Forum Żeglarskie

Zarejestruj | Zaloguj

Teraz jest 27 kwi 2024, o 04:25




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 maja 2011, o 16:23 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 cze 2010, o 18:03
Posty: 4794
Podziękował : 652
Otrzymał podziękowań: 347
Uprawnienia żeglarskie: k.j., kpt.mt.
Jak wiecie w innym dziale przyczepiłem się do usłyszanej tezy, że na morzu po 70 dniach ludzie przeżywają kryzys i najlepiej aby zakończyli rejs.

Wczoraj był 70 dzień tego działu. 1 marca wieczorem Marek napisał manifest 'Pasja wg. Andrzeja' i zaczęło się. Nie widać póki co też kryzysu tego działu. Ciągle coś tu się dzieje. Czasem bardziej z sensem, czasem mniej.

Dział ten przechodził pewne metamorfozy poszukując właściwej formuły. W międzyczasie pojawiły się w innych działach uwagi, że ludzie oczekują, że można mi zaufać. Tzn., jeśli gość ma własny dział, to pewnie wszystko co pisze jest szczerą prawdą i wiedzą doskonałą. Nie wolno mi się mylić, przejęzyczać nie mówiąc o pisaniu głupot. Nawet nie za bardzo wolno mi mieć wątpliwości np. jak ominąć nieświecącą boję w nocy. Formuła tego działu jest jednak taka, że to bardziej takie tawerniane rozmowy około-żeglarskie. Takie, aby było od czego zacząć rozmowę w Korsarzu. A potem przedłużyć w tym dziale itd. Pomyślałem jednak, że rzeczywiście powinienem jeszcze bardziej pilnować się. Unikać niesprawdzonych informacji, plotek, nieprecyzyjnych wyrażeń. Dopisałem na mojej kartce Cypisa i Jaśka. Czyli przy każdym poście będę próbował domyśleć się do czego mogą się przyczepić? I pisać tak, aby w miarę możliwości nie czepiali się.

Część tematów, które będę chciał poruszać przeniosę więc na www do zakładki "O mnie" --> "Prawie forum". Będą tam pisane teksty, tak jakby miały znaleźć się na forum. Będę czekał na informacje od Was o ew. błędach, nieścisłościach itd. To da się od razu poprawić na stronie. A jeśli jakiś tekst uznacie za w miarę merytorycznie dobry, to można go będzie przenieść na forum do działu Kuracent lub innego ew. bardziej pasującego.

Z drugiej strony chciałbym uznać 70 dni za 'nieskończenie długi czas' jak na współczesny internet. Będę chciał obronić moje racje w wątkach dawno wygasłych (czyli brak wypowiedzi przez min. 70 dni). Będę chciał podsumować dyskusje, gdzie była ciekawa, merytoryczna, wielowątkowa. Np. dyskusja o chorobie morskiej. No i będę trochę porządkował wątki oddzielając ziarno od plew. Na prośbę Moderatorów prawie nie wydzielam nic na bieżąco. Chodzi o wartką dyskusję. Wyjątkiem jest temat 'bieżący' o Odmeldowaniu do Korsarza, który co tydzień przenoszę do Archiwum.

Nie obiecuje, że dostosuje się do Waszych oczekiwań ale chętnie posłucham żalów, propozycji, postulatów itd.

pzdr,
Andrzej Kurowski
http://strony.aster.pl/spelnij_marzenia/


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 10 maja 2011, o 16:30 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2007, o 12:00
Posty: 4740
Podziękował : 162
Otrzymał podziękowań: 321
Uprawnienia żeglarskie: -)
To ten dział nie jest w permanentnym kryzysie?? :>


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 10 maja 2011, o 16:39 

Dołączył(a): 12 kwi 2009, o 14:20
Posty: 1534
Lokalizacja: Rzeszów
Podziękował : 50
Otrzymał podziękowań: 28
Uprawnienia żeglarskie: jsm
Carlo napisał(a):
To ten dział nie jest w permanentnym kryzysie?? :>


:lol: Doobre ;).

Widzisz Carlo... Maarek sprawił,że pojawił nam się nowy .. a właściwie już primus inter pares Celebryta forumowy... . Prawdziwy żeglarz...on nic nie boi się zapytać i własny dział ma... no wyrocznia! :)

_________________
http://rejsy.org.pl/
Ze względu na cenzurowanie forum i promowanie niesportowych zachowań od 04.08.2011,brak zainteresowania forum.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 66 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
[ Index Sitemap ]
Łódź motorowa | Frezowanie modeli 3D | Stocznia jachtowa | Nexo yachts | Łodzie wędkarskie Barti | Szkolenia żeglarskie i rejsy NATANGO
Olej do drewna | SAJ | Wypadki jachtów | Marek Tereszewski dookoła świata | Projektowanie graficzne


Wszystkie prawa zastrzeżone. Żaden fragment serwisu "forum.zegluj.net" ani jego archiwum
nie może być wykorzystany w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody właściciela forum.żegluj.net
Copyright © by forum.żegluj.net


Nasze forum wykorzystuje ciasteczka do przechowywania informacji o logowaniu. Ciasteczka umożliwiają automatyczne zalogowanie.
Jeżeli nie chcesz korzystać z cookies, wyłącz je w swojej przeglądarce.



POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL