| Forum żeglarskie https://forum.zegluj.net/ |
|
| Zima współpracuje w zmianie oznakowania na zimowe https://forum.zegluj.net/viewtopic.php?f=70&t=35159 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Stara Zientara [ 2 sty 2026, o 15:57 ] |
| Tytuł: | Zima współpracuje w zmianie oznakowania na zimowe |
Pogoda zdjęła już dwie pławy na Zatoce Gdańskiej: NS i SWB. Obie wylądowały na plaży. |
|
| Autor: | Wojtek Bartoszyński [ 4 sty 2026, o 10:55 ] |
| Tytuł: | Re: Zima współpracuje w zmianie oznakowania na zimowe |
Obie zdjęte z plaż "za jednym zamachem" (Zodiak II): |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group https://www.phpbb.com/ |
|