Forum Żeglarskie

Zarejestruj | Zaloguj

Teraz jest 25 kwi 2024, o 03:04




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 21 mar 2006, o 20:18 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 cze 2005, o 09:14
Posty: 772
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0
Uprawnienia żeglarskie: nie podano
Hmmm. Nie sadze, Seaskipper...

Jakby każdy w Polsce mógł sobie zarobic 200-400-500 czy 5000 na kosmetykach to chyba bezrobocia by nie było. Zapewne powiesz.. to sprawdź. Niestety nie mam zamiaru. To cos takiego jak zarabianie w sieci (bannerki, buttonki i inny szajs) lub tzw. chałupnictwo. Zrobisz - sprzedaj sobie...

_________________
"Take your passion and make it happen"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 mar 2006, o 22:57 

Dołączył(a): 21 mar 2006, o 15:02
Posty: 324
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0
Uprawnienia żeglarskie: kapitan jachtowy motorowodny LRC STCW
Bardzo sie mylisz, bo ja akurat 2 najwieksze firmy kosmetyczne na polskim rynku działają taka wlasnie metodą. Maja potezne fabryki rowniez w Polsce i sa wiodącymi firmami branzy.
Dlatego bardzo nieslusznie wrzuciles tu jakies banerki itp, bo to nie ta liga, nie ten świat...


A ludzi zarabiających nawet wiecej jest calkiem sporo...

Tu jest podobnie jak z zeglarstwem, sa ludzie konsumenci żeglarstwa i są jego organizatorzy.
Jedni plywaja na Mazurach ini na Cap Horn.

U nas jest baaaaaardzo podbnie jak wszędzie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 mar 2006, o 09:40 

Dołączył(a): 10 sty 2006, o 16:15
Posty: 1155
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 105
Otrzymał podziękowań: 46
seaskipper napisał(a):
Bardzo sie mylisz, bo ja akurat 2 najwieksze firmy kosmetyczne na polskim rynku działają taka wlasnie metodą. Maja potezne fabryki rowniez w Polsce i sa wiodącymi firmami branzy

Uuuuu, to zajeżdża mi Amway'em albo czymś podobnym. Teraz zaczynam rozumieć parę rzeczy. Miałem wątpliwą przyjemność otrzeć sie o powyższą firmę, ale parę godzin pytlowania z angielską naleciałością w wykonaniu pewnej pani nie odniosło oczekiwanego przez nią skutku. Niemniej jednak innych przestrzegam.
Tomek Janiszewski
elektronik-konstruktor


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 mar 2006, o 13:01 

Dołączył(a): 21 mar 2006, o 15:02
Posty: 324
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0
Uprawnienia żeglarskie: kapitan jachtowy motorowodny LRC STCW
To nie jest Amway. Amway NIE jest firma kosmetyczną. My jestesmy firma EUROPEJSKĄ, wiec u nas panuja calkiem inne zwyczaje.

Znowu pudło Tomuś!

Ale w tymwatku mielismy mowić o sobie a nie szkalowac innych.
JA nie szkaluje Amwaya mimo,że nie lubie, bo ktoz lubi konkurencję?
Ale od spraw sprzedazy bezpośredniej i biznesu MLM mam inne forum.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 mar 2006, o 14:36 

Dołączył(a): 10 sty 2006, o 16:15
Posty: 1155
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 105
Otrzymał podziękowań: 46
seaskipper napisał(a):
To nie jest Amway. Amway NIE jest firma kosmetyczną. My jestesmy firma EUROPEJSKĄ, wiec u nas panuja calkiem inne zwyczaje.

Jak zwał tak zwał (Amway jest jak sama nazwa wskazuje firmą amerykańską) ale tzw. sprzedaż sieciowa występuje nie tylko tam. Wcześniej spotkałem się z nią w "firmie" rozprowadzającej Perycut (płyn do kąpieli i zarazem środek do prania delikatnych wyrobów a zatem płynna jest granica między kosmetykami i środkami czystości); podobne praktyki stosuje też "firma" Zepter. Efekt jest następujący: osoby stojące na szczycie "piramidy" zarabiają conieco, tym z dołu pozostaje harówka i... starania o znalezienie kolejnych, za przproszeniem jeleni którzy pracowaliby odtąd na nich.
Cytuj:
Znowu pudło Tomuś!

Ależ nawet nie strzelałem; szkoda by mi było amunicji :razz:
Ale w tymwatku mielismy mowić o sobie a nie szkalowac innych.
Ha! Jakoś nie wierzę aby jeden ban na zaprzyjaźnionym forum mógł spowodować czyjeś cudowne nawrócenie. Ale doceniam dobre chęci.
Cytuj:
JA nie szkaluje Amwaya mimo,że nie lubie, bo ktoz lubi konkurencję?

Tu nie chodzi o szkalowanie czyjejś firmy, lecz uchronienie potencjalnych jej klientów od nieszczęścia. Mało to małżeństw się rozpadło tylko dlatego ze jedna strona uwierzyła w możliwość osiągnięcia "sukcesu" (to takie słowo które trzeba tam mantrować) w takim Amway'u czy podobnej "firmie", a druga - nie?
Cytuj:
Ale od spraw sprzedazy bezpośredniej i biznesu MLM mam inne forum.

Eee tam; możesz mnie z góry zabanowac i na tamtym forum :razz:

Tomek Janiszewski


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 mar 2006, o 16:23 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 cze 2005, o 09:14
Posty: 772
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0
Uprawnienia żeglarskie: nie podano
Raczej nie może bo od tego jestem tutaj ja i Suleq :razz:

_________________
"Take your passion and make it happen"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 mar 2006, o 16:34 

Dołączył(a): 21 mar 2006, o 15:02
Posty: 324
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0
Uprawnienia żeglarskie: kapitan jachtowy motorowodny LRC STCW
Wypisujesz kompletne dyrdymały, które zdradzaja calkowity brak Twojej wiedzy w temacie. Zepter i jakiś perycut to firmy, ktore nie spełnily norm etycznych w Polskim Stowarzyszeniu Sprzedazy Bezposredniej, i nie podpisaly KODEKSU ETYCZNEGO SPRZEDAZY BEZPOSREDNIEJ.
Tomjani wypisuje zasłyszane opowieści spod butelki lub rewelacje z jakis brukowców jak Fakt SE czy inne temu podobne. Ja natomiast pracuje w biznesie 15 lat i iwem jak to wyglada z praktki włąsnej i wieleu setek(tysiecy) osób wspólpracujących. Oczywistym jest, ze cos tu trzeba robic, bo nikt nie płaci obibokom.

A do PT Admina mam pytanie:

Czyż nie to jest calkowicie offtopic?
tomjani uprawia znieslawianie oraz wycieczki osobiste.
Bo nikogo nie będa obchodziło szczegóły mojej pracy, gdy ktos zechce to sam zapyta, bo zapewne ma własny rozum i to najpewniej znacznie teźszy jiz poszukujacy awantur na wszystkich forach tomjani.

JA odpowiadam tylko dlatego,że jestem interpelowany, ale mam poczucie,ze od postu tomjaniego jestesmy offtopic.


Ostatnio edytowano 23 mar 2006, o 16:38 przez seaskipper, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 mar 2006, o 16:36 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 cze 2005, o 09:14
Posty: 772
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0
Uprawnienia żeglarskie: nie podano
Tak to jest offtop. Czy chcecie kontynuować temat? Jak tak to przeniose w nowe miejsce w Hyde Parku. (O ile się dowiem jak to zrobić ;) )

_________________
"Take your passion and make it happen"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 mar 2006, o 16:48 

Dołączył(a): 21 mar 2006, o 15:02
Posty: 324
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0
Uprawnienia żeglarskie: kapitan jachtowy motorowodny LRC STCW
Mysle,że nie ma co z forum zeglarskiego robić forum o wszystkim. Bo ja juz mam forum o MLM. Gdy ktos chce o tym dyskutować, chce dowiedziec się czegos wiecej to chetnie zaproszę i podam link na privie, bo moze tutaj nie powiniennem robic nieuniknionej w takiej dyskusji reklamy.

Prosze równiez o wyprostowanie tomjaniego z powodu jego wycieczek osobistych.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 mar 2006, o 09:50 

Dołączył(a): 10 sty 2006, o 16:15
Posty: 1155
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 105
Otrzymał podziękowań: 46
Vieri napisał(a):
Raczej nie może bo od tego jestem tutaj ja i Suleq :razz:

Nie zrozumiałeś mnie. Nasz nowy "kolega" prowadzi kilka forów na gazeta.pl, i na jednym z nich wlepił mi już bana. Miałem na myśli właśnie bana na którymś z jego forów.
A polemizować z nim tutaj nie zamierzam. Kto zajrzy na fora w których bierze udział - sam wyciągnie odowiednie wnioski. Adminowie "bratniego" Sail Forum i bez zaglądania wyciągnęli wnioski - baaardzo radykalne.
Pozdrawiam
Tomek Janiszewski


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 mar 2006, o 10:30 

Dołączył(a): 21 mar 2006, o 15:02
Posty: 324
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0
Uprawnienia żeglarskie: kapitan jachtowy motorowodny LRC STCW
I znowu wycieczki osobiste.
On jest jak moj cień chodzi za mna i wszędzie mnie szkaluje ( tu mamy oficjalne szkalowanie, a co robi ten człowiek nieoficjalnie?)
MYslę,że to nagannne postępowanie TJ nie powinno być na poważnym forum tolerowane.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 533 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
[ Index Sitemap ]
Łódź motorowa | Frezowanie modeli 3D | Stocznia jachtowa | Nexo yachts | Łodzie wędkarskie Barti | Szkolenia żeglarskie i rejsy NATANGO
Olej do drewna | SAJ | Wypadki jachtów | Marek Tereszewski dookoła świata | Projektowanie graficzne


Wszystkie prawa zastrzeżone. Żaden fragment serwisu "forum.zegluj.net" ani jego archiwum
nie może być wykorzystany w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody właściciela forum.żegluj.net
Copyright © by forum.żegluj.net


Nasze forum wykorzystuje ciasteczka do przechowywania informacji o logowaniu. Ciasteczka umożliwiają automatyczne zalogowanie.
Jeżeli nie chcesz korzystać z cookies, wyłącz je w swojej przeglądarce.



POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL