualny ( nierzeczywisty) byt. Równie łatwo możemy być identyfikowani jak bot, klon realnego użytkownika, czy rzeczywisty biologiczny byt.
Pisząc "caco egro sum" Kolega jednoznacznie identyfikuje mnie z bytem biologicznym ( rzeczywistym ) - za to podziękowałem :)
Drugie- za "Forumowe dziwadełko". Czyli informację o tym, że nie treść a ilość wysłanych postów stanowi dla Niego miarę. Podziękowałem za tą informację.
Jeśli pisze post po to, żeby jego treść została zauważona. To chyba normalne, że informacja o propagacji jest dla mnie szczególnie ważna :)

Oczywiście pierwotne ( pejoratywne ) znaczenie również - zgodnie z wolą autora - zauważam.
Podziękowania tego nie negują - one nie za to po prostu :)

I proszę nie spodziewajcie się, że zacznę "dyskutować podziękowaniami" przez głosowanie.
Dziękuję za to, co w Waszych postach dla mnie ważne i cenne - tylko tyle :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 8 kwi 2018, o 00:16 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2007, o 12:00
Posty: 4740
Podziękował : 162
Otrzymał podziękowań: 320
Uprawnienia żeglarskie: -)
Masakra. Chromosom Y faktycznie zanika.



Za ten post autor Carlo otrzymał podziękowanie od: MarekSCO
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 8 kwi 2018, o 15:25 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sie 2014, o 21:16
Posty: 7486
Podziękował : 5893
Otrzymał podziękowań: 2266
Uprawnienia żeglarskie: nie podano
Carlo napisał(a):
Chromosom Y faktycznie zanika.

Celne porównanie moim zdaniem. Celne, ale...
Krótkie jak współczesny chromosom Y ;)
Tymczasem tylko dwa geny tego chromosomu wystarczą, żeby ludzkość przetrwała.
Poważnie - dwa wystarczą...
Dowiedziono tego na myszach.
A skoro już dowiedziono to i zastosowano sprawnie.
Jeśli będziemy siedzieć cicho - jak mysz pod miotłą. To forum przetrwa :-P
Dziecinada. Żadna tam masakra :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 8 kwi 2018, o 18:18 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2007, o 12:00
Posty: 4740
Podziękował : 162
Otrzymał podziękowań: 320
Uprawnienia żeglarskie: -)
MarekSCO napisał(a):
Carlo napisał(a):
Chromosom Y faktycznie zanika.

Celne porównanie moim zdaniem. Celne, ale...
Krótkie jak współczesny chromosom Y ;)
Tymczasem tylko dwa geny tego chromosomu wystarczą, żeby ludzkość przetrwała.
Poważnie - dwa wystarczą...
Dowiedziono tego na myszach.
A skoro już dowiedziono to i zastosowano sprawnie.
Jeśli będziemy siedzieć cicho - jak mysz pod miotłą. To forum przetrwa :-P
Dziecinada. Żadna tam masakra :lol:


... Chciałem bez używania słów niecenzuralnych i w sposób ogólnie przyjęty jako nieobraźliwy wyrazić co myślę o tych gorzkich żalach, ... A tu się czegoś nowego dowiedziałem ;) :)


Ostatnio edytowano 8 kwi 2018, o 18:39 przez Carlo, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 8 kwi 2018, o 18:29 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sie 2014, o 21:16
Posty: 7486
Podziękował : 5893
Otrzymał podziękowań: 2266
Uprawnienia żeglarskie: nie podano
Carlo napisał(a):
A tu się czegoś nowego dowiedziałem ;) :)


Sam też się dowiedziałem :-P
Poszukałem w internecie wieści na temat tego chromosomu Y.
Żeby Twoją wypowiedź jakoś zrozumieć ;)
I wlazłem na jakąś stronę, gdzie wszystko na myszach tłumaczyli ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 9 kwi 2018, o 08:11 

Dołączył(a): 8 lis 2015, o 10:53
Posty: 1938
Lokalizacja: W-wa
Podziękował : 52
Otrzymał podziękowań: 244
Uprawnienia żeglarskie: jkzw, IYT Master of Yachts Ocean 200 ton
Cytuj:
wszystko na myszach tłumaczyli
Zupełnie jak w "Misiu" :rotfl:.



Za ten post autor 666 otrzymał podziękowanie od: MarekSCO
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
[ Index Sitemap ]
Łódź motorowa | Frezowanie modeli 3D | Stocznia jachtowa | Nexo yachts | Łodzie wędkarskie Barti | Szkolenia żeglarskie i rejsy NATANGO
Olej do drewna | SAJ | Wypadki jachtów | Marek Tereszewski dookoła świata | Projektowanie graficzne


Wszystkie prawa zastrzeżone. Żaden fragment serwisu "forum.zegluj.net" ani jego archiwum
nie może być wykorzystany w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody właściciela forum.żegluj.net
Copyright © by forum.żegluj.net


Nasze forum wykorzystuje ciasteczka do przechowywania informacji o logowaniu. Ciasteczka umożliwiają automatyczne zalogowanie.
Jeżeli nie chcesz korzystać z cookies, wyłącz je w swojej przeglądarce.



POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL