Forum Żeglarskie

Zarejestruj | Zaloguj

Teraz jest 27 kwi 2024, o 04:54




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 lip 2008, o 19:40 

Dołączył(a): 1 lip 2008, o 19:22
Posty: 2
Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0
Witam serdecznie...
Wpadłem na pomysł zamieszczenia opinii na temat sprawdzonych sprzedawców na allegro, i podobnych portalach aukcyjnych, sklepach internetowych etc o tematyce forum jak i innej...dowolnej..zawsze chętnie potencjalny klient dowie się co oferuje mu sprzedawca od strony logistycznej, jak z przesyłką, uczciwością etc...Temat może sie bardzo przydać i być nie jednokrotnie ostrzeżeniem przed nieuczciwymi sprzedawcami, dla których liczy się tylko zarobem a nie pasja...Tak więc proszę o akceptacje i nie kasowanie tego tematu przed moderatorów...

Będę pierwszy i dodam opinie na temat użytkownika legitymującego się na allegro nickiem :

11seba11

Jakiś czas temu dokonałem zakupu u tego Pana pontonu oraz silnika...
Sprzęt pierwszej jakości, nie mam mu nic do zarzucenia...wszystko sprawne i bardzo solidnie wykonane, atrakcyjna cena, wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne...materiał wykonania PVC 0,9mm...

Jeżeli chodzi o samą obsługę to również zostałem bardzo miło obsłużony, potraktowany jak klient a nie sposób na życie :) nie było żadnego nagabywania mnie do zakupu tego a nie innego modelu, zaoferowano mi profesjonalną i serdeczną obsługę od osób, które naprawdę
znają się na temacie i są w stanie zaoferować wiele potencjalnemu klientowi...

Przy zakupie zestawu dodatkowo otrzymałem przesyłkę gratis...taka mała niespodzianka...mimo wszystko bardzo miło mnie zaskoczyła...

Sprzęt już kilkakrotnie przetestowany, jak do tej pory jestem zadowolony. Jak będzie dalej czas pokaże...

Także polecam sprawdzonego przez moją osobę sprzedawcę...

Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: 3 lip 2008, o 10:06 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007, o 10:45
Posty: 44
Lokalizacja: Świnoujście
Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0
Nie wiem, ale czy to nie jest kryptoreklama ? Bo na taką mi wygląda. IMHO jeżeli chcesz napisać pochlebną opinię ( dziwne - pierwszy post na forum i juz od super opinii o sprzedającym) o jakiejs firmie ( czy sprzedawcy) to po pierwsze - napisz jakiej firmy są sprzedawane przez niego rzeczy ( bo Twój opis przypomina za bardzo reklamę sklepu), po drugie - wystawiając opinię - pochlebną lub nie - wypada podpisać się imieniem i nazwiskiem a nie nickiem. A moderatorzy powinni po prostu twój post i cały temat usunąć.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: 3 lip 2008, o 18:51 

Dołączył(a): 1 lip 2008, o 19:22
Posty: 2
Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0
Tak jest to pochlebna opinia...jeżeli masz jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę, to również zamieść o nim opinię, chętnie skorzystam z kogoś kto dobrze obsługuje klienta..ten temat ma to właśnie na celu, wyeliminować oszustów i podobnych cwaniaczków...proszę go nie usuwać...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lip 2008, o 07:17 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2007, o 10:45
Posty: 44
Lokalizacja: Świnoujście
Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0
Ale ty uparty jesteś !
Po pierwsze - mam ulubione sklepy internetowe które mogę polecić - i nie polecam - jak ktos będzie czegoś szukał to mogę mu odpisać że polecam sklep .... bo to mają w dobrej cenie i jakości...

Po drugie - ile "transakcji' z wymienionym allegrowiczem zrobiłes że go polecać możesz? ja po jednym zakupie nie "odważyłbym" się tego robić

Po trzecie - jak byś zauważył na allegro jest cos takiego jak komentarze użytkowników - więc odpuść sobie polecanie sprzedawców z allegro na forum bo i tak miarodajne jest spojrzenie na ilość transakcji i treść komentarzy. Sam korzystam z allegro od 10 lat i jestem starym userem tego portalu.

Po czwarte - jest na forum dział kupno- sprzedaż i kazdy może tam sie "zareklamować" (pontony z slinikami w dobrej cenie itd...sprzedam )

Po piate - na innym forum spotkałem sięz sytuacją wystawiania firmom ( sklepom, sprzdawcom) opinii ( pozytywnych lub negatywnych)podpisywanych IMIENNIE - jak już kogoś polecasz lub osądzasz to dlaczego "boisz się" zrobić to jawnie i podpisac się pod tym ?
Dlatego prośba żebys podpisał się pod "opinią" lub prosba do adminów o wykasowanie wątku
Pozdrowienia

Jacek Ewertowski
(Ja nie mam nic do ukrycia w przeciwieństwie do Ciebie)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lip 2008, o 08:45 

Dołączył(a): 14 mar 2006, o 17:50
Posty: 441
Lokalizacja: Katowice
Podziękował : 4
Otrzymał podziękowań: 0
Nie zamykałem tego wątku z prostej przyczyny jest ona w hydeparku a tu można pisać na każdy temat, oczywiście w ramach ogólnie przyjętych zasad dobrego wychowania.
Jeżeli temat będzie dalej tak jak wygląda zostanie zamknięty.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 352 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
[ Index Sitemap ]
Łódź motorowa | Frezowanie modeli 3D | Stocznia jachtowa | Nexo yachts | Łodzie wędkarskie Barti | Szkolenia żeglarskie i rejsy NATANGO
Olej do drewna | SAJ | Wypadki jachtów | Marek Tereszewski dookoła świata | Projektowanie graficzne


Wszystkie prawa zastrzeżone. Żaden fragment serwisu "forum.zegluj.net" ani jego archiwum
nie może być wykorzystany w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody właściciela forum.żegluj.net
Copyright © by forum.żegluj.net


Nasze forum wykorzystuje ciasteczka do przechowywania informacji o logowaniu. Ciasteczka umożliwiają automatyczne zalogowanie.
Jeżeli nie chcesz korzystać z cookies, wyłącz je w swojej przeglądarce.



POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL