Forum Żeglarskie

Zarejestruj | Zaloguj

Teraz jest 11 cze 2026, o 13:55




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 maja 2026, o 13:06 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 19:38
Posty: 148
Lokalizacja: Legolandia.
Podziękował : 55
Otrzymał podziękowań: 211
Uprawnienia żeglarskie: Karta rowerowa
Mały nius z LEGOlandu - budowa tunelu Fehmarnbelt łączącego Danię z Niemcami ruszyła.

Ostrzeżenie dla tych, co myślą o płynięciu przez Bełt Fehmarna: ruch w tym obszarze może być bardzo ograniczony do roku 2029 (planowany koniec budowy). Przepłynąć się da, ale obecnie radzę omijać ten teren od strony południowej (budowa ruszyła od strony duńskiej wyspy Lolland).

Większość statków i barek operujących w tym obszarze to jednostki o ograniczonej manewrowości, więc najlepiej trzymać się z dala.

Obrazek

Więcej o inwestycji:

https://femern.com



O pierwszym elemencie, który został zanurzony (artykuł):
https://www.dr.dk/nyheder/indland/danma ... -kilometer

Oraz (duński materiał wideo):

_________________
Pozdrawiam,

Piotr "Młody Zbieraj" Zbierajewski


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
[ Index Sitemap ]
Łódź motorowa | Frezowanie modeli 3D | Stocznia jachtowa | Nexo yachts | Łodzie wędkarskie Barti | Szkolenia żeglarskie i rejsy NATANGO
Olej do drewna | SAJ | Wypadki jachtów | Marek Tereszewski dookoła świata | Projektowanie graficzne


Wszystkie prawa zastrzeżone. Żaden fragment serwisu "forum.zegluj.net" ani jego archiwum
nie może być wykorzystany w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody właściciela forum.żegluj.net
Copyright © by forum.żegluj.net


Nasze forum wykorzystuje ciasteczka do przechowywania informacji o logowaniu. Ciasteczka umożliwiają automatyczne zalogowanie.
Jeżeli nie chcesz korzystać z cookies, wyłącz je w swojej przeglądarce.



POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL