Forum Żeglarskie

Zarejestruj | Zaloguj

Teraz jest 28 mar 2024, o 20:10




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 lis 2017, o 15:49 

Dołączył(a): 9 gru 2010, o 09:09
Posty: 180
Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 205
Uprawnienia żeglarskie: posiadam
Jak co roku organizuję wyprawę Rzeszowiakiem na kolejny sezon. Tym razem kierunek Atlantyk. Do zamknięcia pierwszej części pozostaje etap Brest - Lizbona w terminie 28.05.2018 - 09.06.2018.
Szukam kapitana do poprowadzenia tego etapu. Najchętniej na zasadzie zorganizowania swojej ekipy, chociaż kilka osób do załogi powinno się znaleźć. Za jacht oczywiście trzeba zapłacić, warunki są do uzgodnienia. W rachubę ( w pakiecie ) wchodzi też np. tygodniowy rejs po Wyspach Kanaryjskich, jeśli ktoś miałby ochotę.

Doświadczenie w samodzielnym pływaniu po zimnym oczywiście niezbędne.
Proszę o kontakt na priv, lub telefonicznie : 606688520

_________________
Bogdan


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 29 lis 2017, o 16:38 
*** Ban ***
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sty 2012, o 00:32
Posty: 2084
Lokalizacja: gdzie zawieje :-)
Podziękował : 455
Otrzymał podziękowań: 766
Uprawnienia żeglarskie: mam
A to zimne ? ;-)

_________________
Seba

"Są dwie naprawdę bezgraniczne rzeczy - Wszechświat i ludzka głupota; co do Wszechświata nie jestem całkiem pewien. Albert Einstein



Za ten post autor Seba otrzymał podziękowanie od: Waldi_L_N
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 29 lis 2017, o 18:19 

Dołączył(a): 16 lis 2010, o 16:46
Posty: 1818
Lokalizacja: Rumia
Podziękował : 357
Otrzymał podziękowań: 299
Uprawnienia żeglarskie: kpt. jacht.
Bogdan Bednarz napisał(a):
Doświadczenie w samodzielnym pływaniu po zimnym oczywiście niezbędne.


Zastanawia mnie ten fragment ??

Z Brestu do Lizbony jakoś specjalnie zimno nie jest, i w tekście wcześniej czytam że załoga ma być więc skąd ten wymóg ????

Kumam że samodzielnie to nie to co samotnie, ale jednak dziwny wymóg...

_________________
pozdro Zbyszek
PUMA 42 S/Y SINE METU
http://www.maxiskippers.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 29 lis 2017, o 22:51 

Dołączył(a): 9 gru 2010, o 09:09
Posty: 180
Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 205
Uprawnienia żeglarskie: posiadam
I po co wy to piszecie giganci morza i umysłu.
Dla mnie wasze uwagi wpisują się we wszechobecną na tym forum manierę dowalenia każdemu przy każdej okazji i nie okazji. Dowalenia zawsze. Bez względu na sens i potrzeby. To de facto dawanie świadectwa o samym sobie.
Po co wam to potrzebne?
A tak bardzo chcecie być autorytetami...

Brutalna prawda ( na wasze potrzeby ) jest taka : jako armator Rzeszowiaka stawiam warunki na jakie mam aktualnie kaprycho. Może następnym razem szansę dostaną wyłącznie voditiele brodice z doświadczeniem pływania na gumianym materacu po zatokach Korczuli ? Prawo armatora...

A tak na marginesie : proponuję czytać ze zrozumieniem

Bogdan Bednarz napisał(a):

Doświadczenie w samodzielnym pływaniu po zimnym piwie oczywiście niezbędne.
:D

Dla tych, którzy pomimo kreciej roboty przedmówców, rozumieją sens ogłoszenia, zaproszenie jest wciąż aktualne.

_________________
Bogdan



Za ten post autor Bogdan Bednarz otrzymał podziękowania - 6: cymesspol1, Juziu, Krzysztof Bień, Kurczak, Ryś, Szaman3
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 30 lis 2017, o 18:11 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lip 2013, o 16:44
Posty: 1742
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował : 264
Otrzymał podziękowań: 976
Uprawnienia żeglarskie: KJ
Bogdan Bednarz napisał(a):
Doświadczenie w samodzielnym pływaniu po zimnym oczywiście niezbędne.


Bogdan Bednarz napisał(a):
Doświadczenie w samodzielnym pływaniu po zimnym piwie oczywiście niezbędne


Wersja nr 1 jest dla mnie zrozumiała. Jacht ma iść na Atlantyk, Biskaje ... doświadczenie w pływaniu po Bałtyku, Północnym, Norweskim rozumiem, że może być mile widziane.

Wersja nr 2 jest dla mnie NIE zrozumiała. Po zimnym piwie to można sobie w porcie anegdoty opowiadać, a nie odpowiadać za ludzi i jacht.

Na Rzeszowiaku nigdy nie pływałam ale bardzo go lubię, za wolę walki i chęć pływania mimo prób kilku czynnika ludzkiego.

_________________
Jestem w tym wieku, że milczę gdy ktoś opowiada głupoty.
Szkoda mi czasu na walkę z idiotami.
Hania - Halina - Inka


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 30 lis 2017, o 19:40 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2010, o 11:32
Posty: 13995
Lokalizacja: Miasto 178 Mm na południe od Bornholmu
Podziękował : 1930
Otrzymał podziękowań: 2006
Uprawnienia żeglarskie: Kurde, no, brzydzę się sobą ale mam.
Ja też bardzo lubię Rzeszowiaka i wrukwia mnie coraz bardziej powszechna na Forum zasada, o której słusznie napisał Bogdan.

Łapanie za słówka, czepianie się czegokolwiek - wręcz czyhanie na czyjeś potknięcie, byle tylko się przyczepić dla zasady, dla pokazana, że jestem mądrzejszy, bardziej doświadczony ...

_________________
Konsul 37 "Don Kichot"
POL 0001WR
MMSI 261037650
www.jachtdonkichot.pl


A po nocy nadchodzi dzień... I niech już tak zostanie.



Za ten post autor Kurczak otrzymał podziękowania - 2: jgrz, sailhorse
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 30 lis 2017, o 21:34 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sie 2014, o 10:35
Posty: 1166
Podziękował : 284
Otrzymał podziękowań: 617
Uprawnienia żeglarskie: polskie i zagraniczne
Bogdan Bednarz napisał(a):
A tak na marginesie : proponuję czytać ze zrozumieniem


Spróbuję. Chcesz żeby przeprowadzić Rzeszowiaka przez Biskaje z załogą, której skompletowanie spoczywa na barkach skippera tego etapu.

I tu mam dwa, merytoryczne pytania:
1. czy - jak sugeruje Twój wpis - to musi być kapitan (patentowany, czy może być sternik z biskajskim doświadczeniem)?
2. Czy oferowany rejsc przez tydzień po Kanarach ma być formą ewentualnego rozliczenia, czy rodzajem premii?

_________________
Z wyrazami
JM


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 30 lis 2017, o 23:29 

Dołączył(a): 9 gru 2010, o 09:09
Posty: 180
Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 205
Uprawnienia żeglarskie: posiadam
sailhorse napisał(a):
I tu mam dwa, merytoryczne pytania:



To teraz ja spróbuję tak odpowiedzieć, żeby było jak najbardziej czytelnie, choć to zadanie jak widać z poprzedniej wymiany korespondencji jest trudne niebywale.

1. Rejs nie jest ani nagrodą, ani karą. Raczej szansą. Ile razy macie okazję poprowadzić porządny, dzielny jacht po ciekawym akwenie we własnym, sprawdzonym, fajnym zespole? To trochę inne pływanie niż przypadkowa zbieranka stażowa.
Oferta zatem jest skierowana do "amatorów", bo "zawodowcy" bez podania załogi na tacy, ustalenia solidnego wynagrodzenia, zapłacenia lotów, dojazdów, diet i czort jeszcze nie wie czego nawet nie kiwną palcem. Takie są dotychczasowe doświadczenia.

2. Rzeszowiaka traktuję jak przyjaciela i chciałbym powierzać go w ręce tylko takich ludzi, którzy potraktują go tak samo. Patent o niczym tu nie świadczy. Raczej indywidualne cechy, które są trudne do odgadnięcia bez bliższego poznania. Wymóg doświadczenia w prowadzeniu jachtu po trudniejszych wodach jest chyba zrozumiały, to jedyne kryterium, które tak naprawdę daje cień gwarancji na powodzenie etapu, a w konsekwencji - całej wyprawy.

3. Sam nie dam rad całej wyprawy prowadzić, kilka etapów obsadziły zaprzyjaźnione ekipy z poprzednich lat. Powstają więc etapy - luki, bez których całe przedsięwzięcie weźmie w łeb. Stąd oferta skierowana do forum, liczę, że grono przyjaciół Rzeszowiaka w ten sposób się powiększy. W ubiegłym sezonie tak właśnie Marcin, forumowy Blueboy, popłynął ze swoja ekipą w dwóch etapach. Jachtowy sternik morski z doświadczeniem. Dzisiaj już pewnie zmienił papiery.

4. Rejs Brest - Lizbona , na który przeznaczam 12 dni trudno potraktować jako "przeprowadzenie jachtu". To rejs trochę może wymagający, ale przecież ciekawy i normalny jak każdy inny. Z wystarczającą ilością czasu na La Corunę, Vigo i Porto. Doświadczenie i wpis do żeglarskiego CV też coś warte. To mam do tego dopłacać?
Niemniej jednak sporo tutaj mil do zrobienia, nie każdy chce i może. Więc jeśli ktoś będzie chciał na osłodę pobujać się tydzień czy dwa po Kanarach - niech zabierze żonę i dziatki, zmyje tym przy okazji winy nieobecności ze wszystkich innych rejsów. Ale przymusu nie ma. Za użyczenie jachtu jednak zapłacić trzeba, tak, jak przy każdym czarterze.

5. Tak więc moja propozycja jest ofertą dla rzeczywiście zainteresowanych pływaniem, nikt mi łaski robić nie musi. Jeśli nie stworzymy odpowiedniej ekipy na całość - zmienimy plany, a Rzeszowiak odpocznie trochę po kilku sezonach trudnych dalekich wypraw. Wszędzie jest pięknie, wszędzie warto płynąć. Ale Rzeszowiak udowodnił, że pływać może w najtrudniejsze rejony i szkoda, żeby i tym razem nie wykorzystać jego możliwości.
Trzeba tylko dobrać ludzi, którzy nie będą mu przeszkadzać i swoją indolencją, albo beztroską nie zrobią mu krzywdy.

Dlatego szukam Kapitana, a nie skipppppppera.

Amen

_________________
Bogdan



Za ten post autor Bogdan Bednarz otrzymał podziękowania - 2: Szaman3, WhiteWhale
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 1 gru 2017, o 09:34 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 paź 2011, o 16:40
Posty: 4693
Podziękował : 222
Otrzymał podziękowań: 758
Uprawnienia żeglarskie: nie podano
Bogdan, nie żebym się czepiał, ale kariery w marketingu to Ci nie wróżę.
Niezależnie od tego co sobie myślisz, to ludzie są Ci potrzebni do domknięcia logistyki, a zachowujesz się tak, jakbyś im robił wielką łaskę.
Mnie zniechęciłeś.



Za ten post autor Sąsiad otrzymał podziękowania - 2: Jaromir, junak73
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 1 gru 2017, o 10:37 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 mar 2009, o 18:57
Posty: 3236
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował : 332
Otrzymał podziękowań: 968
Uprawnienia żeglarskie: RYA/MCA Yachtmaster Ocean
A mnie nie ;) Niestety w przyszłym roku mam już pobukowane terminy.

_________________
Jedni mówią po to, żeby mówić, a inni po to, żeby powiedzieć.



Za ten post autor Szaman3 otrzymał podziękowanie od: Kurczak
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 1 gru 2017, o 12:43 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sie 2010, o 11:32
Posty: 13995
Lokalizacja: Miasto 178 Mm na południe od Bornholmu
Podziękował : 1930
Otrzymał podziękowań: 2006
Uprawnienia żeglarskie: Kurde, no, brzydzę się sobą ale mam.
Dlaczego Arturze ?

Bo wyłożył kawę na ławę ? :)

Gdybym był na miejscu Bogdana i miał puścić Dulcię byle komu - byle tylko dopiąć rejs, zrobiłbym to samo.

"Byle kogo" w sensie przypadkowej osoby, której wiedzy i umiejątności nie znam.

_________________
Konsul 37 "Don Kichot"
POL 0001WR
MMSI 261037650
www.jachtdonkichot.pl


A po nocy nadchodzi dzień... I niech już tak zostanie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 1 gru 2017, o 12:50 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 paź 2011, o 16:40
Posty: 4693
Podziękował : 222
Otrzymał podziękowań: 758
Uprawnienia żeglarskie: nie podano
Dlatego Kurczaku, że jak się potrzebuje ludzi, to się nie strzela focha na proste pytanie. Można powiedzieć to samo, ale bez zadęcia i pokazywania "co to nie ja". Nie spodobało mi się to, i tyle. Dlatego zrezygnowałem z organizowania ekipy, chociaż kapitan był już ugadany. Jeżeli armator ma mi robić łachę to sobie wolę poszukać innego. A co? Też mam prawo do fochów.



Za ten post autor Sąsiad otrzymał podziękowanie od: Seba
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 1 gru 2017, o 15:00 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lip 2013, o 16:44
Posty: 1742
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował : 264
Otrzymał podziękowań: 976
Uprawnienia żeglarskie: KJ
Artur, nie żebym wypominała, ale obiecywałeś zawitać na Oceana A .... jakoś Ci z nami nie po drodze :-? Ja Bogdana rozumiem. Szczególnie po przeżyciach Rzeszowiaka. To czy jego sposób reklamowania rejsów jest skuteczny ? Hm, tego nigdy nie wiesz co "zagra". Każdy ma prawo do swojej metody. Mnie nie wypada oceniać. Jak widać dla jednych jest ok, dla Ciebie nie. Takie życie. Z tym pogodzić się musisz i Ty i Bogdan.

_________________
Jestem w tym wieku, że milczę gdy ktoś opowiada głupoty.
Szkoda mi czasu na walkę z idiotami.
Hania - Halina - Inka


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 1 gru 2017, o 15:16 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 paź 2011, o 16:40
Posty: 4693
Podziękował : 222
Otrzymał podziękowań: 758
Uprawnienia żeglarskie: nie podano
Haniu, oczywista oczywistość, zę każdy ma swoje metody, podobnie jak każdy ma swoją ocenę. Nie będę robił ankiety w tym temacie :) i nie będę już go ciągnął, Bogdan przyjmie uwagę, albo nie, nie mój cyrk. Szczerze życzę powodzenia.

Na Oceana A zawitam jak ustali mi się zdrówko i będzie interesujący etap. Ostatnio tak jest, że rejsy sponsoruję innym, bo płacę, a potem w ostatniej chwili muszę zrezygnować. Póki co posłałem syna, a to też coś znaczy :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 1 gru 2017, o 16:02 

Dołączył(a): 12 kwi 2013, o 18:20
Posty: 8017
Podziękował : 1870
Otrzymał podziękowań: 2411
Uprawnienia żeglarskie: -
"A zaoszczędziłoby się wiele czasu i trudu, gdyby trochę pomyśleć na początku.
Wystarczy zastanowić się przez małą chwilkę, by się przekonać, iż doskonale zredagowane ogłoszenie przyniesie tylko jedną ofertę, i to pochodzącą od właściwego człowieka.
Zacznijmy od przykładu krańcowego.
Potrzebny:
Akrobata do chodzenia po drucie luźno zawieszonym 200 stóp ponad rozpalonym piecem hutniczym. Dwa razy wieczorem, trzy razy w sobotę. Pensja 25 funtów tygodniowo. W razie nieszczęśliwego wypadku nie przysługuje renta ani żadne odszkodowanie. Zgłaszać się osobiście: Cyrk „Dziki Kot”, między 9 a 10 rano.


Słowa nie muszą być dokładnie te same, ale ogłoszenie powinno w takim stopniu wykazywać nierównowagę pomiędzy pokusą finansową a możliwym ryzykiem, że zgłosi się tylko jeden kandydat. Nie ma potrzeby żądać w ogłoszeniu szczególnych kwalifikacji ani doświadczenia. Ta oferta nie zachęci nikogo, kto naprawdę nie umie chodzić po luźno zawieszonym drucie. Nie ma potrzeby wymagać, aby kandydaci byli w odpowiedniej formie fizycznej, trzeźwi i wolni od zawrotów głowy. Sami wiedzą. Nie trzeba też zastrzegać się przeciwko zgłaszaniu się kandydatów cierpiących na lęk przestrzeni. Tacy się nie zgłoszą. Spryt redaktora ogłoszenia polega na ustaleniu wysokości pensji w stosunku do grożącego niebezpieczeństwa. ...
Jeśli zgłosi się więcej niż jeden kandydat, to znaczy, że ustalono nieco za wysoką należność"
:-P



Za ten post autor Ryś otrzymał podziękowanie od: Kitt
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 2 gru 2017, o 09:56 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 cze 2005, o 07:24
Posty: 2631
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 275
Otrzymał podziękowań: 261
Uprawnienia żeglarskie: kpt.j.
No dobra - przeczytałem te wszystkie quasizłosliwości po czym odbyłem z Bogdanem wirtualną rozmowę. Nawet odszukał w starych dziennikach, że w ubiegłym stuleciu odbyłem Rzeszowiakiem rejs do Petersburga i przez delikatność nie wypomniał mi kłopotliwej przygody którą wówczas przeżyłem. Opis da się odszukać na stronie http://whale.kompas.net.pl Trasę, jakkolwiek w przeciwnym kierunku, przebyłem bliźniaczym jachtem więc jest szansa, że trafię do celu. Ogłaszam zatem casting do załogi. Kontakt pod adresem whitewhale.mjp@gmail.com Zainteresowanym podam na PW numer telefonu. :)

_________________
Stopy wody pod tym, no, kilem!

Biały Wieloryb czyli...
(Marek Popiel)

http://whale.kompas.net.pl



Za ten post autor WhiteWhale otrzymał podziękowanie od: Zielony Tygrys
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 2 gru 2017, o 18:15 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 mar 2013, o 18:30
Posty: 7297
Lokalizacja: Oceany Konińskie
Podziękował : 3585
Otrzymał podziękowań: 1951
Uprawnienia żeglarskie: papierowe
No no Wielorybie rozkręcasz się. Wygląda na to, że zrobisz dwa rejsy forumowe na ciekawych jachtach. Chwilowo wygląda na to, że termin nie będzie mi pasował, ale dużo może się zmienić więc wezmę ten rejs pod uwagę.

_________________
Aniołek, kurła, aniołek.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 17 lut 2018, o 17:08 

Dołączył(a): 9 gru 2010, o 09:09
Posty: 180
Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 205
Uprawnienia żeglarskie: posiadam
No to pogadalim.
Każdy trochę szabelką pomachał jaką tam miał na podorędziu - a to nadęta gęba, a to pochwała , to przygana, strzelenie focha i rozwiązanie jak w antycznym dramacie.
Para w gwizdek poszła, efektu brak.
Znaczy taki jest , że czasu dużo uciekło i może kogoś rzeczywiście zainteresowanego po drodze odrzuciło.

Ponawiam więc propozycję ; masz załogę i doświadczenie - poprowadź Rzeszowiaka przez "swój kawałek " wyprawy.
Być może zmienimy jeszcze trasę i to niekoniecznie na krótszą.
Kontakt najlepiej na priv, bo publicznie to już było...

_________________
Bogdan


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 18 lut 2018, o 09:18 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 cze 2005, o 07:24
Posty: 2631
Lokalizacja: Lublin
Podziękował : 275
Otrzymał podziękowań: 261
Uprawnienia żeglarskie: kpt.j.
Przykro mi, ale w przeprowadzeniu rejsu morskiego najtrudniejsze jest zebranie załogi :(

_________________
Stopy wody pod tym, no, kilem!

Biały Wieloryb czyli...
(Marek Popiel)

http://whale.kompas.net.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 18 lut 2018, o 10:01 

Dołączył(a): 9 gru 2010, o 09:09
Posty: 180
Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 205
Uprawnienia żeglarskie: posiadam
WhiteWhale napisał(a):
w przeprowadzeniu rejsu morskiego najtrudniejsze jest zebranie załogi :(


Dlatego dziękuję, że podjąłeś próbę. Może innym razem pójdzie nam lepiej ?

_________________
Bogdan


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 18 lut 2018, o 11:59 
*** Ban ***

Dołączył(a): 20 mar 2010, o 02:26
Posty: 4717
Podziękował : 39
Otrzymał podziękowań: 706
Uprawnienia żeglarskie: K.J.
Bogdan Bednarz napisał(a):
No to pogadalim.
Każdy trochę szabelką pomachał jaką tam miał na podorędziu - a to nadęta gęba, a to pochwała , to przygana, strzelenie focha i rozwiązanie jak w antycznym dramacie.
Para w gwizdek poszła, efektu brak.
Znaczy taki jest , że czasu dużo uciekło i może kogoś rzeczywiście zainteresowanego po drodze odrzuciło.

Ponawiam więc propozycję ; masz załogę i doświadczenie - poprowadź Rzeszowiaka przez "swój kawałek " wyprawy.
Być może zmienimy jeszcze trasę i to niekoniecznie na krótszą.
Kontakt najlepiej na priv, bo publicznie to już było...


Czy jest problem w napisaniu otwartym tekstem jak w prawie 99 procentach ofert na tym forum, za ile i na jakich warunkach?

Piotr Siedlewski


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 18 lut 2018, o 15:15 

Dołączył(a): 9 gru 2010, o 09:09
Posty: 180
Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 205
Uprawnienia żeglarskie: posiadam
ins napisał(a):
Czy jest problem w napisaniu otwartym tekstem jak w prawie 99 procentach ofert na tym forum, za ile i na jakich warunkach?

Ins, problemu nie ma. Trzeba tylko chcieć wrócić do najpierwszego posta w tym temacie.
O, tu :

Bogdan Bednarz napisał(a):
Szukam kapitana do poprowadzenia tego etapu. Najchętniej na zasadzie zorganizowania swojej ekipy. Za jacht oczywiście trzeba zapłacić, warunki są do uzgodnienia.
Proszę o kontakt na priv, lub telefonicznie : 606688520

To czego ci tu brakuje?

Rozumiem, że jesteś żywotnie zainteresowany moją ofertą, jednak wszystkie szczegóły chciałbyś uzgodnić na forum ogólnym.
Tak żeby wszyscy wiedzieli, że np. cena za jaką oddałem ci jacht jest tak niska, że od razu podpisaliśmy umowę na cały przyszły sezon, albo, co gorsza, twoje kwalifikacje i doświadczenie nie znalazły uznania w mojej bufoniastej głowie?

Wybacz, nie łudzę się, żebyś choć w najmniejszym stopniu był zainteresowany moją propozycją, tak jak i inni, którzy już tu głos zabierali. Gdyby tak było,to pewnie zdołałbyś odczytać moje intencje i skontaktowałbyś się ze mną w takiej czy innej formie już dawno. W przeciwnym razie, tak jak 99% tego forum, na które się powołujesz, zignorowałbyś ją i tyle.
No ale na forum jest ten 1% wiedzących lepiej, zawsze gotowych pośpieszyć z celnym komentarzem, znawców żeglarstwa i ludzkiej duszy. Że też ja muszę zawsze na nich trafić :lol:

_________________
Bogdan


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 18 lut 2018, o 15:46 
*** Ban ***

Dołączył(a): 20 mar 2010, o 02:26
Posty: 4717
Podziękował : 39
Otrzymał podziękowań: 706
Uprawnienia żeglarskie: K.J.
Bogdan Bednarz napisał(a):
Rozumiem, że jesteś żywotnie zainteresowany moją ofertą, jednak wszystkie szczegóły chciałbyś uzgodnić na forum ogólnym.

Wybacz ale w obecnej sytuacji na rynku nie ma ludzi "żywotnie zainteresowanych" jedną ofertą, ponieważ ofert takich jak Twoja jest masa, wystarczy wskoczyć na fejsa do grup.

Piotr Siedlewski


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 19 lut 2018, o 20:16 

Dołączył(a): 9 gru 2010, o 09:09
Posty: 180
Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 205
Uprawnienia żeglarskie: posiadam
Eeee...

_________________
Bogdan


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 19 lut 2018, o 20:26 

Dołączył(a): 8 lis 2015, o 10:53
Posty: 1938
Lokalizacja: W-wa
Podziękował : 52
Otrzymał podziękowań: 244
Uprawnienia żeglarskie: jkzw, IYT Master of Yachts Ocean 200 ton
WhiteWhale napisał(a):
Przykro mi, ale w przeprowadzeniu rejsu morskiego najtrudniejsze jest zebranie załogi(
Tak sobie myślę, że skoro BiałyWieloryb nie zebrał załogi, to któż inny miałby zebrać?? :oops:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 19 lut 2018, o 20:32 

Dołączył(a): 2 mar 2008, o 22:03
Posty: 9897
Podziękował : 370
Otrzymał podziękowań: 1279
Wbrew pozorom sporo ludzi.

_________________
pozdrowienia piotr


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 58 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
[ Index Sitemap ]
Łódź motorowa | Frezowanie modeli 3D | Stocznia jachtowa | Nexo yachts | Łodzie wędkarskie Barti | Szkolenia żeglarskie i rejsy NATANGO
Olej do drewna | SAJ | Wypadki jachtów | Marek Tereszewski dookoła świata | Projektowanie graficzne


Wszystkie prawa zastrzeżone. Żaden fragment serwisu "forum.zegluj.net" ani jego archiwum
nie może być wykorzystany w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody właściciela forum.żegluj.net
Copyright © by forum.żegluj.net


Nasze forum wykorzystuje ciasteczka do przechowywania informacji o logowaniu. Ciasteczka umożliwiają automatyczne zalogowanie.
Jeżeli nie chcesz korzystać z cookies, wyłącz je w swojej przeglądarce.



POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL