Forum Żeglarskie

Zarejestruj | Zaloguj

Teraz jest 28 mar 2024, o 09:41




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1686 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 57  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 mar 2018, o 07:52 
*** Ban ***

Dołączył(a): 20 mar 2010, o 02:26
Posty: 4717
Podziękował : 39
Otrzymał podziękowań: 706
Uprawnienia żeglarskie: K.J.
plitkin napisał(a):
Dla profesjonalistów mających jakikolwiek kontakt z marketingiem i PRem to wszystko jest oczywiste.


Wymień proszę port w którym jacht Kusznierewicza zrobi wrażenie. Abu Dhabi? Wellington? NY? Może Les Sables-d'Olonne, Kapsztad, Walecja?
Ustalmy .....piszesz o oddziaływaniu PR na polskiego odbiorcę nie mającego pojęcia o żeglarstwie czy na zagranicznego?

Piotr Siedlewski



Za ten post autor ins otrzymał podziękowanie od: M@rek
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 13 mar 2018, o 07:58 

Dołączył(a): 5 paź 2012, o 15:48
Posty: 2403
Podziękował : 556
Otrzymał podziękowań: 528
Uprawnienia żeglarskie: sernik morski gotowany
ins napisał(a):
Wymień proszę port w którym jacht Kusznierewicza zrobi wrażenie.

Wolin? :mrgreen:
To co jest pisane teraz, napisałem w tym wątku parę miesięcy temu.
To powinien być nowy polski jacht. Jeżeli chcemy coś promować a nie wygłupiać się. Lub stary, piękny, zabytkowy i też polski.

_________________
Miłego dnia :)
Pozdrawiam
Waldi


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 13 mar 2018, o 08:02 

Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 10:14
Posty: 8807
Podziękował : 3978
Otrzymał podziękowań: 1915
Uprawnienia żeglarskie: kpt.j.
plitkin napisał(a):
Sam wynik sportowy PRu nie robi (kto poza zeglarzami słyszał np. o Adamowiczu, który odniósł największy sukces z Polaków w ORC)? Wielu zna jednak szczegóły projektu Polska 100, mimo, że projekt jeszcze nie wszedł w fazę fizycznej realizacji.
Dla profesjonalistów mających jakikolwiek kontakt z marketingiem i PRem to wszystko jest oczywiste.


No własnie :) Dlatego role v ce prezesa PZŻ d/s sportu widze troche inaczej. Zamiast prowadzic taki czysto PR wlasny projekt nalezaloby popracowac nad tym zeby tacy jak Adamowicz mieli wieksze szanse na pozyskanie moznych sponsorow dla realizacji sportowych celow.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 13 mar 2018, o 08:34 

Dołączył(a): 16 lis 2010, o 16:17
Posty: 10463
Podziękował : 1300
Otrzymał podziękowań: 4172
Uprawnienia żeglarskie: pływam sobie gdzie chcę
ins napisał(a):
plitkin napisał(a):
Dla profesjonalistów mających jakikolwiek kontakt z marketingiem i PRem to wszystko jest oczywiste.


Wymień proszę port w którym jacht Kusznierewicza zrobi wrażenie. Abu Dhabi? Wellington? NY? Może Les Sables-d'Olonne, Kapsztad, Walecja?
Ustalmy .....piszesz o oddziaływaniu PR na polskiego odbiorcę nie mającego pojęcia o żeglarstwie czy na zagranicznego?

Piotr Siedlewski


Mam dyskutować z faktami czy twoją wyobraźnią? Jezeli z faktami, to podaj jakiekolwiek poważne źródło, które miałoby dowieść, że sam jacht jako taki ma robić wrażenie? Jeżeli mam dyskutować z twoją wyobraźnią o marketingu i PR, mogę to zrobić, ale chciałbym prowadzić dyskusję na podobnym poziomie, więc poczekam aż moja wyobraźnia się wystarczająco rozwinie.

* ~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ *

M@rek napisał(a):
plitkin napisał(a):
Sam wynik sportowy PRu nie robi (kto poza zeglarzami słyszał np. o Adamowiczu, który odniósł największy sukces z Polaków w ORC)? Wielu zna jednak szczegóły projektu Polska 100, mimo, że projekt jeszcze nie wszedł w fazę fizycznej realizacji.
Dla profesjonalistów mających jakikolwiek kontakt z marketingiem i PRem to wszystko jest oczywiste.


No własnie :) Dlatego role v ce prezesa PZŻ d/s sportu widze troche inaczej.


Ja również. Myślę, że właśnie dlatego Mateusz realizuje ten projekt nie jako wiceprezes PZŻ, lecz w swoim wolnym od pracy w PZŻ czasie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 13 mar 2018, o 09:17 
*** Ban ***

Dołączył(a): 20 mar 2010, o 02:26
Posty: 4717
Podziękował : 39
Otrzymał podziękowań: 706
Uprawnienia żeglarskie: K.J.
plitkin napisał(a):
Mam dyskutować z faktami czy twoją wyobraźnią?

Zapoznałeś się z wywiadami viceprezesa?
Nikt inny tylko on sam mówił o chęci zamieszania jachtem w wymiarze sportowym.

Czyli Twoim zdaniem chodzi jednak o pływające kino obwożne, po miejscach w których ten jacht przyciągnie ciekawskich, co to Polska ma do zaproponowania w temacie innowacyjnosci i technologii?

Piotr Siedlewski


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 13 mar 2018, o 09:27 

Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 10:14
Posty: 8807
Podziękował : 3978
Otrzymał podziękowań: 1915
Uprawnienia żeglarskie: kpt.j.
plitkin napisał(a):

No własnie :) Dlatego role v ce prezesa PZŻ d/s sportu widze troche inaczej.


Ja również. Myślę, że właśnie dlatego Mateusz realizuje ten projekt nie jako wiceprezes PZŻ, lecz w swoim wolnym od pracy w PZŻ czasie.[/quote]

Znasz moze jakies Jego dzialania w temacie o ktorym wyzej wspomnialem. Ja o takich nie slyszalem a ciagle slysze o Polska 100. Gdyby byl prezesem od siatkowki i w wolnym czasie realizowal ten projekt i tak go promowal to rowniez mialbym pewne zastrzezenia, no ale ja jestem z innego pokolenia :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 13 mar 2018, o 11:16 

Dołączył(a): 16 lis 2010, o 16:17
Posty: 10463
Podziękował : 1300
Otrzymał podziękowań: 4172
Uprawnienia żeglarskie: pływam sobie gdzie chcę
Marku, zdziwisz się może, ale ja nie słyszałem o tym by jakikolwiek działacz związku zrobił coś pożytecznego w temacie jaki wcześniej poruszałeś. :(



Za ten post autor plitkin otrzymał podziękowanie od: Marian Strzelecki
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 13 mar 2018, o 12:22 

Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 10:14
Posty: 8807
Podziękował : 3978
Otrzymał podziękowań: 1915
Uprawnienia żeglarskie: kpt.j.
Wiesz, Koledzy w Trojmiescie jednak probuj cos dobrego zrobic, oczywiscie na miare swoich mozliwosci :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 13 mar 2018, o 13:31 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 kwi 2009, o 16:10
Posty: 13704
Podziękował : 10172
Otrzymał podziękowań: 2414
Uprawnienia żeglarskie: Nie odebrany plastik
plitkin napisał(a):
Myślę, że właśnie dlatego Mateusz realizuje ten projekt nie jako wiceprezes PZŻ, lecz w swoim wolnym od pracy w PZŻ czasie.

Zdaje się, że jako wice... ma nielimitowany czas pracy, więc pracuje wciąż , albo wcale w zależności od szkoły. :mrgreen:
Waldi_L_N napisał(a):
To powinien być nowy polski jacht. Jeżeli chcemy coś promować a nie wygłupiać się. Lub stary, piękny, zabytkowy i też polski.

Myślisz, że taki mamy? lub mamy jakąś realną szanse mieć?

MJS

_________________
Po 15 latach (na forum) przestałem być VIP-em. za co? i po co?

"Jeszcze nigdy tak wielu nie oddało tak wiele wolności, tak łatwo"-Churchil.

Kłania się orłel... hukslej.

[size=70]Zapraszam na fejsa:"Dla tych co nie lubią szerokich ruf ;-)"
i "Marian Strzelecki"


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 13 mar 2018, o 13:54 

Dołączył(a): 16 lis 2010, o 16:17
Posty: 10463
Podziękował : 1300
Otrzymał podziękowań: 4172
Uprawnienia żeglarskie: pływam sobie gdzie chcę
M@rek napisał(a):
Wiesz, Koledzy w Trojmiescie jednak probuj cos dobrego zrobic, oczywiscie na miare swoich mozliwosci :)


Ja też próbuję, na miarę swoich możliwości. I ubolewam nad tym, że mało się próbuje. Im więcej będzie burzy - tym mniejsze zainteresowanie sponsorów, tym mniejsze szanse by cokolwiek realnego ktokolwiek mógł zrobić - nawet działacz w związku, gdyż bez kasy wszechmocny nie jest, a państwową kasę może przeznaczać na konkretne państwowe programy.
Tak więc mamy wybór: kopmy pod sobą dół, a później obwiniajmy innych za niepowodzenia i biedę w żeglarstwie; lub też wspierajmy żeglarstwo, patrząc, oczywiście, na ręce tym, którym patrzeć się powinno (czyli tym, którzy dysponują państwowe środki i realizują działania państwowe).

* ~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ *

Marian Strzelecki napisał(a):
Zdaje się, że jako wice... ma nielimitowany czas pracy, więc pracuje wciąż , albo wcale w zależności od szkoły. :mrgreen:


Nie istnieje coś takiego jak "nielimitowany czas pracy". Istnieje pojęcie pełnej dyspozycyjności, co absolutnie nie jest tożsame.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 13 mar 2018, o 16:26 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2009, o 08:43
Posty: 9782
Lokalizacja: ....zewsząd
Podziękował : 5574
Otrzymał podziękowań: 2184
Uprawnienia żeglarskie: prawo człowieka wolnego
Przestańcie! Po prostu Kusznierewicz to wybitny facet, zauważył iż metoda działania wróciła do styku Gomułki z Gierkiem i umie z tego skorzystać. Władza ma sukces, on pożegluje... no billboardów w żałobnym kolorze mniej powstanie.
Ja mu jedynie zazdraszczam.

_________________
Jestem tylko szarym człowiekiem
www.armator-i-skipper.pl



Za ten post autor Colonel otrzymał podziękowania - 2: cors, Wierzejski
Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 13 mar 2018, o 16:42 

Dołączył(a): 18 kwi 2014, o 15:10
Posty: 214
Podziękował : 38
Otrzymał podziękowań: 29
Uprawnienia żeglarskie: jsm
Colonel napisał(a):
Przestańcie! Po prostu Kusznierewicz to wybitny facet, zauważył iż metoda działania wróciła do styku Gomułki z Gierkiem i umie z tego skorzystać. Władza ma sukces, on pożegluje... no billboardów w żałobnym kolorze mniej powstanie.
Ja mu jedynie zazdraszczam.


Tylko może, zamiast odstawiać tą "szopkę" wystawił by załogę do kolejnego VOR, promocja na pewno byłaby większa. Tylko co z tym sukcesem sportowym wtedy ? Nie ujmuję mu umiejętności sportowych i sukcesów, ale jak widać co innego Laser czy Star a co innego ponad dwudziestometrowy potwór.

Marcin


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 13 mar 2018, o 16:50 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 wrz 2009, o 16:50
Posty: 8759
Lokalizacja: 17 E
Podziękował : 1740
Otrzymał podziękowań: 2016
Uprawnienia żeglarskie: sternik
No, to mamy projekt Francja 100 i nowe słowo do przyswojenia: branding. ;)

_________________
Jeśli jest coś, gdzie nie ma nic, to tam jest wszystko.
Indiańskie


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 13 mar 2018, o 17:06 

Dołączył(a): 1 wrz 2010, o 10:14
Posty: 8807
Podziękował : 3978
Otrzymał podziękowań: 1915
Uprawnienia żeglarskie: kpt.j.
plitkin napisał(a):
M@rek napisał(a):
Wiesz, Koledzy w Trojmiescie jednak probuj cos dobrego zrobic, oczywiscie na miare swoich mozliwosci :)


Ja też próbuję, na miarę swoich możliwości. I ubolewam nad tym, że mało się próbuje. Im więcej będzie burzy - tym mniejsze zainteresowanie sponsorów, tym mniejsze szanse by cokolwiek realnego ktokolwiek mógł zrobić - nawet działacz w związku, gdyż bez kasy wszechmocny nie jest, a państwową kasę może przeznaczać na konkretne państwowe programy.
Tak więc mamy wybór: kopmy pod sobą dół, a później obwiniajmy innych za niepowodzenia i biedę w żeglarstwie; lub też wspierajmy żeglarstwo, patrząc, oczywiście, na ręce tym, którym patrzeć się powinno (czyli tym, którzy dysponują państwowe środki i realizują działania państwowe).
.


Widzisz Victorze, jakos ostatnie projekty Romana Paszke , Cichockiego itd. nie przelozyly sie na latwosc pozyskiwania sponsorow czego Ty jestes najlepszym dowodem. Ja rozmawiajac o zasponsorowaniu dla mnie nowych zagli spotkalem sie ze stwierdzeniem " zeglarze, przeciez wam sie cos zawsze lamie lub drze" . Po nowym Prezesie spodziewalam sie dzialan majacych na celu okreslenia zasad powolania kadry w zeglarstwie morskim, dzialam majacych na celu pomoc najlepszym w pozyskiwaniu sponsorow itd. Za moich mlodych lat takie dzialania PZŻ podejmowal. Teraz kazdy sobie rzepke skrobie i efekty sa takie jakie sa.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 13 mar 2018, o 17:12 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 wrz 2009, o 16:50
Posty: 8759
Lokalizacja: 17 E
Podziękował : 1740
Otrzymał podziękowań: 2016
Uprawnienia żeglarskie: sternik
https://www.cda.pl/video/14339435a
14:33
1:14:29

_________________
Jeśli jest coś, gdzie nie ma nic, to tam jest wszystko.
Indiańskie


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 13 mar 2018, o 18:23 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sie 2009, o 01:45
Posty: 9992
Podziękował : 2979
Otrzymał podziękowań: 3355
Uprawnienia żeglarskie: różne....
jakieś 5 miesiecy temu plitkin napisał(a):
.../cut/...nie jestescie w stanie zrozumiec, ze projekt finanaowany z publicznych spolekusi byc "przejrzysty", a wiec jacht musi zostac nabyty wskutek przetargu lub chocby postepowania ofertowego.../cut/...

OK, usłyszeliśmy kilka dni temu od samego szefa programu "Polska 100", że jacht został nabyty.

Pouczony przez plitkina o tym, co powinienem być w stanie zrozumieć i uświadomiony wywodem plitkina co do tego, że "przejrzystość" projektu finansowanego z pieniędzy publicznych oznacza że "jacht musi zostać nabyty wskutek przetargu lub choćby postępowania ofertowego", zapytam:
- gdzie i kiedy ogłoszono "przetarg, lub choćby zaproszenie do postępowania ofertowego"?
- gdzie i kiedy ogłoszono wyniki tego postępowania?

_________________
Jaromir Rowiński aka pierdupierdu
Jeżeli masz ochotę komentować takie poglądy, których co prawda nigdy nie wyraziłem, ale które kompletnie bez sensu i z sobie tylko znanej przyczyny usiłujesz mi przypisać - droga wolna. Śmiesznych nigdy dość...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 13 mar 2018, o 21:00 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 lut 2010, o 10:24
Posty: 10285
Lokalizacja: Paryz
Podziękował : 1228
Otrzymał podziękowań: 2340
Uprawnienia żeglarskie: wszelakie : )
Ins ma racje.
Promocja Polski na cudzym produkcie (mysli i zdolnosci koncepcyjnej, konstrukcyjnej, stoczniowej i technologicznej) przy takim PR wydaje mi sie czysto absurdalna.
Catz

_________________
Wszyscy jestesmy winni - jak od zawsze pouczal Winniczek Slimak


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 13 mar 2018, o 23:35 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 lip 2013, o 14:47
Posty: 1328
Podziękował : 918
Otrzymał podziękowań: 237
Uprawnienia żeglarskie: jkżb
Promować przecie każdy może.... jeden lepiej, drugi gorzej :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 13 mar 2018, o 23:44 

Dołączył(a): 2 mar 2008, o 22:03
Posty: 9897
Podziękował : 370
Otrzymał podziękowań: 1279
plitkin napisał(a):
Mateusz realizuje ten projekt nie jako wiceprezes PZŻ, lecz w swoim wolnym od pracy w PZŻ czasie.


mnie się wydaje,że taki projekt to się powinno robić nie wolnych chwilach tylko na pełne 3 etaty.Nie wiem ale tu coś nie halo.

Colonel napisał(a):
Przestańcie! Po prostu Kusznierewicz to wybitny facet, zauważył iż metoda działania wróciła do styku Gomułki z Gierkiem i umie z tego skorzystać. Władza ma sukces, on pożegluje... no billboardów w żałobnym kolorze mniej powstanie.
Ja mu jedynie zazdraszczam.


nie ma to jak zasady w życiu. :D

_________________
pozdrowienia piotr


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 14 mar 2018, o 07:40 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2009, o 08:43
Posty: 9782
Lokalizacja: ....zewsząd
Podziękował : 5574
Otrzymał podziękowań: 2184
Uprawnienia żeglarskie: prawo człowieka wolnego
Nie ma to jak wrażliwość na satyrę

_________________
Jestem tylko szarym człowiekiem
www.armator-i-skipper.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 14 mar 2018, o 10:19 

Dołączył(a): 16 lis 2010, o 16:17
Posty: 10463
Podziękował : 1300
Otrzymał podziękowań: 4172
Uprawnienia żeglarskie: pływam sobie gdzie chcę
Jaromir napisał(a):
plitkin napisał(a):
ze projekt finanaowany z publicznych spolekusi byc


Pouczony przez plitkina o tym, co powinienem być w stanie zrozumieć...


W ramach pouczenia o konieczności nabycia umiejętności rozumienia tekstu czytanego proszę o wskazanie o jaki konkretnie projekt finansowany przez spółki publiczne pytasz?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 14 mar 2018, o 10:59 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sie 2009, o 01:45
Posty: 9992
Podziękował : 2979
Otrzymał podziękowań: 3355
Uprawnienia żeglarskie: różne....
plitkin napisał(a):
Jaromir napisał(a):
plitkin napisał(a):
.../cut/...nie jestescie w stanie zrozumiec, ze projekt finanaowany z publicznych spolekusi byc "przejrzysty", a wiec jacht musi zostac nabyty wskutek przetargu lub chocby postepowania ofertowego.../cut/...


Pouczony przez plitkina o tym, co powinienem być w stanie zrozumieć...


W ramach pouczenia o konieczności nabycia umiejętności rozumienia tekstu czytanego proszę o wskazanie o jaki konkretnie projekt finansowany przez spółki publiczne pytasz?
Chodzi mi o zakup jachtu do realizacji projektu, którego dotyczy wątek.
Czyli chodzi mi zakup jachtu, o którym napisałeś, że projekt finanaowany z publicznych spolekusi byc "przejrzysty",
a wiec jacht musi zostac nabyty wskutek przetargu lub chocby postepowania ofertowego
.
No to gdzie był ogłoszony ten przetarg lub choćby postępowanie ofertowe na nabycie tego jachtu?

_________________
Jaromir Rowiński aka pierdupierdu
Jeżeli masz ochotę komentować takie poglądy, których co prawda nigdy nie wyraziłem, ale które kompletnie bez sensu i z sobie tylko znanej przyczyny usiłujesz mi przypisać - droga wolna. Śmiesznych nigdy dość...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 14 mar 2018, o 15:57 

Dołączył(a): 16 lis 2010, o 16:17
Posty: 10463
Podziękował : 1300
Otrzymał podziękowań: 4172
Uprawnienia żeglarskie: pływam sobie gdzie chcę
Jaromir napisał(a):
Chodzi mi o zakup jachtu do realizacji projektu, którego dotyczy wątek.


Widzisz, przyjacielu. Mogę jedynie powtórzyć własne słowa sprzed paru ładnych miesięcy:

Cytuj:
nawet czytajac i powtarzajac konkretne slowa nie jestes w stanie ich zrozumiec i jeszcze bardziej brniesz w udowodnianie wlasnych tez.


Nadal więc nie jesteś w stanie zrozumieć faktu, że piszesz, jakby to ująć... "dziwne rzeczy", a później, po subtelnym zwróceniu Twojej szanownej uwagi na ten fakt, odwracasz konia ogonem i znowu nie rozumiesz tego co mówi. Albo udajesz, że nie rozumiesz.

Jaromir napisał(a):
Z dwojga złego, lepiej by państwowe spółki płaciły za jacht, niż za bilbordy...


Wkaż więc proszę które konkretnie państwowe spółki zapłaciły za ten jacht. A ja poszukam wówczas przetargu. :rotfl:

Może jednak wreszcie zrozumiesz jak bardzo się zapętlasz w swoim sarkastycznym mentorstwie, choć, mówiąc szczerze, nie posądzam o to byś miał wolę zrozumienia. Przewiduję raczej, że jak zwykle spróbujesz być "dowcipny" (oczywiście jedynie w swoim bardzo odosobionym spojrzeniu na sprawę). Ale cóż. Uczyłeś już Amerykanów angielskiego, może pouczysz i Kusznierewicza tego co i jak ma robić.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 14 mar 2018, o 16:14 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2009, o 08:43
Posty: 9782
Lokalizacja: ....zewsząd
Podziękował : 5574
Otrzymał podziękowań: 2184
Uprawnienia żeglarskie: prawo człowieka wolnego
Wiktor, a Ty wiesz za czyje pieniądze jest kupowany ten jacht?

_________________
Jestem tylko szarym człowiekiem
www.armator-i-skipper.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 14 mar 2018, o 16:16 
*** Ban ***

Dołączył(a): 20 mar 2010, o 02:26
Posty: 4717
Podziękował : 39
Otrzymał podziękowań: 706
Uprawnienia żeglarskie: K.J.
PFN jest państwowym bytem w związku z tym jego działanie powinno być przejrzyste.

Program Polska 100 jest na ich stronie, ale o aspektach finansowania tego eventu jak i innych ani widu ani słychu, z wyjątkiem spekulacji medialnych.

Piotr Siedlewski


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 14 mar 2018, o 17:03 

Dołączył(a): 16 lis 2010, o 16:17
Posty: 10463
Podziękował : 1300
Otrzymał podziękowań: 4172
Uprawnienia żeglarskie: pływam sobie gdzie chcę
Colonel napisał(a):
Wiktor, a Ty wiesz za czyje pieniądze jest kupowany ten jacht?


Nie. Były plany, że fundacji. Ale ostatecznej wiedzy nie posiadam.
Jeżeli za kasę fundacji, to osobiście wolę takie wydatki niż billboardy. Jeżeli nie, czyli jest jak mówi Jaromir - z kasy spółek państwowych, to czekam na wskazanie z której konkretnie spółki i wówczas poszukam info o przetargu lub postępowaniu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 14 mar 2018, o 17:27 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2009, o 15:04
Posty: 14323
Lokalizacja: Stara Praga
Podziękował : 606
Otrzymał podziękowań: 5395
Że zacytuję:

Polska Fundacja Narodowa – założona w 2016 w Polsce fundacja utworzona przez 17 spółek Skarbu Państwa. Według słów premier Beaty Szydło fundacja „wykorzystując siłę i energię spółek skarbu państwa, będzie budowała polską markę”. W pierwszym roku działalności Fundacji jej założyciele przeznaczyli na jej działalność 100 milionów złotych

Ostatnio fundacja się skarżyła, że nie wszystkie spółki skarbu państwa wpłaciły dolę, więc fundacja ma przejściowe trudności finansowe. :roll:

Aha, te spółki to:
Enea, Energa, PGE, Grupa Azoty, Lotos, Tauron, PKN Orlen, PGNiG, PZU, PKO BP, GPW, KGHM, Totalizator Sportowy, Polska Grupa Zbrojeniowa, Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych, Polskie Koleje Państwowe, Polski Holding Nieruchomości.

_________________
Pozdrawiam
Janusz Zbierajewski


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 14 mar 2018, o 18:32 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sie 2009, o 01:45
Posty: 9992
Podziękował : 2979
Otrzymał podziękowań: 3355
Uprawnienia żeglarskie: różne....
Oj tam, oj tam...
Na pewno wszystko o przetargach organizowanych przez Polską Fundację Narodową można znaleźć w jej Biuletynie Informacji Publicznej, bo to przecież jako organizacja, która wykonuje zadania publiczne i dysponuje majątkiem publicznym, PFN z pewnością ogłasza przetargi poprzez swój BIP.

Zna ktoś link do strony BIP Polskiej Fundacji Narodowej? :lol:

_________________
Jaromir Rowiński aka pierdupierdu
Jeżeli masz ochotę komentować takie poglądy, których co prawda nigdy nie wyraziłem, ale które kompletnie bez sensu i z sobie tylko znanej przyczyny usiłujesz mi przypisać - droga wolna. Śmiesznych nigdy dość...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 14 mar 2018, o 18:37 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sie 2009, o 01:45
Posty: 9992
Podziękował : 2979
Otrzymał podziękowań: 3355
Uprawnienia żeglarskie: różne....
plitkin napisał(a):
Jeżeli za kasę fundacji, to osobiście wolę takie wydatki niż billboardy. Jeżeli nie, czyli jest jak mówi Jaromir

A pokażesz, gdzie Jaromir tak jakoby mówił?

_________________
Jaromir Rowiński aka pierdupierdu
Jeżeli masz ochotę komentować takie poglądy, których co prawda nigdy nie wyraziłem, ale które kompletnie bez sensu i z sobie tylko znanej przyczyny usiłujesz mi przypisać - droga wolna. Śmiesznych nigdy dość...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
PostNapisane: 14 mar 2018, o 20:08 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sie 2010, o 05:58
Posty: 2785
Podziękował : 411
Otrzymał podziękowań: 698
Uprawnienia żeglarskie: sternik jachtowy
Jaromir napisał(a):
plitkin napisał(a):
Jeżeli za kasę fundacji, to osobiście wolę takie wydatki niż billboardy. Jeżeli nie, czyli jest jak mówi Jaromir

A pokażesz, gdzie Jaromir tak jakoby mówił?
Pomogę plitkinowi o tu:
https://forum.zegluj.net/viewtopic.php?p=490507#p490507


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1686 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 57  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 71 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
[ Index Sitemap ]
Łódź motorowa | Frezowanie modeli 3D | Stocznia jachtowa | Nexo yachts | Łodzie wędkarskie Barti | Szkolenia żeglarskie i rejsy NATANGO
Olej do drewna | SAJ | Wypadki jachtów | Marek Tereszewski dookoła świata | Projektowanie graficzne


Wszystkie prawa zastrzeżone. Żaden fragment serwisu "forum.zegluj.net" ani jego archiwum
nie może być wykorzystany w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody właściciela forum.żegluj.net
Copyright © by forum.żegluj.net


Nasze forum wykorzystuje ciasteczka do przechowywania informacji o logowaniu. Ciasteczka umożliwiają automatyczne zalogowanie.
Jeżeli nie chcesz korzystać z cookies, wyłącz je w swojej przeglądarce.



POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL