Forum żeglarskie
https://forum.zegluj.net/

Zima współpracuje w zmianie oznakowania na zimowe
https://forum.zegluj.net/viewtopic.php?f=70&t=35159
Strona 1 z 1

Autor:  Stara Zientara [ 2 sty 2026, o 15:57 ]
Tytuł:  Zima współpracuje w zmianie oznakowania na zimowe

Pogoda zdjęła już dwie pławy na Zatoce Gdańskiej: NS i SWB.
Obie wylądowały na plaży.

Autor:  Wojtek Bartoszyński [ 4 sty 2026, o 10:55 ]
Tytuł:  Re: Zima współpracuje w zmianie oznakowania na zimowe

Obie zdjęte z plaż "za jednym zamachem" (Zodiak II):

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/