Forum Żeglarskie

Zarejestruj | Zaloguj

Teraz jest 28 lip 2025, o 19:35




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 cze 2017, o 11:26 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 cze 2017, o 08:07
Posty: 0
Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 0
Uprawnienia żeglarskie: SSS
Dla 4-5 osób (może być rodzina z dziećmi) oferuję bardzo interesujący moim zdaniem [dwutygodniowy rejs dokoła Płw. Jutlandzkiego na nowej Bavarii 34/3 (10 metrów, 3 kabiny, zwodowana w lutym 2017). Początek i koniec trasy w Kilonii. (Przebieg trasy może się zmienić.)

Rejs pozwoli nie tylko poznać przepiękne rejony Wysp Duńskich, wyspę Helgoland, najpiękniejszą Zatokę Dyvig, lecz także zaznajomi z tajnikami charteru niemieckiego yachtu, podstawowymi pojęciami i zwrotami niemieckimi, aspektami prawnymi, osobliwą nawigacją na Kanale Kilońskim, specyficzną meteorologią na Kattegat, jak również stanowi okazję do odbycia stażu na pływach w celu otrzymania stopnia kapitańskiego.

Wymagania: w przypadku rejsu dokoła Jutlandii przynajmniej jedna osoba powinna posiadać stopień co najmniej sternika i dodatkowo jedna co najmniej żeglarza. Przewiduję spotkanie zapoznawcze w Polsce na tydzień przed rejsem. Uczestnicy ustalają trasę wspólnie zgodnie ze swoimi preferencjami i zainteresowaniami przy uwzględnieniu wszystkich warunków i okoliczności; ja jedynie rezerwuję sobie prawo do ostatniego zdania :)

Wreszcie cena: Łącznie 4.000 euro lub 17.000 zł All In to znaczy: charter jachtu z szyprem, wysprzątanie końcowe, gaz, prąd, prowiant (posiłki na pokładzie), wodę, paliwo, naprawy, opłaty portowe, ubezpieczenie. Uczestnicy ponoszą koszty dojazdu, powrotu, zakupu piwa i innych napojów, a także wycieczek odbytych, zakupów sprawionych i posiłków spożytych na lądzie.

Oleg

T: 0049-1626251397
E: ovsr@gmx.de

Posiadane uprawnienia zawodowe: kierowanie wszystkimi statkami żaglowymi i motorowymi na Morzu Bałtyckim, Północnym, Śródziemnym i Czarnym, a także po wszystkich morzach świata w odległości do 30 sm od brzegu (niemiecki SSS).


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 49 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
[ Index Sitemap ]
Łódź motorowa | Frezowanie modeli 3D | Stocznia jachtowa | Nexo yachts | Łodzie wędkarskie Barti | Szkolenia żeglarskie i rejsy NATANGO
Olej do drewna | SAJ | Wypadki jachtów | Marek Tereszewski dookoła świata | Projektowanie graficzne


Wszystkie prawa zastrzeżone. Żaden fragment serwisu "forum.zegluj.net" ani jego archiwum
nie może być wykorzystany w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody właściciela forum.żegluj.net
Copyright © by forum.żegluj.net


Nasze forum wykorzystuje ciasteczka do przechowywania informacji o logowaniu. Ciasteczka umożliwiają automatyczne zalogowanie.
Jeżeli nie chcesz korzystać z cookies, wyłącz je w swojej przeglądarce.



POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL